Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 2.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa dobre biuro rachunkowe / księgowość
01-12-2015, 14:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2015 14:24 przez kapital.)
Ja korzystam z biura optimumbiuro.com.pl, firma nie jest z Warszawy ale świadczy usługi księgowe także na terenie Warszawy, wszystkie formalności można załatwić przez internet bez wychodzenia z domu. Firma oferuję także fachową pomoc oraz sprzedaż programu do księgowości Comarch ERP Optima, dzięki niemu można samemu prowadzić księgowości firmy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2015, 10:45
W moim biurze rachunkowym do obsługi małych i średnich firm stosujemy program SKP Biuro. Dowiedziałam się o nim ze strony ksiegapodatkowa.pl/skp-biuro Sprawdza się bardzo dobrze. Istnieje możliwość wyboru wielu modułów. Program nie kosztuje dużo i jest naprawdę niezły.
03-03-2016, 10:58
Warszawa Wola - biuro rachunkowe i księgowość A&P Con http://www.ap-con.pl
Pytałaś o cennik, przykładowy jest podany na stronie
księgi handlowe od 400 zł + VAT
książka przychodów i rozchodów od 200 zł + VAT
ryczałt od przychodów ewidencjonowanych od 150 zł + VAT
Ale to tylko niektóre usługi bo jest ich znacznie więcej łącznie z obsługą kadrową. Naszą firmą zajmują się od kilku lat więc wiem, że polecam dobre biuro rachunkowe.
12-05-2016, 16:22
Polecam biuro rachunkowe Pani Beaty Baliszewskiej. Z biurem rachunkowym Grażyna współpracuje od dłuższego czasu i ani razu nie miałem do ich pracy żadnych zastrzeżeń.
21-05-2016, 06:38
Patrzcie też po firmach które działają na zasadzie online + stacjonarnie. Raz że cenowo będzie lepiej, a dwa macie jedno i drugie, z normalną odpowiedzialnością i spotkaniami z księgową. A chyba najbardziej znani przy tej formie działalności są oni - http://taxcare.pl/
Tak czy siak - najpierw pogadajcie, sprawdźcie i porównajcie. Ale niech będzie to pewniak.
15-06-2016, 14:43
Ja już od dłuższego czasu korzystam z biura rachunkowego Pana Adama Nigborowicza. Znajomy polecił mi kiedyś to biuro, poszedłem, zobaczyłem i zostałem. Są solidni i profesjonalni, prowadzą mi kompleksową księgowość, prowadzą KPiR oraz w razie potrzeby udzielą porad podatkowych. Jestem zadowolony z ich usług, wszystko jest robione rzetelnie i co ważne w wyznaczonych terminach. Możesz sprawdzić ich ofertę: http://www.podatki-krakow.com.pl/prowadz...odow-cena/
10-07-2016, 18:38
Ja zakładając firmę zacząłem współpracę z biurem Beaty Baliszewskiej http://www.ksiegowosc-grazyna.pl/. Namiar na biuro dostałem od znajomego, który współpracował z nimi wcześniej i był bardzo zadowolony. Nie ukrywam, że ja również jestem zadowolony z efektów pracy Pani Beaty i mogę szczerze polecić jej usługi!
14-07-2016, 10:14
Witam wszystkich bardzo serdecznie! prowadzę swoją działalność gospodarczą od roku i poszukuję baaaaardzo dobrej księgowej, kreatywnej i stosunkowo taniej, która pomoże mi w zrozumieniu jak funkcjonuje książka przychodów i rozchodów, chciałbym też żeby księgowa wystawiała faktury i rozliczała moich pracowników! pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź! Wesołek
06-08-2016, 13:17
(10-07-2016 18:38 )hafad napisał(a):  Ja zakładając firmę zacząłem współpracę z biurem Beaty Baliszewskiej http://www.ksiegowosc-grazyna.pl/. Namiar na biuro dostałem od znajomego, który współpracował z nimi wcześniej i był bardzo zadowolony. Nie ukrywam, że ja również jestem zadowolony z efektów pracy Pani Beaty i mogę szczerze polecić jej usługi!

Równiez korzystam z usług tego biura i też uważam, że to bardzo dobre biuro Wesołek. Pani Beata to świetna księgowa i zna się na swojej pracy jak mało kto według mnie Wesołek
26-08-2016, 16:41
Jeżeli potrzebujesz biura rachunkowego, które min. będzie za Ciebie prowadzić KPiR to sprawdź ofertę tego biura: prowadzenie KPiR- Adam Nigborowicz. Korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Moja księgowość, jest prowadzona rzetelnie i dokładnie. Nie mam żadnych problemów, biuro załatwia wszystkie sprawy związane z księgowością.
05-09-2016, 09:34
Ja mam za to złe wspomnienia związane z biurem księgowym online... co jak co, ale księgowa we własnej firmie ma zawsze wszystko pod kontrolą i zajmuje się tylko jedną firmą. Zakupiłem do firmy dobry program do księgowości od polskiej firmy http://www.yuma.pl/produkty/program-do-ksiegowosci i dzięki temu nawet ja rozumiem, o co chodzi w księgach rachunkowych Wesołek Program jest na tyle wielofunkcyjny, ale zarazem przejrzysty, że nie potrzebujemy niczego innego - oprócz dobrej pani księgowej - żeby spać spokojnie.
16-10-2016, 17:33
(29-08-2012 11:29 )Gojia napisał(a):  korzystam z WL Accountancy, obsługuje mnie p. Kasia - bez przypominania, ponaglania, wszystko na czas, fachowo. do tego sympatyczna i zawsze znajduje rozwiazania dla moich problemów Wesołek
Hej,

Ja też mogę polecić WL Accountancy. Wprawdzie trochę czasu już minęło i p. Kasia już tam nie pracuje, niemniej jednak jakość obsługi pozostała na tym samym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z tego biura.

Pozdrawiam,
Gośka
31-10-2016, 01:40
(12-05-2016 16:22 )kimdzan napisał(a):  Polecam biuro rachunkowe Pani Beaty Baliszewskiej. Z biurem rachunkowym Grażyna współpracuje od dłuższego czasu i ani razu nie miałem do ich pracy żadnych zastrzeżeń.

Także mogę polecić to biuro. Prowadzą dla mnie rozliczenia od kiedy zacząłem prowadzić działalnosć i zawsze wszystko jest na tip top Wesołek
09-11-2016, 23:30
Małe firmy powinny liczyć się z każdym groszem, więc trzeba szukać skutecznych sposobów, jak zaoszczędzić kilkaset złotych. Można zacząć używać https://wfirma.pl/ Z księgowości online można gdziekolwiek jesteśmy, pod warunkiem, że mamy internet.
01-12-2016, 22:56
(31-10-2016 01:40 )fonkulas napisał(a):  
(12-05-2016 16:22 )kimdzan napisał(a):  Polecam biuro rachunkowe Pani Beaty Baliszewskiej. Z biurem rachunkowym Grażyna współpracuje od dłuższego czasu i ani razu nie miałem do ich pracy żadnych zastrzeżeń.

Także mogę polecić to biuro. Prowadzą dla mnie rozliczenia od kiedy zacząłem prowadzić działalnosć i zawsze wszystko jest na tip top Wesołek

Bardzo dobre biuro i także dołączam się do polecenia. Przemiła obsługa, wszystko w terminie, i niewygórowana cena za usługi Wesołek
31-07-2017, 09:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2017 09:19 przez monikabernat.)
prowadzę z mężem kilka małych knajpek w Warszawie i przy księgowości pomaga nam Pani Joasia z biura rachunkowego na Woli. nie płacimy jakichś nie wiadomo jakich kwot, zawsze można się dogadać. naprawdę fajna firma, bo pani Joasia zawsze ma czas na pogadanie, zawsze odbiera telefony i pomaga nawet przy pierdołach. sprawdź sobie ich cennik na stroce http://www.agencjarr.waw.pl/
30-07-2018, 19:58
To jest bardzo dobre biuro rachunkowe: accounting services warsaw Prowadzimy tam rachunkowość od początku istnienia firmy.
Odpowiedz