Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa dobre i tanie biuro podróży
18-06-2011, 13:58
Najlepsze biura turystyczne w Warszawie (opinie, kolonie dla dzieci, ceny, last minute)

Gdzie mają najtańsze wycieczki? (centrum 2011, Bemowo, żeromskiego, marszałkowska, arkadia, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz)

Które biura mają tanie podróże do takich państw jak Grecja, Chorwacja, Turcja, Egipt, Austria oraz na narty? Gdzie są przystępne ceny last minute?

Z którym biurem wysłać dzieci na wycieczki krajowe, szkolne, obozy, kolonie? Czy ubezpieczenie obejmuje wszystkie wypadki losowe?

Jakie są Wasze opinie?

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 09:26
Ja polecam mHoliday- Warszawa. Mili, uczciwi, zero negatywnych historii. Lecielismy do Grecji.
16-04-2015, 17:50
Ja nie wyobrażam sobie korzystać z biur podróży, skoro loty są tanie i łatwo dostępne, a nocleg można wyszukać błyskawicznie. Z biurami się kompletnie nie opłaca.
12-03-2016, 00:31
Ja też sobie nie wyobrażam biur. Latać wprawdzie nie mogę ze względów zdrowotnych, ale przewoźników autokarami o wysokim standardzie też jest wielu - nie rozumiem czemu ludzie wydają tak duże kwoty na wycieczki tylko dlatego, że nie chce im się czegoś zorganizować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-03-2016, 01:44
Jak ktoś nie ma znajomości języka to ani sobie nic nie zorganizuje ani na miejscu nie załatwi, więc co, ma w domu zostawać? Ja też jeżdżę indywidualnie na wycieczki ale nie można przy tym lekceważyć innych - mają prawo podróżować jak chcą. A może z czasem dostrzegą, że biura podróży oszczędzają nawet na przejazdach i zamiast bezpieczeństwa i komfortu mają dojazd za wszelką cenę tanim sumptem i że wolą się jakoś zakręcić a pojechać sami w tej cenie na coś lepszego.
12-03-2016, 02:54
to w takim razie podaj mi trzy najlepsze przejazdy wg Ciebiie bo nie zweryfikuję inaczej komfortu a na pewno nie bezpieczeństwa niż na konkretnych przykładach. moja siostra jeździ ecoline i piszczy, że będzie miała któryśtam przejazd za darmo a ja w takie cuda na kiju nie wierze zwyczajnie.
13-08-2018, 14:07
Ja polecam wyjazd na narty z biurem Ski Planet, na przykład do Austrii https://austria-na-narty.pl/ mają duży wybór regionów i hoteli.
21-08-2018, 10:00
Czy ja wiem, wycieczka zorganizowana przez biuro wychodzi nieraz taniej niż ogarnięcie samemu wszystkiego, szczególnie jak ktoś nie wyjeżdża często i nie ma doświadczenia za dużego w tym. A już szczególnie jak się trafi na last minute albo i first minute Wesołek
02-04-2019, 06:11
Wybieracie się gdzieś na jakiś wyjazd? Bo jeśli tak, to nie zapominajcie, że potrzebne będą Wam bagaże lub jakieś plecaki. Macie coś fajnego, żeby się do tego spakować? Ja w tym roku muszę zaopatrzyć się w coś nowego i chyba wybiorę coś ze strony https://www.hard-skin.pl/bagaz-i-plecaki
17-04-2019, 09:45
Mój synek ze swoją klasą wyjeżdża do Warszawy na wycieczkę. Biuro podróży, które ją organizuje, ma zapewnić bogaty program i doskonałą zabawę dzieciakom. Można tu poczytać https://fifitravel.pl/kategoria-produktu...i-szkolne/ o ich ciekawych ofertach. Szkoła chętnie zleca organizację wycieczek tej firmie, bo mają doświadczenie i zapewniają wszystko, co potrzebne podczas całej trasy i zwiedzania.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum