Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa dobry i tani fryzjer / stylista
08-06-2016, 11:17
Garaż i Piotr So, super!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2016, 19:14
Ja jestem zachwycona podejściem do klienta i pełnym profesjonalizmem stylistów z salonu Gnatyshyn znajdującego się w Warszawie przy Pasażu Ursynowskim 9. Pracują tam fryzjerzy znający się na swoim fach, którzy doskonale rozumieją klienta i potrafią mu dobrze doradzić. Szczególnie lubię zapisywać się do Pani Oli, która jest mistrzynią nie tylko w strzyżeniu ale również w koloryzacji i modelowaniu. Naprawdę warto wybrać się do nich jak chce się mieć elegancką i oryginalną fryzurę.
06-07-2016, 08:21
(28-05-2016 18:27 )Gderak napisał(a):  Ja bardzo często korzystam z usług salonu fryzjerskiego Berendowicz i Kublin na Tamka 49 w Warszawie. W pełni profesjonalna obsługa. Nie ma znaczenia, czy mam już konkretny zamysł na fryzurę, czy dopiero się nad nią zastanawiam - pan Wojtek zawsze służy pomocą Duży Uśmiech

na Tamce jest też Studio Tamka. Ja się tam czeszę i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio robiłyśmy z panią Bożenką koloryzację i jestem bardzo zadowolona. Spróbuj tam. Na pewno się nie zawiedziesz!
11-08-2016, 14:41
Oo, a właśnie chciałam też polecić Studio Tamka  Taak, pani Bożena jest super! Zawsze wie dokładnie czego potrzebuję Duży Uśmiech Aktualnie mam takie delikatne sombre, że wygląda jakby słońce mi zrobiło refleksy. A jeśli chodzi o strzyżenie, to od niej dowiedziałam się o gorących nożyczkach i zakochałam się! Moje włosy są odciążone jak tylko zetnę końcówki 
16-08-2016, 15:09
Ja od jakiegoś czasu korzystam z usług Łukasza z OK Studio. Salon na Wilanowskiej. Jestem zadowolona. Mam dość cienkie i krótkie włosy, za każdym razem inni fryzjerzy proponowali mi tylko jaśniejsze refleksy (włosy mam koloru ciemnego brązu), a jeśli chodzi o cięcie to zawsze było do ramion i na prosto. Teraz mam włosy koloru blond, a włosy są ścieniowane i wyglądają naprawdę dobrze Duży Uśmiech
13-09-2016, 11:15
Tez polecam Studio Tamka Duży Uśmiech Tylko że ja chodzę do Iwony Wesołek I mają gorące nożyczki!
30-09-2016, 20:38
Niestety ale trudno znaleźć dobrego i taniego fryzjera. Do tych najdroższych też się nie opłaca bo sama byłam kiedyś u dwóch fryzjerów ‘gwiazd’ i od każdego wyszłam niezadowolona. Teraz chodzę do bardzo fajnego salonu Corte Del Sole na Ursynowie gdzie fryzjerka robi mi świetne cięcie i koloryzację w rozsądnej cenie. Przy okazji robię sobie też u nich paznokcie ;-)
20-10-2016, 17:35
Moim zdaniem najlepszy salon fryzjerski to Shake Your Head gdzie głównym stylista jest Grzegorz Duży. Bardzo profesjonalne studio i indywidualne podejście do każdego klienta, analiza włosów przed zabiegiem i miła atmosfera, polecam
12-11-2016, 23:14
W OK Studio na Wilanowskiej jest bardzo przyjemny fryzjer Wesołek! Byłam pierwszy raz i jestem zadowolona Wesołek.
28-11-2016, 12:20
Ostatnio odkrylam studio urody sophia na ul. chmielnej. Bylam juz kilkarazy i jestem zadowolona. Zostalam obecieta tak jak chcialam, a do tegp ostatnio skusilam sie na keratynowe prostowanie wlosow, ktore mi tam doradzano. Wesołek Jesli zas chodzi o ceny to na stronie interenetowej maja cennik Wesołek
14-02-2017, 12:14
Jak fryzjer męski w warszawie to nie w warszawie Oczol, wybaczcie, te ceny są przerażające i nie mają porównania do jakości większości fryzur. Wolę podjechać do pruszkowa do salonu figaro, ceny nie są koszmarne a fryz robią taki jak się chce.
19-03-2017, 21:27
Świetny salon jest na Powiślu – Studio Tamka. Chodzę tam od wielu lat i mój mąż też i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo fajne fryzjerki, a co najważniejsze znają się na fryzjerstwie, potrafią świetnie doradzić i pomóc. Gorąco polecam Duży Uśmiech
21-05-2017, 22:46
a ja mam sprawdzone juz od lat najlepszego fryzjera jakiego mialem od dziecinstwa Fryzjer z Pruszkowa Figaro naprawde maja fach w rekach i podejscie - cudownie mila obsluga zawsze kawka. Naprawde spoko i co wazne ceny sa mega niskie - nie ma porownania do Warszawki a efekt na pewno podobny. Polecam ja sie nie zawiodlem
30-05-2017, 22:44
(20-10-2016 17:35 )pannajoanna napisał(a):  Moim zdaniem najlepszy salon fryzjerski to Shake Your Head gdzie głównym stylista jest Grzegorz Duży. Bardzo profesjonalne studio i indywidualne podejście do każdego klienta, analiza włosów przed zabiegiem i miła atmosfera, polecam

Oj tak, zgadzam się Miłość Ja od siebie polecam Anię !
Odpowiedz