Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 1.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa dobry komis samochodowy
28-04-2015, 07:49
Witam. Uwaga na komis na. Modlińskiej 181 nie mylić z 181b . Przemili panowie a później porażka, jestem jednym z nabywców. Ale jest ich więcej. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 16:14
Ostrzegam przed komisem;
Miasteczko Samochodowe Okęcie
Al. Krakowska 178
Oszukują już na etapie ogłoszenia - po przyjeździe na miejsce cena brutto z ogłoszenia okazuje się ceną netto.
Tłumaczyli się, że to pomyłka pracownika i poprawili tę cenę, po czym po kilku dniach pojawiła się znów ta sama oferta z "tym samym błędem".
Jednym słowem szkoda czasu i pieniędzy na dojazd, bo oczywiście nie posuwają się do odpowiedzialności w tym temacie.
12-10-2015, 23:21
(28-04-2015 07:49 )Gość napisał(a):  Witam. Uwaga na komis na. Modlińskiej 181 nie mylić z 181b . Przemili panowie a później porażka, jestem jednym z nabywców. Ale jest ich więcej. Pozdrawiam

PROSZE O KONTAKT ZOSTAŁEM OSZUKANY PRZEZ TEN KOMIS .
mlcook@wp.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-10-2015, 11:00
13-01-2016, 11:09
Z polecaniem komisu to ciężka sprawa jest - myślę że nie jest łatwo trafić.
Tym bardziej że za każdym razem kupujemy konkretne auto gdzie wiadomo chcemy tanio a potem :O
Ja kupiłem w AutoAuto na Alei Krakowskiej (178?) - samochód nie był tani jak na swój rocznik ale miał udokumentowany przebieg i dobre wyposażenie. Tam są różne i tanie (okazje?) i droższe. Na szroty które są wszędzie nawet nie patrzę. Ale najchętniej to kupowałbym z salonu :modlitwa:
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-01-2016, 15:23
(27-11-2013 12:44 )marta32 napisał(a):  Dzień dobry.
Ja poszukuję obecnie Hyundaia i20, może ktoś mógłby polecić któryś z komisów w Warszawie? Zależy mi przede wszystkim na uczciwości właściciela.
Będę wdzięczna za pomoc, Marta

ja ostatnio Pani Marto szukałem aut na OLX :-)
28-04-2016, 18:11
(28-04-2015 07:49 )Gość napisał(a):  Witam. Uwaga na komis na. Modlińskiej 181 nie mylić z 181b . Przemili panowie a później porażka, jestem jednym z nabywców. Ale jest ich więcej. Pozdrawiam

Witam, ,
poszukuję osób oszukanych przez komis AUTO MIX - MODLIŃSKA 181 .
Ważne !!!! poproszę wiadomość na mail - mlcook@wp.pl
28-04-2016, 18:12
Witam,
poszukuję osób oszukanych przez komis AUTO MIX - MODLIŃSKA 181 !!!!
Wiadomość poproszę na mail - mlcook@wp.pl
Pozdrawiam
29-04-2016, 16:49
Niezależnie od tego jak dobre opinie miałby dany komis przy kupnie samochodu warto wziąć ze sobą znajomego mechanika, który zwróci uwagę na potencjalnie ukryte wady auta.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-07-2016, 10:37
Ja polecam komis Lexusa na ulicy Puławskiej. Samochody raczej z lepszej półki, typu Audi, Maserati, Mercedes. Ja zakupiłem Skodę i jestem bardzo zadowolony z obsługi jak i z samego samochodu. Komis godny zaufania, to na pewno.
19-08-2016, 11:31
Zgadzam się, zdecydowanie Lexus na Puławskiej jest godny polecenia, bardzo dobre samochody mają w ofercie. Na plus jest jeszcze to, że nie trzeba jechać do nich od razu, tylko można sprawdzić na stronie co mają aktualnie i na spokojnie posprawdzać parametry.
21-03-2017, 20:20
(18-05-2015 16:14 )Gość napisał(a):  Ostrzegam przed komisem;
Miasteczko Samochodowe Okęcie
Al. Krakowska 178
Oszukują już na etapie ogłoszenia - po przyjeździe na miejsce cena brutto z ogłoszenia okazuje się ceną netto.
Tłumaczyli się, że to pomyłka pracownika i poprawili tę cenę, po czym po kilku dniach pojawiła się znów ta sama oferta z "tym samym błędem".
Jednym słowem szkoda czasu i pieniędzy na dojazd, bo oczywiście nie posuwają się do odpowiedzialności w tym temacie.
21-03-2017, 20:41
Sprzedali samochód wiedząc że w tym czasie załatwiamy leasing. Gdy umowa juz była przygotowana oznajmili że sprzedali tak się nie robi jestem straty 600 zl teraz za przeprowadzone oględziny które zostały wykonane na potrzeby leasingu. Zapytani dlaczego nie poinformowali - bo tak wymaga przyzwoitość odpowiedzieli że jest kilku sprzedawców i kolega sprzedał. Komis na al. Krakowskiej 178 nie polecam.
28-03-2017, 19:55
A korzystaliście kiedyś z internetowego serwisu do poszukiwania części i samochodów na sprzedaż? Znalazłam w sieci coś takiego: https://imoto.zone/ gdzie można sie zarejestrować i szukać samochodów do kupna, wystawić swój na sprzedaż czy poszukać części do swojego auta. Wygląda na całkiem przydatny serwis. Czy ktoś może korzystał z czegoś takiego?
15-04-2017, 11:30
Ciekawe rozwiązanie. Dla mnie nie ma to jak auto z salonu. Pewne, niezawodne i z gwarancją. Dlatego właśnie zastaawiam się nad https://www.volkswagen.pl/pl/modele/golf-sportsvan.html To będzie pierwsze auto z salonu. Mam już za sobą sporoa aut z komisów i od różnych osób i na tą chwilę mam dość przykrych niespodzianek, dlatego nówka.
25-04-2017, 16:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2017 16:39 przez jannas31.)
Jeśli myślicie wybrać się z dzieckiem na wakacje to warto pomyśleć o dobrym samochodzie. Tak, aby odbyć bezpieczną podróż. Jeśli chcielibyście zakupić taki samochód to warto zapoznać się z nowymi modelami Hondy na które otrzymacie również honda gwarancja. Samochód perfekcyjnie pasuje na wakacje, jest niezwykle oszczędny, a przy tym mega bezpieczny, a to chyba w tych czasach najważniejsze!
21-08-2017, 22:05
Znacie giełdę samochodową https://samochodyio.pl/?
Na portalu można zarejestrować konto i zamieścić ogłoszenie o sprzedaży auta.
To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu auto można sprzedać o wiele szybciej.
25-08-2017, 12:10
Ja planuje sprzedaż samochodu, ale zamierzam skorzystać z oferty http://skupaut.pl ponieważ oferują bardzo dobre ceny za auta. Widać, że firma jest rzetelna i profesjonalna. Uważam, że ich oferta jest naprawdę korzystna.
26-08-2017, 13:40
Najlepiej to auto kupowac bezposrednio w salonie. W Warszawie jest salon Bawaria Motors BMW, w ktorym oprocz nowych aut - mozemy takze kupic auta uzywane. Oczywiscie takze istnieje opcja leasingu. Jest to o tyle ciekawe rozwiazanie, iz kupujac auto w takim salonie - mamy 100% gwarancji, ze jest sprawne i nic nie bylo z nim kombinowane - w koncu bylo serwisowane w ASO.
29-08-2017, 22:40
Ja polecam poszukać samochodu za pomocą serwisu uzywanejaknowe.pl. Znalazłam tam świetnego, niedrogiego ford samochody używane. Mają super szeroki wybór i dobre ceny. Polecam gorąco ! Oczko
Odpowiedz