Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa gdzie zrobić wieczór kawalerski?
09-09-2014, 15:36
No to ciekawy pomysł chociaż akurat my z chłopakami mieliśmy ostatnio ochotę na coś ciekawszego.
Na początku zastanawialiśmy się nad jakąś panienką ale pan młody stanowczo powiedział nie ponieważ nie chciał mieć problemów tak więc pomyśleliśmy nad czymś innym.
Bardzo pomogła nam pani Kamila, z której usług skorzystaliśmy, wszystko załatwiła ( gdyby ktoś był zainteresowany to tutaj jest kontakt: kawalerskie.pl/wieczor_kawalerski/warszawa/offroad_warszawa_wieczor_kawalerski ) . Wybraliśmy się na offroad najmocniejszymi quadami z instruktorem . Część terenówkami, część quadami i tak na zmianę. A wieczorem grill, kiełbacha , piwko. Imprezowaliśmy praktycznie do rana.
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2015, 14:26
Świetnie spędzić można czas wieczorową porą w night clubie New Orleans. Polecam szczególnie ich Vip Roomy. Prawdziwy, wysoki standard, dyskretna obsługa, a tancerki to światowy poziom.
02-04-2015, 14:41
Komfortowo i bezpiecznie można się poczuć w klubie New Orleans -www.neworleans.pl. Tutaj dbają o klienta, nie ma obaw, że obsługa będzie wykorzystywała podchmielonego klienta...jak to się słyszało jakiś czas temu w TV o jednej z sieci klubów, gdzie ładnie cyckali ludzi z pieniędzy...
23-09-2015, 09:46
Mój przyjaciel też robił w New Orleans w zeszłą sobotę.
Przyznam ze Panie przepiękne. Połowa z nas jeszcze tak cudnych kobiet nie widziała.
Zabawa przednia ze smakiem ale i przyzwoicie.
Widać było ze ochrona nad wszystkim czuwa więc spokojnie można było się bawić.
Bardzo porządny klub.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-10-2016, 10:34
Też byłem kiedyś na kawalerskim w New Orleans. Naprawdę klub godny polecenia. Nie raz już u nich bywałem, dlatego kawalerski wiedziałem że będzie równie dobry. Panie bardzo umilają czas i jeden z bezpieczniejszych klubów.
13-01-2017, 09:02
Na co dzień wolę domówki, ale ostatnio byłem na wieczorze kawalerskim w klubie i było na prawdę fajnie. Pomagałem w organizacji imprezy i wybraliśmy klub New Orleans. Na prawdę fajne miejsce, dosyć kameralna atmosfera i ogromny wybór alkoholu. Tancerki były piękne i ogólnie była to jedna z lepszym tego typu imprez na jakich byłem. Warto sprawdzić ich ofertę i pakiety na wieczory kawalerskie, bo według mnie to jeden z lepszych klubów w WarszawieWesołek
13-01-2017, 11:24
Jak kawalerski to tylko w New Orleans. Bardzo fajne miejsce i przede wszystkim na poziomie. Jeśli chcecie się naprawdę dobrze bawić to polecam.
25-07-2017, 13:20
Ja szczerze polecam wybranie się na gokarty, naprawdę można się dobrze bawić przy dobrym tempie pojazdu Wesołek Emocje i dużo smiechu gwarantowane Wesołek w Warszawie polecam a1karting.pl/karting/imprezy-okazjonalne/wieczor-kawalerski
07-08-2017, 20:27
(13-01-2017 11:24 )cutedude napisał(a):  Jak kawalerski to tylko w New Orleans. Bardzo fajne miejsce i przede wszystkim na poziomie. Jeśli chcecie się naprawdę dobrze bawić to polecam.

To chyba jeden z lepszych klubów w stolicy na takie okazje dla facetów Wesołek
Byłam tam ostatnio na imprezie firmowej.
Ceny jak na taki klub ujdą, muzyka dobra, ładne dziewczyny dla Panów.
Sądzę, że bylibyście zadowoleni Wesołek
11-11-2017, 07:46
Tak naprawdę to wszystko zależy od tego co kto lubi. Ja ostatnio byłem na eleganckim wieczorze kawalerski w restauracji Casa Italia w Warszawie. Bez striptizu, bez żenujących zabaw, za to z możliwością degustacji włoskiego alkoholu grappa Villa de Varda - dokładnie dwóch jego rodzajów dostępnych w Polsce - Müller Thürgau i Trie. Bardzo dobrze to wszystko wyszło. Pan młody, jako wielbiciel dobrych trunków - był bardzo zadowolony z takiego spędzenia swojego ostatniego wieczoru w stanie kawalerskim.
16-01-2019, 13:01
jak kawalerski w Warszawie to w klubie Gold House! piękne dziewczyny, dobre drinki, zajebista muzyka - tak Panowie trzeba sie bawic Duży Uśmiech
20-03-2019, 12:36
New Orleans cieszy sie ogromną popularnością, byłem tam niedawno na kawalerskim u kolegi z pracy. Super zabawa, wystrój, lokal na prawde na wysokim poziomie. Podobało mi się tam, mozna spokojnie pogadać, pobawić się, zjesc pysznego steka i popatrzeć na piekne tancerki
25-04-2019, 07:23
Od siebie jeśli chodzi o organizację niepowtarzalnej imprezy mogę wam polecić klub nocny New Orleans. Jest tutaj na prawdę świetna atmosfera i super obsługa i na prawdę znają się na organizacji wieczorów kawalerskich więc nie będziecie żałować!
24-05-2019, 12:32
A może impreza na torze wyścigowym? To też może być całkiem dobra opcja. Na stronie https://devil-cars.pl/samochody/porsche-911-carrera znajdziecie informacje na temat wynajmu Porsche 911 Carrera. Myślę, że wszystkim facetom spodoba się ten pomysł.
31-05-2019, 11:57
Moim zdaniem jeśli na prawde interesuje was gdzie mozna najlepiej spędzić wieczór kawalerski w warszawie to od siebie polece wam klub nocny New Orleans. Uważam, że jeśli chodzi o organizacje tego typu imprez to aktualnie w Warszawie nie mają sobie równych
04-06-2019, 11:18
Na pewno nie polecam organizacji wieczoru kawalerskiego w klubie ze striptizem. Moim zdaniem jest to totalny brak szacunku dla panny młodej jak również bezsensownie wydane pieniądze. Jest o wiele więcej innych ciekawych atrakcji, dzieki którym mozna rozplanować ten dzień ciekawiej...

Polecam loty w tunelu aerodynamicznym:
https://www.tvsudecka.pl/wiadomosci/s/54...-wroclawiu

Będziecie mieli dzięki temu świetne wspomnienia z wieczoru.
17-06-2019, 10:59
ja polecam klub Gold House Duży Uśmiech elegancki klub, przepiękny hostessy i tancerki, fajny alkogol - ja się na kawalerskim bawiłem mega, tym bardziej ze miałem wykupione specjalne show - w Jacuzzi Duży Uśmiech bomba!
Odpowiedz