Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa gokarty / tor kartingowy
22-05-2011, 16:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2011 16:25 przez centrum.)
Tor gokartowy w Warszawie: Gdzie najlepszy i tanio? (ceny)

Gdzie najlepiej sie wybrać: tor kartingowy Pole Position Bemowo, CH Blue City, Centrum handlowe M1 / Marki, Le Mans w CH Fort Wola, Racing Center Warsaw / Włochy ul. Modularna 3a (Okęcie)

Które tory kartingowe są dobre dla dzieci? Czy są zniżki dla małego dziecka?

Wasze opinie

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2011, 14:16
400-metrowy tor w Piasecznie jest najdłuższy w Polsce. Najdłuższa prosta toru ma 65 metrów. Tor ostatnio zaopatrzył się w nowy sprzęt. - Mamy nowe gokarty. Jest ich 18. Wszystkie jeżdżą równo, wszystkie są szybkie - zachwala Patryk Czarnowski, szef toru.

Na torze Pole Position przy ul. Powstańców Śląskich wyznaczono dla doświadczonych kierowców osobną trasę. - Jest więcej prostych i dzięki temu można wyciągać większe prędkości - wyjaśnia opiekun toru.

Na warszawskich torach kartingowych dzisięciominutowa jazda gokartem to koszt od 20 do 40 złotych.

OTO ADRESY TORÓW KARTINGOWYCH:
Pole Position Gokarty, ul. Powstańców Śląskich 126a
Le Mans - Tor Kartingowy w Centrum Handlowym Fort Wola, ul. Połczyńska 4
Imola, ul. Puławska 33, Piaseczno
10-06-2011, 11:18
Ja ci polecam tor Imola w Piasecznie, ja tutaj chodzę z moimi chłopcami i są zadowoleni świetnie się bawią,
a ja mogę obserwować ich jazdę z widowni, jest jednak zasada, iż dzieciaki muszą mieć 125cm wzrostu, więcej informacji znajdziesz na ich stronce imola.pl
10-06-2011, 21:16
W Piasecznie widziałem tor, ale korzystać nie korzystałem.

Wyglądał super, o wiele lepiej niż te inne co widziałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-06-2011, 10:55
Jo polecam tor w Grand Prix w Blue City, chodzą tam moi chłopcy,
grandprix.com.pl/
teraz w czasie wakacji zapisałam ich na wakacyjną szkołę kierowców rajdowych Wesołek mają tam poznawać tajniki wyścigów F1 Wesołek
03-01-2012, 15:00
Ja napisze tylko tyle: na modularnej (okęcie) jest tor o długosci ponad 800m .
17-02-2012, 07:36
Tylko Rcw ul. Modularna 3a, specjalne Gokarty dla dzieci jazda 30zl/ 12 min

(22-05-2011 16:16 )centrum napisał(a):  Tor gokartowy w Warszawie: Gdzie najlepszy i tanio? (ceny)

Gdzie najlepiej sie wybrać: tor kartingowy Pole Position Bemowo, CH Blue City, Centrum handlowe M1 / Marki, Le Mans w CH Fort Wola, Racing Center Warsaw / Włochy ul. Modularna 3a (Okęcie)

Które tory kartingowe są dobre dla dzieci? Czy są zniżki dla małego dziecka?

Was

Jest super bez lipy!!!!

quote='Gość' pid='3523' dateline='1325599206']
Ja napisze tylko tyle: na modularnej (okęcie) jest tor o długosci ponad 800m .
18-03-2012, 21:44
Chcesz wystartować w Mistrzostwach Świata w Kartingu Halowym i reprezentować Polskę? Trzeba najpierw wziąć udział w PIKC (Polish Indoor Kart Championship) ! Najważniejsze warunki uczestnictwa: WAGA zawodnika (minimum 60kg), WIEK (wszyscy urodzeni przed 23.07.1997), WPISOWE (260zł).. Więcej szczegółów w regulaminie imprezy -> pikc.pl

zgloszenia do 31.03.2012
08-01-2016, 11:09
Czy to prawda że ten tor w Warszawie jest najdłuższym torem gokartowym w Polsce? Miałam kiedyś zamiar zabrać dzieciaka na gokarty i chyba wybierzemy się w weekend.
30-03-2016, 11:12
Tor fajny, można się wybrać cała rodziną na Krakowiaków. Ostatnio byliśmy, zabraliśmy też syna sąsiadki. RZeczywiscie tor jest spory, są fragmenty, że można przyspieszyć i to widać od razu, ale mój mąż bardziej techniczny kierowca jest, to luzacko mijał zakręty. Z tego co się orignuje, to można sobie zarezerwować tor wcześniej/
20-04-2016, 15:27
ja wam polecam również tor wyscigowy z motoprezent.pl Jestem w szoku , że taka firma ma tyle aut i tyle ciekawych doinformowanych kierowców. Na ogól się to nie zdarza a tutaj proszę , pełen profesjonalizm.
28-02-2017, 11:18
Jako fan gokartów mogę polecić przede wszystkim ten, który znajduje się na PGE Narodowym. Bardzo dobry np. dla początkujących osób, które dopiero będą zaczynać lub też chcą jednorazowo spróbować swoich sił w kartingu. Według mnie mają bardzo dobrą lokalizację i świetne warunki na torze. Kartingowy Narodowy jest chyba jednym z najbardziej znanych torów w Warszawie, ale dla mnie to ogromny + bo jest się z kim ścigać, gdy idziemy bez paczki.
05-09-2017, 17:38
Świetnie, wielkie dzięki za sprawdzone porady Oczko Z całą pewnością mi się one przydadzą Wesołek
Odpowiedz