Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 1.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa inwestowanie w srebro 2012
16-03-2011, 22:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2012 15:18 przez admin.)
Inwestycje w Warszawie: SREBRO inwestycyjne i inne rodzaje srebra

Jak dobrze inwestować w srebro? Jak zarabiać na srebrze? Gdzie kupować, ile trzymać, kiedy sprzedawać?

W jakiej dzielnicy najtańsze,a gdzie najdroższe srebro, który skup, cennik? (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, centrum 2011)

Jaki koszt srebra jest wart swojej ceny?

Ile wynosi VAT?

Czy się opłaca inwestować w sztabki srebra? Jak podatek potem trzeba zapłacić? Jak stopa zwrotu z inwestycji?

Jakie są wady i zalety?

Wasze opinie, jakie macie sposoby, strategie, jakie sukcesy?

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2011, 20:14
w srebro można inwestować poprzez zakup zarowno sztabek jak i monet bullionowych takich jak kanadyjskie liscie klonowe, wiedenski filharmonik czy amerykanski silver eagle. To oczywiscie wtedy gdy chcecie fizycznie posiadac srebro. Jedyna niedogodnoscia w porównaniu z inwestowaniem w złoto jest to ze za srebro placisz VAT.
05-04-2011, 19:13
Najlepszy na inwestycje w srebro i złoto jest rynek Forex.
W inne surowce też jest najlepszy ten rynek.
Albo kupi się taniej, a potem to podrożeje i się człowiek cieszy, albo stanieje i się traci.

Wszystko zależy od umiejętności i szczęścia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-05-2011, 18:22
Forex jest (jak dla mnie) dla bogaczy, cwaniaków i inwestorów z dużym majątkiem/budżetem.

Ja to bym się chyba zabił jak tak w błoto wydałoby się 50.000zł.
04-06-2011, 20:32
No srebro to już bardziej niż złoto.

Mając 1000zł mogę coś zarobić na srebrze?
28-01-2012, 10:33
Inwestycja w srebro podobnie jak w złoto jest jednym z najlepszych rodzajów inwestycji, między innymi dlatego że jest bardzo bezpieczna, Wystarczy spojrzeć w statystyki w Polsce na parę/parenaście lat do tyłu i porównać ceny towarów podstawowych z tymi dzisiejszymi po przeliczeniu na srebro i co sie okazuje? że ceny poza krótkimi czasowymi wahaniami są niemal identyczne...
06-12-2012, 12:02
Dobrym motywem jeśli chodzi o inwestycje, są hale magazynowe, szczególnie te pod Warszawą. Zobaczcie - //hale.spam.com/nieruchomosci/Atrakcyjny-magazyn-z-biurem-i-czescia-ekspozycyjna-Raszyn-3018bhis,61,hale,mt,s,0,,,
Wiadomo, że do tego potrzebny wysoki kapitał, ale zysk jest w zasadzie pewny.
06-12-2012, 13:33
fakt inwestowanie w hale jest bardzo dobrym rozwiązaniem i bardzo rentownym. Problemem jest to, że trzeba baaardzo dużo zainwestować :/

Pozdrawiam Wesołek
Słoneczko Wesołek

Pewnik filozofii polskiej: tańczę, więc jestem.
27-06-2013, 09:42
Zgadzam się z Gosciem, ze srebro inwestycyjne jest jednym z najlepszych rodzajow inwestycji i to dla tych, którzy dopiero raczkuja w inwestowaniu.

Pozdrawiam Wesołek
02-07-2013, 09:44
Jedyna inwestycja, która w tym momencie daje pewny zysk to oczywiście nieruchomości magazynowe - wystarczy zerknąć do bazy Jartomu i prześledzić jak przejmowane są nieruchomości. Żadna firma nie przejmuje przypadkiem magazynu wartego kilka milionów tak szybko - wszystko jest przemyślane.
29-10-2014, 11:33
a ja w odróżnieniu od Was inwestuje w ludzi, a mianowicie korzystam z portalu pożyczkolandia, jestem tam inwestorem który pożycza ludziom pieniądze, oni oddają z bonusem ustalonym przez nich, mam gwarancję ochrony swojego kapitału więc jest bezpiecznie, no i szybko można coś sensownego zarobić, kiedyś miałem pieniądze na lokacie ale jest to nie opłacalne Smutny
Odpowiedz