Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa inwestowanie w ziemię 2012
16-03-2011, 23:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2012 15:13 przez admin.)
Inwestycje w Warszawie: ziemia, działki budowlane

Jak dobrze inwestować w ziemię? Jak zarabiać na ziemi? Gdzie tanio kupować, ile trzymać, kiedy sprzedawać?

Cena za ar? (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, centrum 2012)

Jaki koszt ziemi w centrum jest wart swojej ceny?

Ile wynosi VAT?

Czy się opłaca inwestować w ziemię? Jaki podatek potem trzeba zapłacić? Jak stopa zwrotu z inwestycji?

Jakie są wady i zalety?

Wasze opinie, jakie macie sposoby, strategie, jakie sukcesy?

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2011, 10:29
Polecam inwestowanie w Grudziądzu, są tam tereny objęte Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną z licznymi ulgami podatkowymi. Miasto też posiada ciekawą ofertę inwestycyjną. grudziadz.pl/pl/investments/list/1/5
05-12-2011, 17:18
Optymalnym sposobem jest inwestowanie w biurowce.
W Polsce od dawna nie mieliśmy do czynienia z powstaniem tak wielu nowoczesnych biurowców.
Polecam zerknięcie na Business Park Marywilska - ich biura bardzo szybko są wynajmowane. To może być ciekawy sposób na biznes.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-02-2012, 09:21
Inwestowanie w działki budowlane - ziemie - grunty rolne itd to bardzo ciężki kawałek chleba, trzeba się na tym naprawdę dobrze znać, mieć pochytane znajomości z notariuszami i agencjami nieruchomości, mieć bardzo spore zaplecze
finansowe na inwestycje i trzeba być niezwykle cierpliwym.
13-02-2012, 12:30
Zdecydowanie bardziej polecałbym teraz próby inwestowania w nieruchomości komercyjne.
Polecam zapoznanie się z raportami Jartomu, które dotyczą aktualnych trendów na rynku oraz z ofertami w serwisach, które takie zbierają. Można kupić i sprzedać magazyn za jakiś czas z wysokim zyskiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-03-2014, 18:35
Ja zdecydowałem się na inwestycje w hale magazynowe. Chcę je wynajmowaćWesołek Obecnie staram się o kredyt na budowę, liczę na to, że szybko uda się wszystko załatwić. Jakiś czas temu znalazłem na cobouw.pl firmę zajmującą się budową konstrukcji stalowych. Pomogą mi zaprojektować hale, załatwić wszystkie formalności i wybudują obiekty. Ogólnie planuję budowę czterech magazynów. Co sądzicie o tym pomyśle?
Odpowiedz