Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa najlepsza cukiernia
10-12-2013, 08:28
Moja firma miała ostatnio event, zamówiłam w cukierni Amelia małe co nieco na poczęstunek dla gości, wszycy się zajadali pysznymi babeczkami, mini bezami z owocami oraz innymi ciasteczkami. Cena byłą przystępna, dowieźli do mojej firmy na czas. Polecam
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2014, 04:24
No dobra... To która cukiernia jest naprawdę całodobowa? Jest 4:21, załóżmy, że chcę kupić świeże pączki i słodkie bułki. Gdzie oprócz stacji benzynowej Statoil / BP można to kupić?
27-06-2014, 21:46
a ja polecam cukiernie cakestudio.pl nie wiem dokładnie gdzie się znajdują bo my zawsze na imprezy typu urodziny czy rocznice zamawiamy przez telefon i nam dowożą ciasta i torty do domu.
20-11-2016, 22:11
Mam trzy swoje ulubione cukiernie: pracownia państwa Zosiczów na Żelaznej róg Krochmalnej - genialne bajaderki, drożdżówki i pączki, wewnątrz unosi się obłędny zapach i duch najlepszych tradycyj cukierniczych. Cukiernia Jabłonowskich - ul. Mickiewicza przy pl. Inwalidów - najbardziej cenię ich intensywny smak bajaderek, choć drożdżówki i jabłka w cieście też smaczne. Cukiernia Camargo przy Świętojańskiej i Felińskiego/pl. Wilsona - cudowny serniczek krakowski, pączki i lody, natomiast bajaderki takie sobie. Moja ulubiona cukierenka na przerwę w spacerze po Żoliborzu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-05-2017, 22:04
Ja mogę polecić Sweet Home. mają parę miejsc w Wawie jak i na obrzeżach. Ale lody mają wyborne! Już nie wspominając o wypiekach robionych u nichWesołek palce lizać!
15-06-2017, 14:52
Sweet Home - tam mają bardzo dobre wypieki. Widziałam jak wyglądają i to jest jakiś obłęd. Jadłabym oczami je wszystkie! hehehe mają jeszcze lody które są prze-smaczne!smaki myślę ze teraz jak w każdej lodziarni ale na prawdę czuć że znają się na robieniu takich pyszności!
15-08-2017, 07:22
a tak pare razy tam była, chyba w tej na Saskiej Kępie i faktycznie lody maja bardzo smaczne! i ile smaków! a swoją droga ciasta wyglądały mega! także fajne miejsce na osłodę Wesołek
19-08-2017, 13:37
też mi smakują od nich lody - maja spory wybór różnych smaków więc za każdym razem jest w czym wybierać!
23-08-2017, 07:28
ja lubie słodkości z cheesecake corner Wesołek mają obłędne serniki a przy tym rozsądne ceny. Czuć, że wszystko jest świeże, z dobrej jakości produktów. Torty też mają niezłe Wesołek
30-09-2017, 22:11
Ja z cukierni w Warszawie polecam cukiernie Sweet Home a dokładnie na Madalińskiego Oczko Mają tu przepyszne lody Oczko Bo są naturalne Oczko torty równiez mają pyszne Oczko
02-10-2017, 08:52
ja najbardziej lubię cukiernie Warszawską ( camargo ), jestem jej wierna juz od paru lat. Najcześniej bywam w tej na pl. Wilsona z racji tego ze mieszkam obok, ale maja jeszcze kilka innych punktów Wesołek
Uśmiechnieta obsluga, pyszne ciasta i ten wybór herbat, na prawde polecam Wesołek
moj numer 1 to mus truskawkowy za który jestem w stanie dać sie pokroić Wesołek
03-10-2017, 08:23
Ewelinaer- też kocham ich musy <3ale musze polecić gofry i to dla odmiany wytrawne, super opcja na lunch bądz sniadanie, są boskie Wesołek
27-11-2017, 12:24
Jeśli chodzi o cukiernie to najlepsza jest Sweet Home Oczko Będe tu kupowała jak co roku ciasto na Święta Bożego Narodzenia . A będę kupowała ciasto imbirowe oraz piernik
Odpowiedz