Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa najlepszy fitness club
28-12-2012, 15:15
Wpadajcie na zumbę do GoldsGym. Dalej mamy taką samą grupę - zabawa jest super.
To dzięki zajęciom udaje mi się utrzymywać ładny wygląd. Zamierzam wkrótce zacząć systematycznie chodzić na basen - również mają go tam na miejscu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2013, 23:42
(29-10-2011 11:28 )Gość napisał(a):  a gdzie to S4 ma swoje kluby? znajde coś na Bemowie? Bo próbowałem znaleźć isch stronę internetową no ale coś lipa..podeślij jak możesz jakies info..

Możesz znaleźć wszystkie kluby sportowe (również wszystkie S4) na mapie poprzez stronke activityads.net/Warszawa/Sport/Miejsca
Niestety nie ma tam jeszcze dużo recenzji.
01-12-2013, 19:33
Ja już od dłuższego czasu śmigam do klubu Saturn Fitness. Mają tam naprawdę niezłe wyposażenie, jest klimatyzacja, jest spokój - czyli wszystko, czego do ćwiczenia potrzeba. No i dla nowych klientów zachęcający może być fakt, że pracownicy poświęcają swój czas, tłumacząc obsługę poszczególnych maszyn itp. Także nie zagubimy się. A dla wypróbowania karnet 7-dniowy za darmo. Ja tak spróbowałem za namową koleżanki i już tam zostałem, bo atmosfera naprawdę fajna.
07-01-2014, 09:01
Za czasów kiedy jeszcze ćwiczyłam korzystałam z Fit Fun na bródnie, dobrze wyposażony klub ale nie wiem jak teraz...
30-01-2014, 23:49
A na mokotowie jaki fitness club polecacie?
04-02-2014, 19:37
Ja słyszałem że dobry jest Tuan Club w Piasecznie. Mają teraz w swojej ofercie kurs tenisa Tenix Xpress kosztuje ok 400 zł w cenie jest instruktor, korty i sprzęt. Ja planuję się zapisać w połowie lutegoWesołek
13-04-2014, 14:57
A co myślicie o tym klubie? czy ktoś z niego korzystał? saturn-fitness.pl/
13-04-2014, 15:01
Ja osobiscie polecam klub Saturn Fitness, chodzę tam na zumbę, bardzo miła atmosfera i świetna organizacja
23-04-2014, 11:30
Tak, saturn to bardzo fajny klub sportowy chodzę tam na siłownię i jestem bardzo zadowolona mają fajne karnety i profesjonalną obsługę
24-11-2014, 12:03
Saturn Fitness rzeczywiście ma bardzo miłą obsługę, ogólnie klub bardzo ładny, zadbany, sporo sprzętu na siłowni i na fitnessie, z zajęć najbardziej podoba mi się mimo wszystko zumba, można się wytańczyć i nieźle przy tym zmęczyc.
04-12-2014, 12:29
Powiem, że interesująco wygląda oferta Ladies Gym (adiesgym.pl). Oni stawiają na system krótkich treningów obwodowych. Taki trening to tylko pół godziny, dobra opcja dla takich zapracowanych mam i żon jak ja, które mają z reguły deficyt wolnego czasu. Ale te pół godzinki dwa razy w tygodniu znajdę. Na duży plus też jest dla mnie lokalizacja – Metro Stokłosy, dosłownie rzut beretem ode mnie.
12-12-2014, 15:41
Z tego co wiem Saturn Fitness jest na Bielanach i na Targówku, ogólnie bardzo dobre kluby, dobry sprzęt, nie było sytuacji żebym musiała czekać aż ktoś zejdzie żebym mogła poćwiczyć, trenerzy też chodzą cały czas, jest z nimi kontakt, bardzo fajna atmosfera.
28-12-2014, 16:37
a ja nie bardzo lubi fitness wśród obcych i z koleżankami stwierdziłyśmy, że kupimy sobie takie sprzęty, aby móc z nimi się spotykać u siebie wzajemnie i razem ćwiczyć no i to też super rozwiązanie! Jakby ktoś szukał to polecam sklep-fitness.pl ale jak chodzi o konkretne kluby fitness, to też słyszałam coś dobrego o tym Saturnie. Jak ktoś ubi to pewnie warto.
28-12-2014, 21:44
Cześć, czy ktoś chodzi do City Fit? Mam do niego niedaleko, a pora w końcu się wziąć za siebie Oczko
20-01-2015, 17:21
Odradzam zaczynać trenowania w domu bo jak nie znasz prawidłowej techniki wykonywania ćwiczenia to w najlepszym wypadku nic Ci to nie da a możesz przy okazji zrobić sobie krzywdę. Przejdź się do klubu, naucz techniki, zobacz jak to jest gdy wszyscy na sali motywują się wzajemnie i dają z siebie więcej niż mogą. Ja chodzę na rano do Saturn Fitness Targówek jestem studentką więc karnet jest taniutki a ćwiczę na sprzęcie który z koleżankami kupowałybyśmy przez 10 lat.
15-02-2016, 16:43
ja chodzę do akademii walki na muay thai dodatkow jest tam normalna silownia i zajecia dla dzieci z funnyjudo, takze mozna zabrac dziecko i podwojnie na tym skorzystac
19-09-2017, 07:25
Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług trenera personalnego. Bo samo wyjście do fitness clubu bez opieki profesjonalisty da niewiele. Ja znalazłam swojego trenera tutaj: http://lepszytrener.pl/trening-personalny/warszawa

W bazie mają też kluby fitness i instruktorów ze wszystkich dyscyplin na całą Polskę, warto zajrzeć, mi pomogło Wesołek
09-11-2017, 16:37
A czy wiecie może gdzie w Warszawie jest możliwość skorzystania z ćwiczeń przy użyciu elektrostymulacji mięśni? Byłam na takich zajęciach z kuzynką w Trójmieście, bodajże tu https://smartgym.com.pl/ i bardzo pozytywnie wspominam. I z chęcią bym kontynuowała ten trening w Warszawie. Ktoś może ma wiedzę gdzie można tego skorzystać?
Wczoraj, 13:05
Ciężki temat. Niezbyt się na tym niestety znam... Nie będę w stanie pomóc.
Odpowiedz