Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Reklama

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa nfz, opinie: CHIRURG PLASTYCZNY
10-03-2011, 11:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2011 17:24 przez centrum.)
dobry chirurg plastyk w Warszawie, cennik prywatnie, na NFZ

gdzie najlepszy? (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, centrum 2011)

jakie ceny obowiązują za wizytę?

Wasze opinie

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2011, 09:41
Witam, jestem kosmetyczką i zawsze dbałam o wygląd zewnętrzny, jednak kompleksy które miałam od dziecka utrudniały mi życie. Trzy tygodnie temu odważyłam się na kilka zabiegów które miały mnie z tych kompleksów uzdrowić. Długo myślałam nad lekarzem i zdecydowałam się na dr Artura Bromę, który pracuje w klinice model med w Warszawie i nie żałuję. Nie wiem Jak bym wyglądała gdybym zdecydowała się na innego lekarza, ale wiem że Dr Broma ma talent i jest bardzo dokładny w tym co robi. Robiłam u dr korektę nosa, powiększałam sobie piersi metodą body jet, i powiększałam usta własnym tłuszczem. Z nosa JESTEM BARDZO ZADOWOLONA, CHOCIAŻ JEST JESZCZE TROSZKĘ OPUCHNIĘTY NA CZUBKU ALE I TAK JEST DUŻO ŁADNIEJSZY NIŻ TEN CO MIAŁAM(PO WYPADKU MIAŁAM SKRZYWINĄ PRZEGRODĘ I MIAŁAM DEFORMACJĘ ZEWNĘTRZNĄ NOSA- BYŁ GARBATY), dodatkowo powiększyłam sobie piersi własnym tłuszczem i usta tak jak już pisałam. Dziewczyny nie wierzcie w to co usłyszycie od przypadkowych osób które nie są w ogóle w temacie, ja słyszałam od niektórych koleżanek że piersi nie da się powiększyć własnym tłuszczem a jeśli już to pół rozmiaru, ja jak na razie mam powiększone o trzy rozmiary i jestem strasznie szczęśliwa, bo zdjęcie stanika (powiększającego) przy mężu było dla mnie koszmarem a teraz sama z chęcią się rozbieram i pokazuję swoje śliczne duże piersi mężowi. Dlatego dziewczyny polecam wam Dr Bromę bo mnie uszczęśliwił i wybawił z kompeksów.
26-05-2011, 18:45
Pan doktor Piotr Osuch wydaje się być świetnym specjalistą, jest bardzo miły i sympatyczny. Po zabiegu dał mi leki, dzięki którym czułam się świetnie i okres rekonwalescencji przebyłam bez bólu. Podczas wizyty w szpitalu przed zabiegiem jak i po miałam wrażenie że opiekuje się mną jakiś dobry wujek, a nie obcy facet. Od tego lekarza bije jakieś nieziemskie ciepło. Podczas wizyty kontrolnej sam zauważył zaczerwienienie mojego oka (które się wzięło niewiadomo skąd – chyba jakieś zarazki od mojego psa mi się dostały do oka) i z przejęciem i zmartwieniem o mnie przepisał kropelki, o które w sumie nie prosiłam, ale widać że troszczy się o swoich pacjentów. I jak bym miała jeszcze kiedyś iść na jakąś operację, to wybrała bym tego samego lekarza. Pomimo tego że z mojego nowego nosa nie jestem do końca zadowolona. Może faktycznie nie miałam warunków na taki nos jaki sobie upodobałam. Jeśli chodzi o oddychanie jest bardzo dobrze, garb też jest usunięty, ale nadal leci mi na prawy bok i grzbiet nosa jest za szeroki, myślałam że będzie węższy….. Następnym razem będę zadawać więcej pytań i postaram się więcej dowiedzieć na temat operacji. Ta była robiona trochę na szybkiego.
26-05-2011, 19:34
Kiedyś korzystałem z chirurga plastycznego, ale nie podobało mi się to. Za porady i różne tam sprawy związane z nosem mnóstwo zapłaciłem, a efekty zbyt widoczne nie były.

Nie pamiętam jaki to chirurg był, ale wiem, że na pewno źle trafiłem ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-06-2011, 15:01
otolaryngolog, chirurg plastyk Michał Krawczyński, ul. Wałbrzyska 11 lok. 55 Krajmed, Mokotów

Dr Krajewskiemu dziękuję za zabieg i polecam wszystkim, którzy mają problemy z zatokami, przegrodą nosową i co się z tym wiąże - stanami zapalnymi i oddychaniem, zwłaszcza jeżeli te problemy wymagają zabiegu operacyjnego. Jakiś czas temu miałem zabieg w szpitalu publicznym na przegrodzie nosowej, po którym nie było żadnego efektu. Co więcej zrobiono perforację przegrody co spowodowało kolejne problemy. Dr Krajewski usunął perforację, udrożnił zatoki, poprawił przegrodę. W końcu mogę oddychać jak nigdy przedtem. Zaletą jest również możliwość połączenia zabiegu laryngologicznego z plastyczną korekcją nosa, tak aby uzyskać lepszy efekt zdrowotny, co miało miejsce w moim przypadku. Polecam przy okazji dr Krawczyńskiego z Krajmedu (plastyk). Opieka po zabiegu bardzo dobra. Lekarze nie są może nadmiernie ekspresyjni w rozmowie z pacjentem, ale przecież chodzi o efekt zdrowotny a nie pogawędki. Nie jest tanio ale efekty są warte jej poniesienia. Polecam.
05-02-2012, 17:58
.... oddałam się w ręce Klinice La Perla w Warszawie... dr Radzikowskiej, ktokolwiek wybiera się na wizytę do tej Kliniki i do tej Pani ala dyrektor...to Ja ostrzegam totalna porażka, żenująca pani doktor w brudnym fartuch, nie uczesana z obgryzionymi do krwi pazurami. Opryskliwa i niemiła...chciałam powiększyć ust, posmarowała mi usta maścią, a następnie zniknęła na 1 godzinę , po czy sobie o mnie przypomniała, wstrzyknęła mi preparat i znowu sobie poszła, wstałam z łózka udałam się na recepcję, gdzie poinformowano mnie, że już mogę sobie iść... Gdy chciałam się umówić na konsultację, ponieważ nie było żadnego efektu powiększenia ust.. przekazano mi, że Pani dr nie ma czasu... Żenada
08-05-2012, 13:06
WITAM WAS PANIE I POLECAM WAM PODDaNIE SIE Z CALA ODPOWIEDZIALNOSCIA ZABIEGOM PLASTYCZNYM PRZEZ ZNAKOMITEGO CHIRURGA PLASTYCZNEGO DOKTORA JERZEGO WILGUSA Z KATOWIC Z EUROKLINIKI, PAN JERZY WILGUS OPEROWAL MNIE PO PIERWSZEJ OPERACJI KTORA WYKONAL ZNAKOMICIE ZROBIL MI DRUGA Z KTOREJ BYLAM ROWNIE ZADOWOLONA A TERAZ PRZYGOTOWUJE SIE DO CWICZEN KTORE POZWOLA MI W PELNI DOJSC DO SIL, BOL I CIERPIENIE I ZEPSUTE CIALO PO WYPADKU WYGLADA PO TYCH OPERACJACH BARDZO DOBRZE, TAKZE POLECAM TEGO LEKARZA KTORY JEST NIE TYLKO ZNAKOMITYM DOKTOREM ALE PRAWDZIWYM CZLOWIEKIEM I DLA MNIE NIEMAL CUDOTWORCA -- POLECAM JERZEGO WILGUSA Z KATOWIC !!!!!!!!
30-12-2013, 10:59
faktycznie, mam podobne zdanie, że dr Osuch jest bardzo dobrym specjalistą, głównie widziałam jego "dzieło" jeśli chodzi o biusty, naprawdę bardzo dobra robota, nie widać, że nie jest naturalny. Ale też ten zabieg lip lift super sprawa, bardzo szybko można mieć piękne usta.
27-03-2014, 12:20
Nie wiesz ile taki zabieg kosztuje? Też słyszałam, że ten chirurg plastyczny w Katowicach jest dobry ale kurcze...to kawał drogi z Wawy Smutny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-06-2014, 19:38
Bardzo dobre opinie słyszałam o dr Grzesiak z Warszawy
Specjalizuje sie w przeszczepach tłuszczu podobno i ja sie do niej wybieram na wstrzyknięcie tłuszczu pod oczy żeby zlikwidować moje straszne cienie
01-09-2014, 12:58
też słyszalam dobre opinie o doktorze Piotrze, moja koleżanka u niego była na konsultacjach, bardzo chwaliła.
27-10-2014, 17:23
(29-06-2014 19:38 )ela napisał(a):  Bardzo dobre opinie słyszałam o dr Grzesiak z Warszawy
Specjalizuje sie w przeszczepach tłuszczu podobno i ja sie do niej wybieram na wstrzyknięcie tłuszczu pod oczy żeby zlikwidować moje straszne cienie

Mogę potwierdzić. Pani dr Monika Grzesiak to świetny chirurg plastyk. Oglądałyście metamorfozy w Polsat Cafe? To ona tam przecież te dziewczyny operowała. Widziałam u znajomej efekt operacji u tej pani chirurg- robiła jej nos i wyglada rewelacyjnie
15-01-2015, 13:55
No ja w warszawie nie robiłam operacji… troche mnie ceny przeraziły, typowo warszawskiego. Pojechałam do Polanicy do doktora Latkowskiego (powiększałam sobie piersi). Generalnie było tak, ze najpierw konsultacja na której przedstawiłam wszystkie badania (USG i takie tam). Termin po konsultacji miałam 3 miesiące pózniej. Bałam się trochę bo to mimo wszystko jest ingerencja i to dosyc spora w organizm. No i jakos niecały miesiąc po operacji praktycznie nir robiłam nic, nie można się forsowac, przemęczac itp. Może tez wsytąpić jakiś wyciek wydzieliny z sutków. Ale to normalne. Jeśli się nasila bądź przedłuza to radze zgłosic się do chirurga.
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.