Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa nfz, opinie: DENTYSTA STOMATOLOG
13-08-2014, 01:18
"Najlepszy dentysta w Ursusie" - tak powinien głosić slogan reklamujący mojego dentystę. Halina Miecielica to świetny chirurg stomatolog - pisze to facet, który nienawidzi dentystów. Od kiedy przyjmuje w Ursusie, ma gabinet na Wojciechowskiego 58 - na terenie tamtejszej przychodni, jestem jej stałym klientem (mieszkam rzut beretem, ale kiedy czekałem w poczekalni okazało się, że przyjeżdżają do niej specjalnie ludzie ze Śródmieścia i spod Warszawy - to chyba świadczy o tym, że jest niezła w swoim fachu). Ile to będzie już lat? Ze cztery. Dobrze leczy, jestem zadowolony z jej usług - szczególnie z plomb (full estetyka - naprawdę starannie, yyy, dłubie). Ceny? Chyba też przystępne. Za dużą plombę, taką w trzonowcu, zmieściłem się w 100, może ze 120 złociszach ze znieczuleniem, czy coś takiego. Podaje numer telefonu z wizytówki: 508-282-115, a nóż ktoś będzie chciał skorzystać z usług.
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2014, 12:25
Czy ktos korzysta z dental-med ul.Hoża27 w-wa ,jeżeli tak to do kogo sie zapisać , kto jest dobry,wszystkie lekarki to bardzo młode dziewczyny,chyba zaraz po stażu,
będę wdzięczna za odp.pozdrawiam
14-08-2014, 10:17
W Dental-Medzie kilka lat temu zdejmowano mi aparat. Ciężko mi ocenić profesjonalność usług, bo robiła to zwykła higienistka - pani doktor tylko rzuciła okiem i wydała polecenie bardzo młodziutkiej ówcześnie dziewczynie. Po zakończeniu zabiegu przyszła i poinformowała mnie o rachunku do zapłaty - nic więcej, zero konsultacji - po czym wyszła i tak się widziałyśmy. Higienistka bardzo miła, ale widać, że była początkująca i dopiero się uczyła. Zachowanie pani doktor przemilczę.
15-08-2014, 20:46
(14-08-2014 10:17 )Gość napisał(a):  W Dental-Medzie kilka lat temu zdejmowano mi aparat. Ciężko mi ocenić profesjonalność usług, bo robiła to zwykła higienistka - pani doktor tylko rzuciła okiem i wydała polecenie bardzo młodziutkiej ówcześnie dziewczynie. Po zakończeniu zabiegu przyszła i poinformowała mnie o rachunku do zapłaty - nic więcej, zero konsultacji - po czym wyszła i tak się widziałyśmy. Higienistka bardzo miła, ale widać, że była początkująca i dopiero się uczyła. Zachowanie pani doktor przemilczę.
Dziękuję za odp.
może jeszcze ktoś korzystał z Dental Med z ul.Hożej .
20-08-2014, 19:40
Ja leczę się w klinice Dental-Design Jaworska w Pruszkowie (kawałeczek pod Warszawą). Mają tam najnowszej generacji sprzęt (wszystko na miejscu, nigdzie nie trzeba jeździć) no i świetną kadrę. Ogólnie jest to klinika na wysokim poziomie.
16-09-2014, 10:53
Bardzo dobre miejsce, a raczej fajny dentysta - http:/ idealnyusmiech.pl/
Chodzę od dwóch lat - nie ma problemów z terminami, zawsze na godzinę, porządny gabinet, wszystko w zasadzie nowe, czysto. No i przede wszystkim - w tych czasach leczenie zębów nie boli, co jakoś u poprzedniego dentysty się nie sprawdzało.
26-09-2014, 16:33
Potwierdzam, klinika Dental-Design jest bardzo dobra, ma w zasadzie wszystko. Leczyłem się u nich długo i nigdzie nie musiałam jeździć, robić żadnych zdjęć, badań itd. Wszystko na miejscu. Klinika naprawdę godna polecenia.
10-10-2014, 10:17
sanusdent.pl/ Wg mnie to najlepsza klinika. Zawsze gdy mam problem z zębem idę do nich. Miła i profesjonalna obsługa.
20-11-2014, 16:32
Ja też leczyłem się w Dental Design Jaworska. Miałam tam leczenie kanałowe przeprowadzane. Na szczęście w mikroskopie, więc obyło się bez bólu. A dr Jaworska jest świetnym lekarzem, uważam ze II miejsce w rankingu dentystów 2014 jakie zdobyła, jest najbardziej zasłużone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-11-2014, 17:27
(20-11-2014 16:32 )MaciejR napisał(a):  Ja też leczyłem się w Dental Design Jaworska. Miałam tam leczenie kanałowe przeprowadzane. Na szczęście w mikroskopie, więc obyło się bez bólu. A dr Jaworska jest świetnym lekarzem, uważam ze II miejsce w rankingu dentystów 2014 jakie zdobyła, jest najbardziej zasłużone.

O, serio zdobyła jakąś nagrodę? I pochwaliła Ci się przed wizytą o tym, a Ty tak to doskonale zapamiętałeś, że aż na forum się o tym chwalisz? Jesteś jej synem? Duży Uśmiech
01-01-2015, 22:10
Poleci ktoś jakiegoś dobrego dentystę z Warszawy?
07-01-2015, 12:52
A ja bardzo sobie chwale dr n. med. Patrycja Tylicz-Lisińską

Bardzo miła i sympatyczna osoba.
07-01-2015, 14:15
ostatnio byłem w kal-dent na miklaszewskiego i muszę powiedzieć że jestem zadowolony. Wypełnialiśmy ubytek i poszło to bardzo sprawnie i bezboleśnie. Wcześniej chodziłem do takiego jednego oprawcy z mokotowa – znajomy rodziny, ale to katorga była. A na ursynów pojechałem z polecenia od znajomej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-01-2015, 11:00
Dobry specjalista, a raczej specjaliści - dentlux.pl/ Musisz dzwonić i pytać, trudno powiedzieć jak z terminami, ale przychodzi się na godzinę. Jak na razie się na nich nie zawiodłem, wszystko było realizowane profesjonalnie, tak jak być powinno.
Odpowiedz