Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Reklama

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa nfz, opinie: ENDOKRYNOLOG
10-03-2011, 12:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2011 17:17 przez centrum.)
dobry endokrynolog w Warszawie, cennik prywatnie, na NFZ

gdzie najlepszy? (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, centrum 2011)

jakie ceny obowiązują za wizytę? Czy cennik obejmuje jakieś dodatkowe opłaty? Czy są jakieś promocje, zniżki, jakaś usługa za darmo, może chociaż darmowe, bezpłatne konsultacje albo niektóre badania?
Jaki przykładowy polecany tani lekarz? (np. dr n. med. Małgorzata Gietka - Czernel, J. Nieżurawski, Agnieszka Neska-Suszyńska, prof. Izabella Kozlowicz - Gudzińska, Beata Śladowska, Michał Kunicki, Krzysztof Szafranko, Jadwiga Słowińska-Srzednicka, Lucyna Bednarek - Papierska, Paulina Godlewska, L. Grzeniewski, Marek Braszkiewicz, Urszula Sanocka, Paweł Milewczyk, Jacek Korzycki, Prof. Paweł Kamiński, Ewa Śmiertka, Barbara Borakowska, Piotr Niedziela, Krzysztof Dynowski, Alicja Mikłasz-Kupis, Roman Smolarczyk, Helena Jastrzębska, Wiesław Kurach, dr.Cezary Poduszczak,
Urszula Stopińska-Głuszak).

Wasze opinie

Podobne tematy:
Tarczyca: leczenie, badania w Warszawie

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2011, 12:14
polecam Małgorzatę Gietką-Czernel - trafiłam do niej dzięki internetowi i wpisom innych pacjentów. Jest rewelacyjna.Takich lekarzy mało już się spotyka.Bardzo miła, dokładna.Dzięki niej uniknęłam niepotrzebnej operacji.Jestem bardzo wdzięczna.
01-04-2011, 17:08
Czy ktoś zna w Warszawie endokrynologa który specjalizuje się w przypadkach nie kwalifikujących się przynajmniej w tej fazie do leczenia operacyjnego. Mam duży problem z ustaleniem TSH na właściwym poziomie, albo jest za niskie albo za wysokie. Dużo jest na necie informacji o objawach, o lekarzach ale ja jako zdiagnozowany przypadek mam duże problemy by ta chorobę jakoś właściwie leczyć i kontrolować aktualnie biorę Euthyrox. ?
09-06-2011, 18:09
Leczę się u pani doktor Ewa Śmiertka z powodu trądziku, który okazał się mieć podłoże hormonalne. Doktor Śmiertka jest bardzo sympatyczna, taktowna i delikatna, co jest ogromnie ważne w przypadku ginekologa. Podeszła do problemu poważnie, zleciła mi dodatkowe badania (polecając, gdzie zrobią mi je porządnie, a zarazem niedrogo) i przepisała lekarstwa na obniżenie odpowiedniego hormonu. Po dwóch miesiącach brania tabletek zauważyłam poprawę stanu skóry. Poza tym pani doktor przepisała mi tanie lekarstwa (najłatwiej zbankrutować na lekach Oczko ) i w razie gdybym źle się po nich czuła, miałam przyjść na bezpłatną wizytę, żeby dostać inne. Na szczęście nie było takiej potrzeby, również dzięki pani doktor - lek biorę w nocy, więc przesypiam ewentualne dolegliwości, poza tym miałam stopniowo zwiększać dawkę, aby organizm się przyzwyczaił. Jak więc widać, dr Śmiertka zna się na tym, co robi i jest profesjonalistką. Polecam!

dr Ewa Śmiertka przyjmuje na Al. KEN 19
15-03-2013, 13:24
Polecam dr. Kiryłów - Przychodnia Ostrobramska oraz przychodnia Sulejówek. Świetna lekarz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.