Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 1.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa nfz, opinie: PROKTOLOG
10-03-2011, 11:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2011 17:29 przez centrum.)
dobry proktolog w Warszawie, cennik prywatnie, na NFZ

gdzie najlepszy? (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, centrum 2011)

jakie ceny obowiązują za wizytę? Czy cennik obejmuje jakieś dodatkowe opłaty? Czy są jakieś promocje, zniżki, jakaś usługa za darmo, może chociaż darmowe, bezpłatne konsultacje albo niektóre badania?
Jaki przykładowy polecany tani lekarz? (np. dr n. med. Michał Wszoła, Jacek Albiński, Rafał Sopyło, Tomasz Granecki, Andrzej Kobryń).

Wasze opinie

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2011, 11:57
Andrzej Kobryń - znakomity lekarz. Bardzo przyjaznie nastawiony do pacjenta. Wie co robi. Dzieki zaleconej diecie wspomaganej poczatkowo robionymi czopkami i mascia, gruczolki zmniejszyly sie, hemoroidy sie wchlonely a krwawienia ustaly. Badanie wykonuje szczegolowo, stara sie byc wyrozumialy, pyta w trakcie badania o odczucia - czy boli w miejscach ktore dotyka i z jakim nasileniem. Polecam!
27-05-2011, 18:58
Proktolog Zbigniew Kudelski = DRAMAT!!! Ten człowiek jest przede wszystkim bardzo niemiły, arogancki, wyśmiewa się z pacjenta. Wiadomo, że sprawy, z którymi przychodzi się do proktologów, nie są niczym przyjemnym. Ten człowiek swoim podejściem, arogancją, brakiem kultury osobistej, uczynił tę wizytę jeszcze bardziej nieprzyjemną. Mimo, że była to wizyta prywatna, czułam się, jakbym była w jakimś ośrodku zdrowia w dalekiej Rosji. Nikomu, nawet największym wrogom, nie polecam wizyty u tego człowieka. Nie pomógł mi, upokorzył i sprawił, że wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach.
21-07-2011, 18:17
A może ktoś ma informacje o Jacku Albińskim???
Ja mam krwawienie podczas oddawania kału, pojechałam na SOR na Szaserów i opryskliwa pani doktor wyśmiała mnie i powiedziała, że takie tzw. "anginki" leczy lekarz rodzinny a nie przyleciałam do szpitala Smutny(( nie robiąc mi totalnie żadnych badań, śmieszny wywiad na podstawie którego postawiła diagnozę: "żylaki odbytu"
Najgorsze w tej sutuacji jest to, że ja naprawdę nie wiem czy to są żylaki odbytu, niestety lekarka była dla mnie niewiarygodna.
Czułam się na tej wizycie (o ile to tak można nazwać), że robi mi łaskę w ogóle zaszczytem 5 min rozmowy ze mną. Zresztą co tam, pacjent=intruz
Muszę szukać pomocy, bo nie wiem co mi jest.

Jakie badania musiałyście wykonać???
kolonoskopię? ja mam żywo czerwoną krew kapiącą po oddaniu kału. W kale krwi nie ma.
Coraz częściej mi się tak dzieje, wcześniej miałam sporadycznie, teraz co drugi dzień mniej więcej.

Co mam zrobić?

Jakie badania żebym miała już jakieś informacje na pierwszą wizytę. Wiem, że rodzinna mi da, ale też jest taką specjalistką (internistką), że masakra

POMÓŻCIE..
11-06-2012, 15:24
(27-05-2011 18:58 )iwona cz. napisał(a):  Proktolog Zbigniew Kudelski = DRAMAT!!! Ten człowiek jest przede wszystkim bardzo niemiły, arogancki, wyśmiewa się z pacjenta. Wiadomo, że sprawy, z którymi przychodzi się do proktologów, nie są niczym przyjemnym. Ten człowiek swoim podejściem, arogancją, brakiem kultury osobistej, uczynił tę wizytę jeszcze bardziej nieprzyjemną. Mimo, że była to wizyta prywatna, czułam się, jakbym była w jakimś ośrodku zdrowia w dalekiej Rosji. Nikomu, nawet największym wrogom, nie polecam wizyty u tego człowieka. Nie pomógł mi, upokorzył i sprawił, że wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach.

Mam wrażenie, że napisała to osoba która ma jakieś prywatne zatargi z doktorem Kudelskim. Byłem jakiś czas temu dwukrotnie na badaniu u tego lekarza (w tamtym okresie pracował w On Clinic, która potem zmieniła nazwę na Ober Clinic - notabene klinika słynie z dobrej proktologii) i żadne, absolunie żadne z tyh zarzutów się nie sprawdza. Dr Kudelski to naprawdę dobry fachowiec, który podszedł do sprawy bardzo sumiennie i solidnie. Poza tym był bardzo miły i starał się rozluźnić stresującą atmosferę towarzyszącą badaniu. Nie mam pojęcia, co ma na celu pisanie takich bzdur o dobrych specjalistach :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-05-2014, 22:42
Całkowicie zgadzam się z p. iwoną cz., bardzo niemiły lekarz, a wizyta u Niego bardzo krępująca (i jeszcze to paradowanie przez cały korytarz do osobnego gabinetu na badanie zgroza). Postawiona diagnoza to nadmierna higiena, czy to komuś przeszkadza?
20-11-2014, 01:48
W Warszawie bardzo dobrym proktologiem jest dr Krzysztof Bielecki. Przyjmuje prywatnie w Ober Clinic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz