Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa nfz, opinie: PSYCHIATRA
07-10-2015, 07:33
na NFZ nie chodziłem bo wiedziałem co mnie czeka. Byle by obsłużyć pacjenta, kolejki jak nie wiem co. Szukałem czegoś prywatnie gdzie naprawdę podejdą z troską do moich problemów. Siostra poleciła mi klinikę Psychomedic. Więc poszedłem i trafiłem na miejsce następnego dnia u dr Katarzyny Wakuły. To było coś. Poczułem zaufanie do tej lekarz i wiedziałem że dobrze trafiłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2016, 15:30
Miałam kiedyś duży problem w pracy z którymi sobie nie radziłam. Nie rozumiałam do końca sytuacji ale myślałam że wszystko zawalam, przez co nie wyrabiałam się w terminach itd. Byłam na krańcu utraty pracy. Udałam się do centrum na Chmielnej i Pani Terapeutki Lidii Krotoszyńskiej. Miałam z nią sesje, podczas których opowiadałam co i jak, co się dzieje. Pomogła mi znowu utrzymać równowagę, przybliżyła mi w terapeutyczny sposób moje problemy, dzięki czemu udało mi się stanąć na nogi. Terapeutka bardzo sympatyczna i wyrozumiała. Z takimi problemami gorąco ją polecam.
08-08-2016, 09:51
Ja jestem w trakcie terapii prowadzonej przez pania psycholog Joannę Dudek. Przyjmuje prywatnie w gabinecie psychologicznym na Limanowskiego w Warszawie. Zdecydowałam sie na terapię bo przez lata chorowałam na zaburzenia odżywiania. Mam bulimię . Doszły do tego problemy z depresją po rozstaniu z partnerem oraz utratą pracy. Byłam totalnie rozbita Terapia pozwala mi stopniowo stanąć na nogi. Jeszcze nie pokonalam choroby ale czuję,że dzięki tym spotkaniom stopniowo odzyskuje władzę nad samą sobą.
03-11-2017, 09:36
Dobrzy psychiatrzy przyjmują choćby w klinice PsychoMedic.pl - w mieście jest ich kilka, m.in. w Centrum i Pradze Płn. Można się do nich omówić dzwoniąc pod 22 253 88 88 - warto, to uprzejmi, doświadczeni specjaliści.
04-11-2017, 10:12
Polecam Panią Iwonę Tkaczuk z kolektywu Psychologgia.
17-10-2018, 07:40
No niestety ale jeśli chodzi o terminy na nfz nie jest tak wesoło.Bardzo trudno jest się dostać, poza tym często terapia jest wymagana natychmiast.

Podobnie bywa z wizytą u psychologa...

Jeśli jednak bralibyście pod uwagę psychoterapię indywidualną prywatnie, polecam zapisać się tutaj. W przychodni pracuje wielu doświadczonych psychologów.
08-02-2019, 11:05
Mogę polecić sprawdzony ośrodek z Krakowa mianowicie https://www.centrumdobrejterapii.pl/ . Znajdziecie tutaj wykwalifikowaną kadre psychologów, terapeutów oraz psychiatrów którzy pomagają nawet w najtrudniejszych problemach
27-02-2019, 14:45
Jeśli w grę wchodzi również wyjazd do Krakowa i szukanie pomocy w tym miejscu, to polecam Centrum http://www.centrumdobrejterapii.pl/ Tutaj wiele osób już udało się wyleczyć i wiele osób mogło poradzić sobie ze swoimi problemami, które niestety czasami pojawiają się bardzo często.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz