Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Reklama

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa nfz, opinie: PSYCHOLOG / PSYCHOTERAPEUTA
10-03-2011, 13:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2011 16:58 przez centrum.)
dobry psycholog / psychoterapeuta w Warszawie, cennik prywatnie, na NFZ

gdzie najlepszy? (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, centrum 2011)

jakie ceny obowiązują za wizytę? Czy cennik obejmuje jakieś dodatkowe opłaty? Czy są jakieś promocje, zniżki, jakaś usługa za darmo, może chociaż darmowe, bezpłatne konsultacje albo niektóre badania? Któryś przyjmuje całodobowo 24h, w sobotę i niedzielę też?
Jaki przykładowy polecany tani lekarz, telefon, adres? (np. dr n. med. Jacek Doliński, Elżbieta Szajrych, Paulina Kapiec Kałużyńska, Michał Brzozowski, Marta Wiercińska, Agnieszka Wilkaniec-Herman, Ewa Gawryszewska, Katarzyna Tyszka - Psychoterapeuta, Malgorzata Wudarczyk, Andrzej Kucharski, Anna Borowiecka, Radosław Jerzy Utnik, Prof. Michaił Połykowski, L. Szawdyn, Hanna Orłowska).

Czy są możliwe wizyty domowe dla dziecka, czy jeśli nie w domu to trzeba się udać do jakiego gabinetu psychologicznego albo poradni psychiatrycznej?

Wasze opinie

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2011, 16:06
Jesli ktos szuka psychologa przy problemach z bulimia i odzywianiem:

Fachowa pomoc, przesympatyczna osoba, pomagła mi wyleczyc sie z bulimii, a co za tym idzie zrozumiec skad sie biora moje problemy z samoocena i relacjami z rodzina i znajomymi. Nie ciągnie terapii na siłę, ale zależy jej na dogłębnym wyleczeniu. Umie nawiązać świetny kontakt z pacjentem (przynajmniej ze mna tak bylo), sprawila ze na spotkania przychodzilam z przyjemnoscią i po kazdym odczuwalam ulge (chyba tak powinno byc). Polecam z czystym sumieniem - doktor Agnieszkę Wilkaniec-Herman.
28-05-2011, 18:14
Ewa Gawryszewska to doskonala terapeutka z wieloletnim doswiadczeniem. Ogromna pomoc w duzych klopotach. Bardzo przyjazny i przytulny gabinet. Bardzo polecam wszystkim, ktorzy potrzebuja pomocy w problemach zyciowych, lub w chorobach psychicznych.
06-11-2011, 14:31
Anna Majewska , chodziłam do niej z mężem na terapię małżeńską, kiedy nie mogliśmy przestać się kłócić. Po kilku spotkaniach z nią (dokładnie po pięciu) przestaliśmy. Do tej pory - a minęło już ze 3 lata - porozumiewamy się w zupełnie inny sposób, nawet jeśli mamy jakiś zgrzyt. Pani Majewska pozwoliła nam spojrzeć na siebie jak na ludzi potrzebujących szacunku (i nie tylko). Dzięki niej odkryliśmy wiele ważnych rzeczy na nasz temat, które sprawiły, że i razem i każde z osobna żyjemy w bardziej świadomy sposób i jesteśmy szczęśliwsi. Polecam ją z czystym sumieniem. Wiem, że jej przygotowanie do pracy pozwoli jej rzucić odpowiednie światło na każdy problem i moim zdaniem mało prawdopodobne, aby kogoś skrzywdziła 'błędem w sztuce' .
Przyjmuje w Wojskowej Akademii Medycznej na ul. Kartezjusza
22-11-2011, 21:39
Ja ze swojej strony z czystym sumieniem polecam panią Ewelinę Bazyluk z Pracowni Psychologicznej Drogowskazy. W trudnym momencie życia pomogła mi dojść do siebie. Przyjmuje w samym centrum, po przyzwoitej cenie. Jak ja chodziłam, to brała za terapię 80zł. Przyjmuje też w soboty.
16-02-2012, 13:38
Z całego serca polecam Gabinet z bardzo dobrym psychologiem Panią Małgorzatą Reiter z Centrum Psychologiczno-szkoleniowe FreeMind. freemind.com.pl
Pomogła mi w trudnej mojej sytuacji życiowej i udało się. Ma przystępne ceny a gabinet znajduje się w centrum Warszawy przy Nowym świecie.
19-02-2012, 23:03
Profesjonalna klinika jest na Mokotowie, mediklinika. Mają tam co sam potwierdzam bardzo dobrych specjalistów
508 126 821
15-03-2012, 23:39
Tez właśnie poszukuje dla siebie i męza psychologa, najlepiej terapie małżeńską, słyszałam o tej Mediklinika że są super ośrodkiem psychologicznym na bardzo wysokim poziomie dla dzieci i młodzieży, ale jak to mają na tak wysokim poziomie to powinni i inne rzeczy też dobrze robić, przynajmniej tak logika mi mówi, chyba się zdecyduje
05-04-2012, 10:30
Bardzo proszę o dobrego psychologa dla mojej mamy potrzebuję go bardzo szybko.
Dziękuje
Małgosia
10-04-2012, 22:38
Z czystym sumieniem polecam Joannę Obuchowicz z Pracowni Psychoterapii. Przyjmuje na Pradze Południe w bardzo przytulnym i eleganckim gabinecie, jest to prawdziwie człowiek na właściwym miejscu - jak myślisz psycholog to wyobrażasz sobie właśnie taką osobę jak Pani Joanna. Ciepła, spokojna, ale też systematyczna w działaniu i skuteczna w diagnozie i terapii. Bardzo mi pomogła!
Pełne dane znajdziecie na stronie: psychoterapia.kielczyk.pl/joanna-obuchowicz
11-04-2012, 09:23
Magdalena Boniuk - psycholog i seksuolog. Byłam u wielu specjalistów, ale to Magda mi pomogła. Bardzo mobilizuje do działania. Nie wiem jak ona to robi, ale sprawia, że człowiek wreszcie bierze los w swoje ręceWesołek polecam!
psychopomoc.com
tel. 694 096 300 Warszawa
23-04-2012, 09:27
Polecam Grupę NewDay, a szczególnie Psychoterapeutkę Panią Katarzynę Tyszka. Pani Kasia odmieniła moje życie. Z zakompleksionej i wylęknionej dziewczyny stałam się pewną siebie i odważną kobietą. To co ta kobieta zrobiła z moją psychiką jest nie do opisania. Będę jej wdzięczna do końca życia i będę ją zawsze wspominać z uśmiechemWesołek Dane można znaleźć na stronie centrumpsychologia.pl
29-06-2013, 13:17
Osobiście chodziłam do 2 poradni i dopiero druga mi pomogła. Różnica między nimi polegała na prowadzeniu sesji. W pierwszej miałam do czynienia z facetem co chyba mnie blokowało przed otworzeniem się. W drugiej sensity.pl trafiłam na przemiłą kobietę, która na prawdę mi pomogła. Jeśli koś chciałby poznać więcej szczegółów to zapraszam na PW.
30-07-2013, 15:05
Polecam Grupę NewDay warto
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-10-2013, 22:14
Polecam GabClinic.com - klinike psychoterapii i rozwoju osobistego w Warszawie. Mają naprawdę wielu lekarzy, psychologów, psychiatrów różnej specjalizacji. Chodziłam z mężem na terapię dla par/małżeństw. Naprawdę są skuteczni!
11-12-2013, 11:40
Z własnego doświadczenia bardzo polecam Centrum Terapii Dialog w Warszawie. Pracują tam bardzo wykwalifikowani i pomocni psycholodzy, psychiatrzy, potrafiący pomóc w przeróżnych problemach. Mnie pomogli bardzo, znów wróciłem do życia.
Wszystkie informacje na stronie terapiadialog.pl/
03-01-2014, 20:20
Ja z czystym sercem mogę polecić Poradnię Zdrowia Psychicznego EDUCATIO. Są tam i psycholodzy i psychiatrzy, także psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, neuropsycholog, psychodietetyk, dietetyk, logopeda, coach. Tak więc, do wyboru do koloruWesołek Jakość usług - świetna. ( Korzystałam z usług psychologa).
03-01-2014, 20:26
Ja taż korzystałam z Poradni Educatio i byłam zadowolona.
magda4000
14-01-2014, 12:11
z czystym sercem moge polecić pania Agnieszkę Jastrzebską. Z tego co wiem, przyjmuje teraz gdzies na Swietokrzyskiej w dobra-strona-zycia.pl
12-02-2014, 21:32
Witam,
szukając pomocy trzeba najpierw wiedzieć, kto w czym pomaga... Psycholog, to nie to samo co psychoterapeuta. No chyba, że się wyszkolił dodatkowo na psychoterapeutę... Ja korzystałem z psychoterapii, a nie z pomocy psychologa, bo sporo czytałem i wiedziałem. Psycholog nie ma przygotowania do prowadzenia psychoterapii. Jeśli nie skończył szkoły psychoterapii, to omijaj go z daleka. Dobrze jest sprawdzić kwalifikacje terapeuty i to czy są zgodne z wymaganiami Polskiej Rady Psychoterapii. Trochę się poobijałem po gabinetach i teraz wiem, że wolno i trzeba pytać.
Ja osobiście dużo skorzystałem u psychoterapeuty pracującego w Warszawskim Centrum Psychoterapii Integratywnej na Hożej. Nie będę tu rzucał nazwisk. Jak ktoś szuka, to znajdzie ich stronę.
Życzę powodzenia. Warto korzystać z psychoterapii.
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.