Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa opinie: WETERYNARZ
10-03-2011, 12:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2011 17:01 przez centrum.)
dobry weterynarz w Warszawie, tanio, cennik

gdzie najlepszy? (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, centrum 2011)

jakie ceny obowiązują za wizytę? Czy cennik obejmuje jakieś dodatkowe opłaty? Czy są jakieś promocje, zniżki, jakaś usługa za darmo, może chociaż darmowe, bezpłatne konsultacje albo niektóre badania? Któryś przyjmuje całodobowo 24h, w sobotę i niedzielę też?
Jaki przykładowy polecany tani lekarz? (np. dr n. med. dr Paweł Rabiega, Dominika Borkowska, Agnieszka Neska-Suszyńska, Wojciech Czerwiecki, Dorota Sumińska, Mikołaj Hohensee, Igor Bissenik, Katarzyna Trojanowska, Rafał Niziołek, lek. wet. Monika Toborek, Jacek Garncarz).

Wasze opinie

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2011, 12:34
Moja suczka Dogo Canario dwa tygodnie temu przeszła operację TTA przeprowadzoną przez dr Igora Bissenika. Nie kuleje i czuje się świetnie jest radosna, a przed operacją czasami zdarzało się,że chodziła na trzech łapkach.Przez dwa lata chodziłam po weterynarzach i każdy stawiał inną diagnozę, ale całe szczęście że trafiłam do Igora B.To świetny lekarz.

Największym zaufaniem darze lekarzy którzy prowadzą praktykę i pracują w schroniskach które są bardzo dobrze wyposażone w sprzęt medyczny co pozwala lekarzowi nabrać doświadczenia.
01-05-2011, 22:12
Rafał Petrykowski. Dobre serce, dusza i dobry lekarz. Polecam z całego serca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-06-2011, 20:21
Dr Dariusz Ochman z gabinetu Zdrovet na Tatarzańskiej 9 (przy Gagarina). Świetny lekarz, bardzo przystępnie wszystko wyjaśnia, nie naciąga, skutecznie diagnozuje i leczy. Mogę z czystym sumieniem polecić.
Dr Dariusz Ochman z gabinetu Zdrovet na Tatarzańskiej 9 (przy Gagarina). Świetny lekarz, bardzo przystępnie wszystko wyjaśnia, nie naciąga, skutecznie diagnozuje i leczy. Mogę z czystym sumieniem polecić.
02-06-2011, 20:05
Mokotów, przy ul. Racławickiej 29B.

Lecznica dla zwierząt czynna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Byłem u nich parę razy głównie ze względu mojej fretki. Fachowa obsługa i pełen profesjonalizm Oczko
25-06-2012, 09:54
NIE POLECAM DR.M.KRECHOWIECKIEJ NA OCHOCIĘ,JEDEN MÓJ PSIAK JUZ NIE ZYJĘ ,APO PARU LATACH MAŁO CO NIE STRACIŁOBY SIĘ DRUGIEGO PRZEZ GŁUPIĘ SZCZEPIENIE,URATOWAŁA INTERWENCJA INNEGO WETERYNARZA !!!!!!!!!!
10-11-2014, 14:09
Ja za to mogę polecić dobrą przychodnię dla zwierząt, która znajduje się na Marysinie przy ulicy Korkowej, tutaj jest jej strona: wetmarysin.pl. Bardzo długo leczyłam tam mojego psa, który chorował na raka. Niestety piesek już odszedł, ale to dzięki dobremu leczeniu był ze mną tak długo. Weterynarze, którzy się nim zajmowali byli bardzo profesjonalni i widać, że znali się na swojej pracy. Teraz mam szczeniaka i z nim tez tam chodzę na badania profilaktyczne i szczepienia.
Odpowiedz