Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa pomysły na urodziny dla małego dziecka
17-09-2016, 17:22
Ja ostatnio organizowałam urodziny swojemu synkowi. Miało być aktywnie - żadne tam siedzenie w makuOczko. Inspiracji szukałam na myfun.pl, bo jest tam sporo propozycji dla dzieci (dorosłych zresztą też). Padło na park trampolin. Dzieci się wyskakały, wyszalały, w nocy spały jak aniołki po takiej zabawieWesołek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2016, 10:33
Wyspecjalizowana firma to najlepsza z możliwości na organizację tego typu imprezy.
26-10-2016, 12:54
poleci ktoś jakiegos sprawdzonego animatora? najlepiej ala czarodzieja
14-06-2017, 15:20
Połowa klasy naszego dziecka robiła urodziny w Fun Parku Digiloo. My też, jest to idealne miejsce. Dla dzieciaków czeka poczęstunek, dzieciaki bawią się w małpim gaju. Po takich urodzinach nie trzeba sprzątać Oczko Dla rodziców jest kawiarnia, więc czas urodzin można spędzić z innymi rodzicami popijając kawkę! Mają duży wybór salek i bardzo dużo atrakcji.

Za naszych czasów nie byłe takiego komfortu Oczko
27-07-2017, 17:56
Według mnie tak samo bardzo dobrą opcją dla swoich dzieciaków są atrakcje teatralne które pomogą im się lepiej rozwinąć a przy tym mega opcja na urodzinki w Warszawie ! Zobaczcie na aktualną ofertę Teatru Małego Widza w Warszawie, właśnie w nim mają niesamowite warsztaty plastyczne dla dzieci na które możecie zabrać swoje dzieci w weekend czy w tygodniu, czy zorganizować na pewno nie pożałujecie tej decyzji ! Moje maluchy były zachwycone pobytem w tym miejscu !
16-10-2018, 13:45
Robiłam urodziny w salce dla mojego synka, wyżywienie było w moim zakresie, zrobiłam mnóstwo róznych śmisznych muffinek, ciasteczek, krakersy, paluszki, do picia kupiłam pojedyncze buletki sokó z tarczyna, nie było problemów który czyj kubeczek i też wybrałam sporo różnych smaków
01-03-2019, 08:35
ciekawy pomysł dla dzieci https://dzieciom.pl/aktualnosc/wiadomosc...-mikolaja#
01-04-2019, 09:03
Moim zdaniem takie urodziny można zorganizować np. w domu lub w ogrodzie Oczko Przed i podczas imprezy przydać się Wam może butla z helem sklep internetowy https://happenings.pl oferuje ją Wam po całkiem atrakcyjnej cenie, więc polecam tam zajrzeć. Znajdziecie tam również mnóstwo dekoracji na urodziny, które również mogą okazać się bardzo przydatne Oczko
11-04-2019, 15:26
Moim zdaniem fajnie jest zapewnić dzieciom aktywny czas także polecam zabrać je do parku linowego https://parklinowyjachranka.pl/ od warszawą, mają trasy dla dzieci, to fajna zabawa. Ja sama jeździłam tam nie raz z moją rodziną i moje dzieci bawiły się bardzo fajnie.
Odpowiedz