Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa tanie mycie okien, szyb
13-06-2011, 18:32
Gdzie w Warszawie najlepsze usługi mycia okien? (cennik, opinie)

Gdzie najtaniej, cena? (Mokotów, Bemowo, Białołęka, Bielany, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, centrum 2011)

kogo polecacie?

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2011, 20:24
Świetnie, że poruszacie ten temat bo bardzo pilnie potrzebuję kogoś do sprzątania mojego apartamentu. Niestety, firma, która myła u mnie wszystko włącznie z oknami zrezygnowała z mojej oferty. Znacie jakąś firmę albo jakąś osobę prywatną, która nie drogo myje okna? Nie mam tego dużo bo jakieś sześć dużych i dwa małe. Konieczne jest jednak ich umycie, bo są tak upaprane a nie były myte chyba przez ostatnie sześć miesięcy. Dobra, dajcie namiar na kogoś kto się zajmuje myciem szyb. Zależy mi na tym, żeby nie było drogo ale za to solidnie i porządnie bo nie lubię robienia czegoś byle jak. Czasem się zastanawiam dlaczego właściwie nie zrobić tego samemu, ale odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Nie chce mi się fatygować, gdyż nie po to pracuję i zarabiam, żeby skakać po parapecie i myć okna. Dobra, nie będę tutaj lenia udawał, bo nie jestem wcale taki. Tylko myślę, że lepiej nakręcać gospodarkę i dać zarobić komuś kto tego potrzebuje, prawda? W moim domu rodzinnym, gdzie się wychowywałem, cztery razy w roku, raz na kwartał, przychodziła Pani do mycia okien. Zawsze były czyste i nigdy nie trzeba było myć ich samemu. Być może dlatego teraz nie umiem tego robić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-03-2015, 15:32
Ja zamawiałam kiedys sprzatanie w domu w firmie ktora sprzatala tez biura w pracy u mojego mężą i bardzo ich chwale, firma PUREZZA http://www.purezza.pl/ porządni, sprawni i bardzo solidni jestem zadowolona i na pewno w kwietniu znowu ich zamowie bo beda potrzebni do mycia okien
06-10-2015, 19:11
Jak dla mnie to jedna z najlepszych firm , która oferuje nie tylko mycie okien ale także kompleksowe sprzątanie biur w warszawie to firma, która sprząta wlasnie moje dwa biura czyli http://www.cleanex.com.pl/ - trafiłam na nich przypadkiem, ale sa swietni.
17-10-2015, 20:29
ja osobiście mogę polecić Bryliant - mycie okien warszawa. Zamawiałam ich już 2 razy do mycia okien właśnie, na wiosnę i 2 tygodnie temu. U mnie w mieszkaniu tylko są tylko 4 okna.
26-11-2017, 14:03
Polecam wam portal gdzie na pewno znajdziecie ofertę dla siebie! Najlepsze firmy mające w ofercie mycie okien w Warszawie jakie widziałam. Moi znajomi i ja korzystamy tylko z poleconych osób z tego serwisu. Pełen profesjonalizm! Własne środki i narzędzi, szybko i co najważniejsze tanio.
07-03-2019, 13:08
Ja myciem okien zajmuje się sama, bo nie jest to dla mnie żaden kłopot, a mam wszystko zrobione po swojemu. Jeśli nie radzicie sobie ze sprzątaniem, to możecie sprawdzić sobie np. coś takiego, jak myjki do okien, wtedy jest łatwiej, a są one dostępne np. na stronie https://www.leifheitsklep.pl/
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-03-2019, 18:43
Zerknijcie na ofertę Rope Expert mycie okien na wysokości warszawa . Słyszałam, że to solidna firma, u nich termin to termin. Sprzęt mają solidny, pracownicy wykwalifikowani , pracują dokładnie i szybko. Mycie okien na wysokościach jak najbardziej, ale też inne zadania można im zlecić.
Odpowiedz