Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wille Jagielska, ul. Jagielska (Rawa Sp. z o.o.)
15-11-2012, 21:24
Wille Jagielska: Nowe domy na sprzedaż przy ul. Jagielskiej.

Co sądzicie o cenie i wykonaniu tych domów?

Wille-Jagielska.jpg   

Więcej inwestycji mieszkaniowych na stronie
http://domwawa.pl/index.php?action=search

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2013, 13:11
Przestrzegam przed tą firmą ( Rawa sp zoo). Warto zasięgnąć informacji na poprzedniej inwestycji tej firmy: Opacz-kolonia ul.Różana 1. Żaden z 20-tu klientów Rawy na tej inwestycji nie powie dobrego słowa o tej firmie. Można by dużo pisać, lepiej podjechać i pogadać.
29-08-2013, 14:04
Bardzo ostrzegam przed tą firmą. Zupełnie nieudolni ludzie. Możesz liczyć na lata zaległości i jeszcze i tak nie będzie wiadomo co z tego wyniknie. Szukasz kłopotów, Rawa sp zoo to najpewniejsze miejsce gdzie je znajdziesz. Odwiedź ich inwestycję Opacz-Kolonia ul.Różana 1b i zapytaj ludzi którzy kupili domy od Rawy. Bardzo nie polecam!!!
30-05-2014, 10:58
Ja kupilem dom na tym osiedlu i mam inne zdanie. Jest ok. Jakosc bardzo dobra. Nie wiem o co chodzi.
15-09-2014, 11:36
Tez nie wiem o co chodzi – wszystko wygląda porządnie, a że sprzedaż idzie powoli, to dlatego że rynek jest troche nasycony. Nie widzę zastrzeżeń. Jakość budynków i cała oferta są OK.
18-12-2014, 00:53
No chyba sie dopisze do opinii powyzej. bo widzialem i wyglada super. Troche jestem za ubogi - trudno. Gdybym mial kase to bez zastrzezen
02-02-2017, 23:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2017 23:45 przez jagielska.)
Bardzo mi się spodobała oferta na Wierzbowej w Józefosławiu, szczególnie stosunek ceny do powierzchni(co ciekawe ceny na stronach w internecie są nieaktualne i zawyżone), jednak tam póki co budowa się rozpoczyna i nie można ocenić jakości wykonania. Szukałem opinii na temat tego dewelopera w internecie i to jedno z niewielu miejsc gdzie ktoś, coś napisał. Przyglądałem się inwestycji na Jagielskiej i nie zauważyłem jakiś wyjątkowych niedociągnięć. Tam ludzie już mieszkają i nie słyszałem negatywnych opinii. Rozmawiałem z paniami z DreamHome, które bardzo zachwalały osiedle na Wierzbowej, a jednocześnie pan z Rawy sprawia wrażenie człowieka kompetentnego i konkretnego, więc nie bardzo pasują mi do niego te opinie krętacza. Być może te pojedyncze opinie sprzed kilku lat to jakiś zajadły klient, dopatrujący się dziury w całym?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz