Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wynajem auta na wyjazd firmowy/rodzinny
10-01-2015, 10:57
Witam
jeżeli ktoś poszukuje sprawdzonej firmy, która wynajmuje dobre auta na wyjazdy firmowe czy rodzinne, w rozsądnych cenach i z elegancką obsługą to podsyłam kontakt do firmy Proxima Na rynku już długo i wiele sprawdzonych samochodów.
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2015, 16:44
Nie znam, ale dzięki zapiszę sobie Wesołek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-06-2015, 14:03
Mam swoją jedną sprawdzoną wypożyczalnie LeCar, z większych aut jest całkiem dobry wybór, Volvo S80, Bmw E61, Insignia z automtem, Citroen C5, pisze to co widze na stronce wszystko całkiem nieźle wyposazone, citroen jest w wersji exclusive, nieźle
01-06-2017, 05:41
Taki wynajem samochodów to rzeczywiście świetna sprawa, można awaryjnie posmarować się autkiem jak jest potrzebne - ja na przykład ostatnio byłem w Łodzi i musiałem się 3 dni poruszać po mieście więc wypożyczalnia samochodów mi naprawdę się przydała - ta wypożyczalnia nazywała się Wypożycz Auto. Mogę polecić z czystym sumieniem.
22-08-2017, 14:12
A może zapytaj o to znajomych? Mi się wydaje, że to jest naprawdę bardzo dobre źródło informacji Wesołek
26-08-2017, 13:41
Jezeli interesuje Was wynajem aut krótkoterminowy to moge polecic firme FatCar. Szwagier wynajal u nich auto na kilka dni - nie dosc, ze placil jakos 50z/za dobe, to jeszcze wzial auto z LPG = taniocha. Auta w swojej flocie posiadaja max kilkuletnie, wiec komfort jazdy rowniez jest niezly.
17-09-2017, 22:03
Byliśmy niedawno ze znajomymi w Trójmieście.
Pojechaliśmy na na dwa dni na Kaszuby, a całe towarzystwo zmieściło się w wynajętym busie.
W wypożyczalni REPSOL-CAR wypożyczalnia busów gdańsk na Kartuskiej bardzo blisko Obwodnicy Trójmiasta można wynająć auto na krótki lub długi termin.
07-11-2017, 13:16
Sprawdziłam i w Bziuk z Warszawy jest taniej.
15-05-2018, 13:14
Jeśli szukacie wypożyczalni w okolicy lotniska, czy to Okęcie, czy Modlin, to sprawdźcie Carfree, na wypożyczalnia samochodów modlin http://carfree.pl/wypozyczalnia-samochodow-modlin/pl jest opcja rezerwacji online - co do samochodów, to są w miarę nowe, w pełni sprawne, na plus też brak kaucji przy wynajmie.
21-08-2018, 17:48
W sprawie wynajmu samochodów w Warszawie (szczególnie dostawczych VW Crafterów) warto się też zainteresować tym: http://www.wypozyczauto.warszawa.pl/vw-crafter.html. Ale można też wypożyczyć samochód na rodzinny wyjazd np. nowego Forda Mondeo albo Skodę Octavię.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-09-2018, 13:44
Sprawdźcie sobie firmę Dyniewicz, mają komfortowe luksusowe auta, wygodnie i bezpiecznie się jeździ. Na firmowe wyjazdy mają busy, ale widziałam też samochody fajne np na ślub czy coś w tym stylu Wesołek
19-10-2018, 14:10
Mogę polecić z czystym sumieniem małą sieć wypożyczalni https://mmcarsrental.pl/ dobra obsługa i ceny
28-10-2018, 10:39
Jeśli planujecie podróż w więcej osób to możecie też zastanowić się nad wynajmem busa. Taki bus zmieści aż dziewięć osób. Polecam zapoznać się z ofertą firmy http://busywynajem.eu/, która moim zdaniem jest bardzo korzystna. Dostajemy nowego busa z 2017 roku więc nie musimy o nic się martwić.
10-12-2018, 15:06
Polecam wypożyczalnie samochodów w Warszawie, auta czyste, zadbane, pełen profesjonalizm, podstawiają samochody na terenie Warszawy, polecam https://www.best-rent.pl/
30-01-2019, 11:53
Jakby ktoś jeszcze potrzebował wynająć samochód, to dokładnie miesiąc temu wypożyczałem samochód z CaRent-24. Całe wypożyczenie było jasne i przejrzyste, a wypożyczenie udało się ogarnąć przez stronę internetową. Ja brałem Volvo XC70, bo potrzebowałem coś większego, ale mają nawet małe miejskie samochody typu fiat 500.
Ogólnie polecam Oczko
04-03-2019, 09:56
Oprócz tych opcji które zostały już tutaj wymienione, dorzucam jeszcze kolejną - mianowicie możliwość wynajęcia samochodu wraz z kierowcą.
Wiadomo, jest to usługa premium, ale na rynku jest oczywiście zapotrzebowanie i na tego rodzaju usługi.
Tego rodzaju usługi oferują np w Monstgers, tutaj http://monsters.com.pl/przewoz-vip-warszawa/ można trochę więcej doczytać na ten temat.
07-03-2019, 12:11
My na wyjazd integracyjny wynajmowaliśmy vana z viplimuzyny.com. Bardzo fajne i wygodne.
20-03-2019, 20:29
Korzystałem z wielu firm i powiem sczerze że nie zawsze byłem zadowolony. Wiele firm mnie zawiodło. Kilku krotnie wynajmowałem w Monster Rent z pod Warszawy i Egzotic Rental z Ząbek, natomiast teraz poprzestałem na Prestige Car Club Wynajem aut sportowych I tutaj jest na prawdę spoko obsługa. Kaucje mają nie zbyt wygórowane i kilka ciekawych perełek których nie ma nigdzie indziej.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz