Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypożyczalnia rowerów
21-08-2017, 10:13
Halo halo, cyz ktoś korzystał z wypożyczalni rowerów w warszawskim sklepie WygodnyRower.pl ?? chciałabym na weekend zabrać znajomych na dłuższą wycieczke w takie fajne miejsce pod Warszawą, a niestety nie wszyscy mają rowery u siebie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2019, 08:47
Na temat rowerów to ja naprawdę wiem bardzo dużo.To jest mój tak naprawdę konik.

26-05-2019, 18:56
A może przyda się Wam od razu jakiś fajny strój na rower albo chociaż koszulka lub bluza? Ja powiem szczerze, że kiedyś nie zwracałam na to uwagi, ale odkąd zaopatrzyłam się w odpowiednią odzież, to z takiej aktywności korzysta się wygodniej. Fajne produkty mają na stronie https://centrosport.com.pl/ więc zerknijcie sobie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-07-2019, 20:19
Fajną opcją jest wypożyczenie roweru jak np nie ma jak przetransportować własnego Oczko Wiec opcja jak najbardziej w porządku. Ja natomiast jeszcze nie wypożyczałam roweru, bo właściwie zawsze mam swój. Bardzo bym jeszcze chciała kupić jedną rzecz a mianowicie sakwę do roweru coś jak sakwy crosso
13-08-2019, 08:43
Ja mam swój rower więc nie muszę wypożyczać, ale chętnie wypożyczyłabym sobie hulajnogę. Jeździł ktoś na tych elektrycznych?
Odpowiedz