Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żłobek BAMBINO, Bielany ul. Tołstoja 1/68
04-03-2012, 09:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2012 09:09 przez daba.)
Żłobek BAMBINO: Jakie macie opinie o tym żłobku? Jak wygląda atmosfera, czy dzieci są zadowolone?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 08:28
Moim zdaniem reklamowane teksty w żłobku Bambino , jak i przedszkolu Bajeczka - nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Jak to zawsze namawia Pani dyr. ,że jest jedzenie domowe- które nie zawsze jest poprawne z jadłospisem. Miski dla dzieci to jedzenia są małe , jedzenie jest przygrzewane w mikrofalówce. Przeważnie są tanie soki, budynie, kisiele itd. Nawet zupa ma mało ziemniaków (czasami zdarza się więcej).
ŻŁOBEK Bambino , ma jedną większą sale, na której leżą materace(przy ścianie, raczej to niebezpieczne- tylko zbiera się tam kurz...Dzieci nie mają tam wystarczająco luzy, aby mogły się bawić swobodnie.
Zabawek jest tak mało,za te 1340zł.
Jadalnie jest tak mała,że dzieci muszą jeść w ratach, bo jak można się zmieścić w takiej malutkiej salce........itd .
Pani Dyr. tylko rodziców zagaduje ,aby się wpisywali do jej placówek.
Dziwie się,że rodzic tego nie widzi , jak zwykle polki bałagan i wielka ściema. Najważniejsze jest złapanie klienta, reszta mniej ważna..........
11-02-2014, 17:35
Nie jestem zadowolona ze żłobka.
Już na samym wejściu trafia szlag, gdy trzeba wejść z wózkiem do środka - ciasno, stromy schodek i dwie pary drzwi. Dalej mikroskopijna szatnia.
Wszystkie pomieszczenia się malutkie - nie wiem jak się tam bawią dzieci i jak jedzą - dorosła osoba się tam nie mieści swobodnie.
Dzieci bardzo często chorują, rodzice nie informują o chorobach dzieci.
Żłobek chwali się miękką matą, tylko pytanie kiedy ją czyści??? No nie wygląda zbyt czysto i świeżo. No i te brudne materace leżące na podłodze - zgroza.
Tak samo zabawki - mam wrażenie, że nie są nowe, tylko "przechodzone" - najpierw pewnie bawiły się nimi córki Pani Dyrektor, a potem trafiły do żłobka.
Co do jedzenia, nie jestem przekonana, ale przedmówca ma rację - menu nie zgadza się z dostarczanym jedzeniem. Soki i serki są tanie, jeśli chcemy żeby dziecko zjadło lub wypiło coś dobrego, to trzeba to kupić, i pilnować czy na pewno zostało podane.
No i deserki też nie są odpowiednie - ciastka zbyt dorosłe i słodkie. Pasie się nimi dzieci, ale po co????
Opiekunki są takie sobie - owszem dziecko się nie boi i lubi tam chodzić, i jest to jedyny czynnik, który mnie tam trzyma.
No i ta pani, która biega ze szczotką, czy ona również opiekuje się dziećmi?? Ma jakieś kwalifikację?
No i zdjęcia ze strony żłobka nie dotyczą żłobka - wielka ściema.
Żłobek chwali się rytmiką, gimnastyką?? taaaa, uwierzę jak zobaczę.
Za tę cenę 1300 + wpisowe spodziewałam się czegoś lepszego.
Właścicielka żłobka daje zniżkę jeśli przejdziemy do jej przedszkola - nie dziękuję!!!!
24-10-2014, 23:28
A ja jestem bardzo zadowolona ze żłobka i to, że jest kameralny uważam za atut tego miejsca. Zgodzę się z moją przedmówczynią, jedynie z jedną opinią, że moje dziecko bardzo lubi tam uczęszczać.
Opiekunki są fantastyczne i maja bardzo dobre podejście do dzieci.
Co do kwestii wyżywienia-- nie mam żadnych zastrzeżeń.
A pani, która "biega ze szczotką", to chyba dobrze, bo to znaczy, że dba o czystość, bo według mnie jest tam bardzo czysto.
Ja szczerze polecam.

Magda
04-11-2014, 12:59
Też jak najbardziej polecem ten żłobek. Mój Antos uczęszcza i jestem bardzo zadowlony!
14-07-2016, 13:57
nie jestem zadowolona. Sale male, ale to można przeboleć, niestety opieka nie ma wiele wspolnego z profesjonalną. Nasze dziecko płakało, panie przyznawaly sie,ze karmily go na sile, nie zajmowaly sie, ciagle sam w lozeczku, oddany w chustce 6 godzin pozniej oddany nam w chustce na szyi mimo,ze gorąc, bo jak powiedzialy, tak oddany to tak chyba mialo byc. Odparzona pupa, nie zmieniane pieluchy, dziekco ciagle nieszczesliwe. zmienilismy zlobek na inny, tam aklimatyzacja po 3 dniach, w bambino nie przyzwyczail sie przez 3 miesiace. Panie wieczna pretensja a to za glosno placze, a to ryczy, kiedy nie odbieralam dziecka ze zlobka zawsze zastawlaam go siedzacego w lozeczku. Uwazam, ze dzieci, ktore latwo adaptuja sie moze i ok czuja sie tam, natomiast te z trudniejszym usposobieniem - mowi sie rodzicom ,ze sie nie nadaje.
p.s. 3 panie na grupe maluchow, w grupie 3 dzieci, boreszta chora, a panie oddawaly dzieciaka z zasrana pielucha i tlumaczyly sie,ze nie mialy czasu. Dyrektorka niestety - nie lepsza...
Odpowiedz