Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żłobek "Mała Akademia" w Piastowie
27-01-2014, 10:46
W Piastowie powstało nowe miejsce dla Naszych dzieci! Młoda mama, by zapewnić wszystko, co najlepsze dla swojej córki, otworzyła żłobek "Mała Akademia"! Pomysł przyciągnął kolejną mamę, która chce współtworzyć to miejsce dla swojego dziecka. Właśnie dlatego jest to miejsce dla Naszych dzieci!
Sprawdź, przyjdź i przekonaj się. Może i Ty zarazisz się pomysłem i powierzysz nam swój Skarb?
Oferujemy nową, bezpieczną, kolorową salę zabaw, wykwalifikowaną kadrę, stałą opiekę psychologa dziecięcego, zajęcia ogólnorozwojowe, w tym w języku angielskim, jak również zajęcia z Psem-Terapeutą!
Więcej o nas na stronie:
http:// malaakademia.edu.pl/o-nas
A także na profilu:
https://www. facebook.com/pages/Ma%C5%82a-Akademia-%C5%BB%C5%82obek-Integracyjny/180428035481585?fref=ts
Serdecznie zapraszamy!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 11:36
Nie posyłajcie absolutnie dzieci do tego miejsca. Mój syn był tam na szczęście tylko trzy dni i go zabrałam. Udało mi się wejść niezauważoną w porze obiadowej. To co usłyszałam przeraziło mnie, krzyk opiekunek i płacz dzieci. Dzieciaczki były straszone zamknięciem w piwnicy. Jedna do drugiej mówiła, żeby ta nie biła dzieci bo jak się Piotrek dowie....Nie wiem, kim jest pan Piotrek bo na szczęcie nie długo mieliśmy do czynienia z tym miejscem.Stawka żywieniowa to strata pieniędzy. Widziałam , że mój syn akurat spał, a jak wyszłam i wróciłam po 10 min. panie wmawiały mi że pięknie zjadł zupkę!!!!!!! Szkoda mi dzieci , które tam zostały. Nie mam niestety żadnego kontaktu do pozostałych rodziców . Kiedy jest ktoś z rodziców panie są miłe, życzliwe i uśmiechnięte, jednak za zamkniętymi drzwiami nie wygląda to już tak słodko i kolorowo.
13-10-2014, 18:41
Absolutnie jest niepradwa opinia ktora przeczytalam.Wiadomo zawsze znajdzie sie jakis niezadowolony rodzic , tez jestem mama tez uczeszczalo do tego złobka moje dziecko i bylam bardzo zadowolona. Panie do kazdego dziecka podchodza indywidualnie, rodzicom przekazuja zawsze bardzo istotne informacje, sa zawsze usmiechniete, radosne i opiekuja sie dziecmi najlepiej jak potrafia. Wiadomo zadna ciocia nie zastapi naszym pociechom mamy ale one oddaja sie tej pracy 100%, przedewszystkim widac ze robia to z miłoscia. Moja niunia chodzila do złobka i nigdy nie zauwazylam zeby dzialo sie tam cos złego choc sama niejednikritnie stalam pod drzwiami aby posłuchac czy jest wszystko dobrze, owszem dzieci nieraz płakały ale to jest wkoncu żłobek i wiadomo ze jak dziecko przychodzi pierwszy raz do obcego miejsca i obcych ludzi to płacze boi sie traci poczucie bezpieczenstwa. Ale to normalne tu chodzi tez troszeczke o zaufanie musimy ufac Paniom ktorym powierzamy nasze SZCZESCIA. wedlug mojej opini to bardzo dobry żłobek gdzie panuje domowa atmosfera, ciocie kochaja dzieciaczki a niektore z nich same sa mamami wiec zadnemu dziecku krzywda napewno sie nie dzieje. Jak tylko moja NIUNIA dostanie pozwolenie od lekarza ze moze wrocic do żlobka napewno bedzie uczeszczac do malej akademi. Ja osobiscie poklecam ten żłobek z czystym sumieniem.
30-07-2015, 11:47
Żłobek „Mała Akademia w Piastowie”

Zalety:
- dogodna lokalizacja, blisko do przystanków autobusowych oraz do stacji kolejowej
- miłe, sympatyczne i kompetentne opiekunki (dwie zatrudnione od dawna Ania i Karolina). Są dla maluchów czułe i zawsze uśmiechnięte. Udzielają ważnych dla rodziców informacji o dziecku, ile zjadło, jak długo spało i jak ogólnie dziecku minął dzień
- dzieciaki po żłobku chodzą czyste i zadbane

Wady:
- często zmieniające się opiekunki. Poza dwoma, które są od dawna, inne zmieniają się co kilka tygodni. Dzieci są przez to zdezorientowane.
- brak planu dydaktycznego, od kilku miesięcy żłobek zaprzestał edukacji dzieci
- gdy jest nadmiar dzieci, a panie nie dają sobie z nimi rady, dziecko odsyłane jest do domu pod pozorem „ciężkiej choroby”. Katar jest tu ciężką chorobą zakaźną. To skutkuje częstymi bezpodstawnymi wizytami u lekarzy.
- trudny kontakt z dyrektorką placówki, prośby rodziców nie są uwzględniane, uwagi nazywane są atakiem
- rzadkie zebrania, pomimo próśb rodziców
- najważniejszy dla dzieci Dzień Dziecka nie jest obchodzony. Zamiast tego organizowane jest zakończenie roku szkolnego, jakby dzieci w żłobku to dotyczyło
- pozostałe święta również są pomijane – jedynie Dzień Matki (laurki)
- od czesnego nie można odliczyć absencji dziecka – nawet jeżeli nie chodzi 2-3 tygodnie, lub dłużej, należy opłacić pełne czesne, również przerwa techniczna nie jest odliczana
- w okolicach świąt (Wigilia, Sylwester. Itp.), długich weekendów żłobek ma wolne lub pracuje do południa – nie każdy pracujący rodzic może się zwolnić
- termin przerwy technicznej nie jest dyskutowany z rodzicami, narzucony z góry – czyli wakacje organizowane odgórnie
- częste zmiany firmy cateringowej
06-08-2015, 18:32
Drodzy Rodzice,
Przykro nam, że na tym forum publikowane są półprawdy lub kłamstwa. Apele do administratora są niestety bezcelowe.
My wykonujemy naszą pracę najlepiej jak potrafimy. Nie jesteśmy w stanie zadowolić każdego Rodzica, ale my zajmujemy się dziećmi a nie dorosłymi. Dzieci są zadowolone.
Praca w żłobku jest wymagająca. Oddajecie nam przecież swój największy skarb. My ze swej strony możemy obiecać, że będziemy się Waszymi dziećmi zajmować jak swoimi. Tylko tyle, albo aż tyle. Czy dzień matki jest ważny, pewnie tak dla niektórych. Ja staram się, żeby moje dziecko miało dobrą matkę.
Drodzy Rodzice, przyjdźcie i przekonajcie się sami, jak jest na prawdę. Anonimowo w necie można wypisywać wszystko, niestety.
Z wyrazami szacunku,
Joanna Żołnowska
02-03-2017, 23:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2017 23:46 przez antenka177.)
(10-07-2014 11:36 )jota66 napisał(a):  Nie posyłajcie absolutnie dzieci do tego miejsca. Mój syn był tam na szczęście tylko trzy dni i go zabrałam. Udało mi się wejść niezauważoną w porze obiadowej. To co usłyszałam przeraziło mnie, krzyk opiekunek i płacz dzieci. Dzieciaczki były straszone zamknięciem w piwnicy. Jedna do drugiej mówiła, żeby ta nie biła dzieci bo jak się Piotrek dowie....Nie wiem, kim jest pan Piotrek bo na szczęcie nie długo mieliśmy do czynienia z tym miejscem.Stawka żywieniowa to strata pieniędzy. Widziałam , że mój syn akurat spał, a jak wyszłam i wróciłam po 10 min. panie wmawiały mi że pięknie zjadł zupkę!!!!!!! Szkoda mi dzieci , które tam zostały. Nie mam niestety żadnego kontaktu do pozostałych rodziców . Kiedy jest ktoś z rodziców panie są miłe, życzliwe i uśmiechnięte, jednak za zamkniętymi drzwiami nie wygląda to już tak słodko i kolorowo.

Jota66 prosze o kontakt ;-)
Jota66 prosze o kontakt ;-)
(10-07-2014 11:36 )jota66 napisał(a):  Nie posyłajcie absolutnie dzieci do tego miejsca. Mój syn był tam na szczęście tylko trzy dni i go zabrałam. Udało mi się wejść niezauważoną w porze obiadowej. To co usłyszałam przeraziło mnie, krzyk opiekunek i płacz dzieci. Dzieciaczki były straszone zamknięciem w piwnicy. Jedna do drugiej mówiła, żeby ta nie biła dzieci bo jak się Piotrek dowie....Nie wiem, kim jest pan Piotrek bo na szczęcie nie długo mieliśmy do czynienia z tym miejscem.Stawka żywieniowa to strata pieniędzy. Widziałam , że mój syn akurat spał, a jak wyszłam i wróciłam po 10 min. panie wmawiały mi że pięknie zjadł zupkę!!!!!!! Szkoda mi dzieci , które tam zostały. Nie mam niestety żadnego kontaktu do pozostałych rodziców . Kiedy jest ktoś z rodziców panie są miłe, życzliwe i uśmiechnięte, jednak za zamkniętymi drzwiami nie wygląda to już tak słodko i kolorowo.
Odpowiedz