Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ból mięśni karku, barku i nadgarstka
10-10-2016, 12:08
Witam, nie wiem gdzie się udać z powyższym bólem po jednej stronie ciała. Moja lekarz rodzinna jest tego typu człowiekiem, że niczego mi nie doradzi i idąc do niej będę musiała sama powiedzieć gdzie chce skierowanie :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2016, 14:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2016 14:04 przez deVolaille.)
hm a Ty jesteś pewna że chcesz iść z tym do lekarza? może pójdź najpierw na jakieś zabiegi bicze wodne czy coś. chociaż to to może akurat krzywdę zrobić może coś łagodinejszego a nie związanego z lekarzem?
12-10-2016, 14:46
mi tak przyszło do głowy, że takie bóle to mogą być od stresu - nerwobóle tzw. warto tu postawić na odprężenie. weekend za miastem albo jakieś zabiegi relaksujące. zanim dasz się pokroić może warto sobie odpuścić na dwa dni albo urozmaicić tak dzień, to się przekonasz.
14-10-2016, 01:23
Nie odpuścić tylko się zrelaksować kontrolowanie moim zdaniem. Wybrać się do spa albo masaż. Przecież to pomaga niezależnie od wieku, płci, przekonań ha! Ja dwa tygodnie temu byłam w Paradizzo w ramach takiego wyjścia na panieński przyjaciółki i to była moja pierwsza tego typu wyprawa bo zawsze szkoda mi było pieniążków ale już sobie obiecałam, że na tym jednym razie nie poprzestanę i może nie co miesiąc ale raz na dwa miesiące - WIZYTA OBOWIĄZKOWA. Mieśnie dosłownie się rozluźniają, po prostu naprawdę to czuć. Jest przyjemnie i błogo. Człowiek wychodzi tam nawet nie ważne, że ładniejszy ale dosłownie lżejszy o kilogram smutku!!! Wesołek))
03-11-2016, 10:59
Pomyśl o masażu bądź rehabilitacji. Może fizykoterapii. Jeśli wolisz aby takie zabiegi były wykonywane u Ciebie w domu to polecam MedikarHomeCare. Specjaliści dojeżdżają do pacjentów. To nowa placówka, wszystkie namiary znajdziesz w internecie. Ja miałam już dwa razy masaż leczniczy. W domu o wiele lepiej.
29-01-2017, 22:52
Jeżeli dawno nie robiłaś badań krwi i moczu, to też na wszelki wypadek dobrze jest zrobić. Chociaż z objawów wygląda to na stres z przepracowania. Tak jak przedmówcy pisali, pomyśl o relaksie, jakiejś przyjemności, rozluźnienia, medytacji, spacerów. Przeanalizuj swoje odżywianie...
05-04-2017, 09:28
Olej z kwiatów czarnego bzu może pomóc Wesołek Stosowałam go regularnie odkąd przeczytałam ten artykuł http://zdrowieity.pl/4-olej-z-kwiatow-cz...o-wsparciu
06-04-2017, 07:46
mnie często bolą mięśnie karku i barków Smutny czasem to ból promieniuje na całą szyję i nie mogę w ogóle obrócić głowy.
13-06-2017, 21:53
Moim zdaniem przy takich objawach trzeba udać się do lekarza W Krakowie mają doświadczonych rehabilitantów. Wystarczy szybka rejestracja przez http://www.rehabilitacje.org i wizyta jest już kilka dni później .Ja miałam problemy z kręgosłupem i lekarz bardzo mi pomógł. Cały czas przechodzę leczenie ale jest ze mną coraz lepiej.
06-06-2018, 15:53
Ja miałam kilka różnych objawów m.in. drętwienie, ciężkie kończyny, ciągłe zmęczenie, senność. Te objawy pasują do różnych dolegliwości. Mój lekarz mógłby mnie leczyć na różne choroby, ale wysłał mnie najpierw na leczenie poprzez techniki powięziowe. Powiedział, że fizykoterapia pokaże nam na czym stoimy. Najbliżej mojego miejsca zamieszkania jest Warszawa. Znalazłam świetny gabinet na którego stronie możecie więcej o tym przeczytać. http://www.sanomedica.pl/oferta/fizjoter...powieziowe Wcześniej nawet nie słyszałam o takim leczeniu. Cieszę się, że mi pomogło i nie musiałam najpierw wziąć mnóstwa tabletek.
17-07-2018, 12:34
Polecam zmianę lekarza rodzinnego...
Jeśli za wszelką cenę chcesz uniknąć lekarza to dobrym rozwiązaniem może okazać się wycieczka do rehabilitanta.
Warto jednak udać się do lekarza ortopedii, który zleci badania i zdiagnozuje Twój problem.
24-09-2018, 18:36
Trzeba się skonsultować u ortopedy i podjąć leczenie w takiej sytuacji. Na różnego rodzaju bóle dobre efekty dają zabiegi rehabilitacyjne, masaże. W Warszawie w Porta Medica z takim urazem pomogą kompleksowo, i lekarze i fizjoterapeuci przyjmują. Nie raz korzystałam i nigdy się jeszcze nie zawiodłam, godni polecenia specjaliści, terminy, ceny i jakość usług.
22-10-2018, 00:31
Polecam Ci, żebyś wybrał się do Sport-Kliniki, super klinika, świetni lekarze i specjaliści. Miałem podobny problem do Ciebie, miałem ból prawego barku i też nie wiedziałem gdzie się wybrać. Postanowiłem wybrać się do ortopedy, który przyjmował właśnie w Sport-Klinice https://www.sport-klinika.pl/poradnia/po...lekarskie/ Lekarz kazał mi wykonać parę badań, potem przepisał mi rehabilitację, którą też miałem w Sport-Klinice. Dzisiaj już nic mnie nie boli.
23-10-2018, 01:45
Może zacznij od jakiegoś masażu?
27-12-2018, 14:08
Też cierpiałem z tego powodu. Praca na budowie jednak wiążę się z różnego rodzaju konsekwencjami. Skorzystałem z oferty ośrodka rehabilitacyjnego dzięki czemu obyło się bez wizyty u doktora.
30-12-2018, 14:25
Mi na takie rzeczy najbardziej pomaga akupunktura. Jeżdżę tutaj i bardzo sobie chwalę http://akupunkturapokrywka.pl/
09-01-2019, 22:32
Może pomoże Ci masaż głowy i szyi na taki ból? Polecam serdecznie masaż chiński, ponieważ będzie on w stanie całkowicie nas odprężyć. Moim zdanie warto zaryzykować i warto spróbować, czy taka opcja się spodoba. Jeśli jesteście zainteresowani, to w tym miejscu http://china-relax.pl/ macie więcej informacji.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum