Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dobry mechanik
29-02-2012, 13:53
Polecam wszystkim świetnego mechanika z Mitcaru przy Puławskiej, ostatnio miałam małą stłuczkę, trzeba było naprawić skrzynię biegów. Nie dość, że bardzo szybko poradzili sobie z tym problemem, to jeszcze koszty małe. Jestem bardzo zadowolona z usługi, oby częściej takich specjalistów można było spotkaćWesołek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2012, 14:34
To może warto podać jego adres i telefon?
31-05-2013, 22:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2013 16:13 przez Master.)
Warsztatów w stolicy jest mnóstw, ale znaleźć kogoś solidnego za uczciwe pieniądze to rzecz trudna, nawet bardzo trudna. Ja już jeździłem trochę po mechanikach, ale żadnego nie mogę polecić w 100%. Każdy ma pewne wady. Albo drogi, albo mało solidny, albo nieuczciwy, albo nieterminowy, itp. Jednym słowem nie ufam mechanikom samochodowym jak mało komu. Jak ktoś chce znaleźć warsztat to tu jest dość szeroki wybór: motointegrator.pl/warsztaty/miasto-warszawa. Trzeba szukać i trafić na dobrego, to jest loteria Wesołek
12-08-2013, 14:45
To prawda, że każdy ma rozmaite doświadczenia z mechanikami, nie inaczej jest ze mną, jednak od paru lat mogę powiedzieć że mam spokój, ponieważ od dłuższego czasu współpracuje z warszawski warsztatem Auto Serwis Kaliska, który zajmuje się ogólną mechaniką pojazdową i przeprowadza przeglądy samochodów. Panowie są umiarkowanie drodzy ale z pewnością solidnie, co dla mnie jest akurat najważniejsze. Jadąc do mechanika muszę mieć pewność że naprawi mi usterkę, a nie wstawi drewnianą belkę w podwozie...
30-10-2013, 21:50
Do japońskich polecam mechaników z Honda Plaza na Malowniczej (Okęcie), mają tam też blacharstwo i lakiernictwo, nie testowałam ich jednak, mechanika mam przetestowanego.
23-01-2014, 12:50
Od kiedy mam hyundaia (wcześniej miałem opla) to z każdą usterką czy naprawą jeżdżę do serwisu Michalskiego w Pruszkowie. Pojechałem do nich pierwszy raz za namową szwagra i tak już zostało. Za naprawy nie zdzierają z człowieka kasy, sympatyczna obsługa i przede wszystkim znająca się na rzeczy.
04-03-2014, 08:24
Ja znam bardzo dobrego mechanika na Mokotowie. Z czym bym do niego nie przyjechał, to zawsze potrafił zrobić. I nie zdziera kasy. Zawsze umawiam się z nim raczej prywatnie na jakieś naprawy
mogę podać namiar: Sebastian 510 117 202
15-05-2014, 13:01
Tu zajrzyj też przy okazji auto-klinika.pl/
Dobry warsztat dobre ceny i szybko się wyrabiają kiedyś mnie zaskoczyli auto było do odebrania po południu tego samego dnia a oddawałem rano.
28-05-2014, 14:29
To wszystko chyba zależy od usterki albo od tego w czym się dany warsztat specjalizuje. Sam nie wiem. Ja mam bardzo różne doświadczenia. Zawsze jak chciałem zrobić kilka rzeczy w jednym warsztacie to zawsze było coś..... nie tak. Staram się teraz przede wszystkim polegać na opiniach znajomych, nie tylko w warsztacie. Ostatnio miałem przykrą sytuację z turbosprężarką. Turbina uszkodzona bo coś wpadło do (jak to fachowcy określili) korpusu wydechowego, średnio się niestety orientuje w tych tematach. :/
Pomyślałem, że nie pójdę do wcześniejszego mechanika tylko gdzieś gdzie zajmują się przede wszystkim tym problemem. I tak znalazłem Ab Turbo. Mam nadzieję, że nie będę musiał się więcej tam pojawiać bo wszystko zrobili i działa. Oczko
31-10-2014, 22:04
Polecam warsztat w Markach, a w zasadzie aso hondy - Honda spam, robią nie tylko hondy, ale i inne auta.
01-11-2015, 14:10
Jeżeli ktoś by szukał serwisu turbosprężarek to może pojechać na Owczarską do http://www.ststurbo.pl bardzo dobry serwis. Mój mąż oddał auto na naprawy, bo padła turbosprężarka, wszystko naprawili, auto bezproblemowo jeździ.
06-01-2016, 19:58
Ostatnio jak potrzebowalem mechanika to skorzystalem z tej wyszukiwarki: https://www.motointegrator.pl/s/lp-tuning/
Mozna znalezc duzo sprawdzonych warsztatow (wystarczy poczytac opinie)
12-08-2016, 10:47
Jeśli chodzi o turbosprężarki to polecam również firmę http://naprawaturbosprezarek.pl
09-12-2016, 21:54
W przypadku Hondy to na pewno Honda Plaza na Malownicza 29a Robią genialną robotę i jeżeli chcesz powierzyć swoje w miarę nowe auto w dobre ręce to jedź do nich. Stosunek cena jakość obsługi najwyższych lotów.
06-01-2017, 22:54
Tylko to wszystko zależy na kogo trafisz bo w takich warsztatach to pracuje wiele osób. Można naprawdę trafić dobrze a można się zawieść chociaż sam dużo próbuje naprawiać sam teraz nawet kupiłem najazd samochodowy taki - https://calus-p.pl/59-podjazdy/78-podjaz...odowy.html fajna opcja bo bez kanału będę mógł naprawiać podwozie, a tam często coś do naprawy jest.
28-03-2017, 10:21
moim zdanie ze wszystkimi problemami najlepiej sobie radzą sobie w Euromaster
06-04-2017, 17:49
Witam,
ja osobiście nie jestem za naprawą, ponieważ wiem że wiąże się to z dużym kosztem, a druga strona medalu- nie wiadomo jak długo sprzęt będzie sprawny. Ja ostatnio szukałem dobrej turbosprężarki i mój kolega polecił mi fajną firmę ALMiG. Kupiłem ich turbosprężarkę w całkiem dobrej cenie i powiem Wam, że jestem zadowolony. Sprzęt jest naprawdę dobrej jakości. Pozwolę sobie pozostawić link dla zainteresowanych: http://www.almig.pl
12-05-2017, 15:24
Ja zawsze korzystam z usług w tym warsztacie http://serwis-klimatyzacji-samochodowej.pl/ Nie dość, że bardzo szybko udało się wykryć i naprawić nieszczelność to do tego zapłaciłam bardzo mało. Jeśli komuś zależy na fachowym serwisie klimatyzacji to ta firma jest idealnym wyborem.
12-06-2018, 17:02
Ja też mogę polecić bardzo dobry warsztat samochodowy Warszawa - Bielany. Firma nazywa się Besthol i robią mechanikę i elektrykę samochodową we wszystkich markach pojazdów. Bardzo dobrzy specjaliści - dobre diagnozy i szybka naprawa, a do tego pyszna kawa i poczekalnia z prawdziwego zdarzenia. Tutaj ich stronka - http://besthol.pl/
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum