Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
duża konferencja w Wawie - gdzie?
29-03-2014, 19:21
jak w temacie - proszę Was o namiary na fajne miejsca z punktu widzenia organizacji dużej konferencji (powyżej 500 uczestników). Miejsce musi być przestronne i z dobrą infrastrukturą (ważne! parking potrzebny). Z góry dzięki za info.
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2014, 13:56
No do głowy przychodzą mi duże centra typu Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska. Przestrzeni tam pod dostatkiem. Ja mam co prawda doświadczenia głównie targowe, ale sale konferencyjne też tam mają. No i pełna infrastruktura pod tego typu eventy, a o to Ci chodzi. Chyba że szukasz obiektów typu hotele itp.? To powyżej 500 chyba krucho...
03-04-2014, 11:20
a jaki masz budżet?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-04-2014, 20:21
Kolega ma racje - MT Polska moze byc jedynym dobrym tropem. Oni tam maja kilka sal ale jak na 500 osob to chyba juz w tej glownej hali tego Centrum musielibyscie zrobic. Tam sie miesci grubo ponad kilka tysiecy osob ale mniejsze eventy tez robia. Najlepiej tam zadzwon albo napisz maila, maja bardzo mila obsluge. Na pewno cos Ci zaproponuja Wesołek Aha i faktem jest ze infrastrukutre maja tam 1sza klasa.
01-07-2014, 12:52
Hejo, ja też właśnie szukam info o MT Polska, bo słyszałem sporo dobrych opinii, a przede mną duży branżowy event. Mój znajomy miał tam jakąś imprezę firmową, bankiet lub coś w tym stylu, również sobie chwalił zarówno imprezę, jak i samo miejsce. Kolego, jeśli tu zaglądasz, to może byś powiedział, na co się zdecydowałeś w końcu? I jak wrażenia?
30-07-2014, 15:53
hej, ja byłam na targach w MT Polska i sobie chwalę jako wystawca. bardzo dobra organizacja, wszystko dopięte na ostatni guzik, bez jakichś wtop itp. Miejsce dostosowane, z tą infarastruktura macie rację. Polecam.
20-08-2014, 20:15
Ja się do MT Polska wybieram niebawem na HomeExpo. Jako zwiedzający, choć byłem też kiedyś wystawcą na innych targach z tej branży. Rzeczywiście jeśli o organizację chodzi, wypadają bardzo ładnie. Zimą zacznę planować duży event branżowy i właśnie szukałem informacji na temat miejscówek w Wawie a w sumie chyba odświeżę znajomość z MT Polska właśnie Oczko
31-08-2014, 18:27
(20-08-2014 20:15 )Gość napisał(a):  Ja się do MT Polska wybieram niebawem na HomeExpo. Jako zwiedzający, choć byłem też kiedyś wystawcą na innych targach z tej branży. Rzeczywiście jeśli o organizację chodzi, wypadają bardzo ładnie. Zimą zacznę planować duży event branżowy i właśnie szukałem informacji na temat miejscówek w Wawie a w sumie chyba odświeżę znajomość z MT Polska właśnie Oczko

Nie znam osoby, która by z organizacji w MT Polska nie była zadowolona. Ja sama uczestniczyłam tylko od drugiej strony - jako gość, anie wystawca czy organizator, ale wszystko zawsze było tip top. A organizatorom chyba o to właśnie chodzi, aby uczestnicy mieli takie odczucia Wesołek
19-09-2014, 12:02
Zobaczcie to - http://www. zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php Jak najdalej od dużego miasta, po prostu w ten sposób można zyskać wiele więcej. Sama konferencja w mieście miała nas kosztować tyle co dwa dni integracji w Zielonej Polanie. A miejsce ma basen, kort, saunę i całą masę atrakcji. Doskonale się bawiliśmy ;-)
29-12-2014, 12:19
A gdzie w Bieszczady z Wawy? Rest znam - duża i ładna sala, fajna lokalizacja, ciekawa oferta hotelu. Ogólnie genialne miejsce z wysokim standardem, wszystko dopracowane. W tej okolicy jest sporo ciekawych miejsc, ale ceny są kosmiczne.
18-12-2015, 11:57
Wiem, że ta (http://estelligence.com) firma udostępnia sale. Zainteresowałbym się tym na Twoim miejscu!
09-08-2016, 11:24
Moja firma konferencje zawsze organizuje w hotelu Holiday Park. Mają super salą konferencyjną. Pokoje też rewelka - eleganckie i z klasą. Szefa stać na taki hotel, z czego bardzo się cieszę, bo każdy wyjazd firmowy jest dla mnie odpoczynkiem, śpię w przepięknym pokoju, jem w hotelowej restauracji same pyszności, piękne widoki dookoła. Czego chcieć więcej?
12-08-2016, 13:38
Holiday Park pewnie jest świetnym hotelem ale tu chodzi o konferencję na ponad 500 osób. A to już bardzo ogranicza wybór miejsc w Warszawie.
20-08-2016, 17:22
to zależy jak duża? bo ciężko znaleźć sale która pomieści dużą konferencje. Dlatego warto mięć bazę hoteli w zależności od potrzeby a jak takiej bazy nie mamy to można wejść na stronę http://www.prokonferencje.pl/ tam znajdziecie dużo hoteli zajmujących sie organizowaniem konferencji w zależności od ilości uczestników.
22-03-2017, 12:20
Może lepiej zdecydować się na coś oryginalnego i zorganizować konferencję w nowoczesnym obiekcie mają do wynajęcia duże sale konferencyjne w http://i-viewmeetings.pl/ .To bardzo ciekawe miejsce specjalne oferty biznesowe, tego świetną salę konferencyjne nowoczesne wyposażone w klimatyzacje,nagłośnienia,mikrofon wszystko co potrzeba, zachwyci każdego.Moim zdaniem to jedno z lepszych miejsc w Warszawie.
11-08-2017, 11:14
A konferencja pod Warszawą nie będzie czasem lepszym rozwiązaniem? Koszty będą z pewnością niższe. Jakiś hotel z salami konferencyjnymi będzie chyba najodpowiedniejszym miejscem - nie trzeba się bowiem martwić ani o catering, ani nocleg. Hotel Afrodyta http://www.afrodytaspa.pl/biznes powinien się nadać - to jeden z lepszych hoteli dla biznesu w okolicy.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum