Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
impreza rodzinna gdzie? Wola i okolice
20-03-2014, 21:15
hej, niebawem muszę dopiąć organizację imprezy rodzinnej, chodzi o jubileusz. czy ktoś może polecić mi jakąś restaurację bez zadęcia nie tylko na obiad ale i małe przyjęcie? Póki co moim faworytem jest Karczma Soplicowo. Nie wiem jeszcze jednak, czy interesujący mnie termin będzie wolny. Możecie coś polecić w podobnym klimacie gdzieś w okolicy?
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2014, 16:34
No moim skromnym zdaniem Karczma Soplicowo zda egzamin. Mają tam fajne imprezy w weekend, zjeść można pysznie a dj też spoko, więc ja bym śmiało szła w ten klimat Wesołek
12-10-2015, 08:25
Jak dla mnie Psotne Babki
https://www.facebook.com/PsotneBabki
Generalnie miejscówka dla mam, które chcą troszkę poplotkować, ale myślę, że można będzie urządzić tam również taką imprezkę Wesołek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-03-2016, 11:21
Również będę robić w najbliższym czasie niewielką imprezę rodzinną Wesołek Co moglibyście mi polecić tak do 30 osób ? Wesołek Z góry dziękuję za odpowiedzi Wesołek
13-06-2016, 12:54
Ja swoją imprezę rodzinną robiłam w Sushiberry, bo wśród bliskich mi osób mam fanów tej potrawy, dlatego wszyscy byli zachwyceni. Myślę jednak, że nie tylko sushimaniakom spodobałby się lokal i te smaki, bo siedzi się tam bardzo przyjemnie, obsługa zdecydowanie zdała egzamin, nie ma problemu z zabraniem tam dzieci no i dania są naprawdę przepyszne. Gdybym miała po raz drugi tam cokolwiek zorganizować to nie zastanawiałabym się nad tym Wesołek
29-06-2016, 15:10
U mnie zbliżają się urodziny. Chciałam zaprosić rodzinę w jakieś fajne miejsce. Ale postanowiłam, że będzie to coś innego niż zazwyczaj (czyli włoska restauracja Wesołek ) i pójdziemy na sushi. I teraz moje pytanie. Jakie sushi w Warszawie polecacie? Myślę nad tym bo podoba mi się wystrój. Ale nie wiem jak z jedzeniem. Ktoś z Was był tam może?
14-09-2016, 13:12
A możecie polecić fajny lokal na przyjęcie urodzinowe dla dziecka? Tylko najważniejsze, żeby był jakiś kącik zabaw. Myślałam też o zorganizowaniu urodzin w sali zabaw . Co o tym sądzicie?
15-09-2016, 14:56
Ja chodziłem nie raz do Pianki bo mają tam świeże i zawsze smaczne jedzenie. Widać tam było i pary i rodziny. Miejsce jest bardzo fajne. warto sprawdzić Moja rodzina też lubi ten lokal.
09-08-2017, 10:37
Moim zdaniem fajnie jest wybrać się do Parku Moczydło. Teraz w okresie letnim są tam odkryte baseny - bardzo fajny pomysł na spędzenie czasu z rodziną. Wesołek
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum