Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jakie biuro rachunkowe wybrać
07-08-2015, 13:42
Jak w temacie, ktoś może polecić dobre biuro rachunkowe? Niedawno założyłem własną działalność i dotychczas nie siedziałem w tym temacie, w związku z tym z chęcią przyjmę wszystkie porady i opinie. Natrafiłem w internecie na Accountant ( tu jest ich strona: kancelaria-accountant.pl/Uslugi ), podobno całkiem dobre. Ale wolałbym się upewnić, ktoś może z nimi już współpracował? Może coś na ich temat powiedzieć? Z góry dzięki za odpowiedź
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2015, 20:36
Niestety na temat tamtego biura nic nie wiem. Jak ja założyłam działalność to z polecenia od znajomych wybrałam biuro rachunkowe - gardeprofit.pl. Spełniają moje oczekiwania.
27-10-2015, 10:09
Moim zdaniem godnym polecenia biurem jest biurorachunkowe.giax.pl , miła i dobra obsługa w szybkim tempie.
15-12-2015, 14:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2015 14:15 przez Dzoan10.)
Każdemu szczerze polecę!!!hksiegowawawer.pl kompleksowa obsługa firm,przemili ludzie,terminowi nie zdzierają nie wiadomo ile .Od 3 lat korzystam z ich usług i ani razu się nie zawiodłam.Polecam!!!
28-11-2016, 22:05
Najlepiej szukaj czegoś w samej Warszawie. Tutaj takich firm jest naprawdę sporo.
12-02-2017, 07:42
w Warszawie godnym polecenia biurem rachunkowym jest AMG biuro współpracuje z nim od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony
21-02-2017, 11:29
podobnie jak Piotr67 uważam, że jeśli mieszkasz w Warszawie to lepiej wybrać biuro z Warszawy, ale najlepiej takie z wirtualnym charakterem, coś jak macaccounting, oni zajmują się Twoimi dokumentami a Ty masz do nich stały dostęp przez internet
29-05-2017, 18:53
Tylko Tax360, rewelacyjne księgowe które wiedzą co to optymalizacja podatkowa.
05-06-2017, 13:25
Szukam biura w Warszawie, konkretniej w okolicach Wilanowa. Ktoś, coś ?
31-07-2017, 12:50
Osobiście, tuż po tym jak zarejestrowałem działalność w ceidg i wykonałem resztę formalności związanych z uruchomieniem działalności, postanowiłem skorzystać z biura rachunkowego online. Polecam tę formę księgowości zewnętrznej, jest niezwykle wygodna i moim zdaniem atrakcyjna cenowo.

Pozdrawiam serdecznie!
27-08-2017, 18:31
Brakuje mi w tym co polecacie Tax Care. Są cenowo ok, mają sprawną księgowość i całą masę korzystnych pakietów usług dodatkowych za niewielką dopłatą. Moim zdaniem warto polecić.
29-08-2017, 11:09
O jakich pakietach usług mowa? Zajmują się nie tylko ksiegowością?
11-10-2017, 08:25
biuro rachunkowe lublin INPuls według mnie to super fachowcy, sporo doświadczonych osób pracujących nad finansami firm. dobry kontakt z księgowymi
13-11-2017, 13:59
Jeżeli chodzi o warszawę to bardzo dobra ofertę ma biuro rachunkowe Liczydło z Powsińskiej http://www.bkliczydlo.com.pl/kontakt/. Biuro jest idealne dla osób, które zaczynają przygodę ze swoją firmą, wszystko wyjaśnią,powiedzą i mają super ceny dla nowych.
26-11-2017, 14:32
Oczywiście można samemu prowadzić swoją księgowość, od kiedy moja firma się rozrosła zatrudniam pomoc, która ogarnie za mnie część spraw! Dlatego polecam Wam znależć dobre biuro rachunkowe wspomagające część waszej pracy. Mi to dało dużo przestrzeni i trochę więcej luzu, chociaż w walce ze Skarbówką czasami luzu mi brakuje Język
29-06-2018, 07:42
Od lat korzystam z http://podatki-online.pl i się jeszcze nie zawiodłem, oprócz tego ostatnimi czasy rozszerzyliśmy naszą współpracę i biuro rachunkowe prowadzi mi również kadry i płace w firmie. Mam niedużą firmę, a jak wiadomo zatrudnianie specjalnej osoby do tego, w tym przypadku jest nieopłacalne. No i przede wszystkim biuro rachunkowe w przeciwieństwie do pojedynczej księgowej jest ubezpieczone, więc w razie błędów w kalkulacjach nie będę musiał za to odpowiadać, a w końcu do tego zatrudnia się księgowych.
15-07-2018, 00:51
Dla małych firm rozwiązania on-line, takie zautomatyzowane, mogą być dobre gdy nie ma skomplikowanych księgowań i nie trzeba podejmować decyzji o sposobie księgowania. Jednak, gdy masz trochę bardziej złożona księgowość to często potrzebna jest fachowa porada dotycząca zgodności z błyskawicznie zmieniającymi się przepisami. Do tego trzeba mieć dobrego doradcę np. z http://isp-audyt.pl/audyt-podatkowy/
01-08-2018, 19:52
najlepiej poczytać opinie albo popytać wśród znajomych Oczko
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz