Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
knajpa na wyjście pracownicze
18-08-2017, 09:29
polećcie jakieś miejsce, gdzie można wyskoczyć ze znajomymi na dobre piwo kraftowe po pracy? Wesołek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 21:08
ostatnio byłam w restauracji maryensztadt i wydaje mi się że tam były piwa kraftowe, choć ja sama za piwami nie przepadam i nie znam się na nich. jednak jeśli chodzi o jedzenie i atsmoferę to polecam Wesołek
05-09-2017, 21:33
(05-09-2017 21:08 )lemonka150 napisał(a):  ostatnio byłam w restauracji maryensztadt i wydaje mi się że tam były piwa kraftowe, choć ja sama za piwami nie przepadam i nie znam się na nich. jednak jeśli chodzi o jedzenie i atsmoferę to polecam Wesołek

o dzięki więlkie, zerknę sobie na to co mają w ofercie i kto wie, może do nich wpadnę Wesołek pozdrawiam!!!!
05-09-2017, 21:35
też się chętnię dowiem gdzie mozna napić się dobrego piwa kraftowego bo mam wrażenie że nie ma zbyt wielu takich miejsc....
05-09-2017, 22:41
a jakieś knajpy z dobrym jedzeniem? Jeśli chodzi o kuchnię to wszystko jedno. Byle by wszystko było zrobione ze świeżych produktów i odpowiednio doprawione. Wesołek
19-09-2017, 12:53
może ktoś jeszcze poleci jakieś fajne miejsca na wyjście? z miłą obsługą, fajną luźna atmosferą oraz dobrym piwkiem Wesołek mam wrażenie, że we wszystkich lepszych miejscach już byłam i brakuje mi nowych lokali
10-10-2017, 10:52
według mnie to najlepiej po prostu jechać do centrum/śródmieścia gdzie jest masa lokali i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie Wesołek warto przy okazji patrzeć na opinie na facebooku oraz na google+ czy innych podobnych portalach opiniowych
11-10-2017, 12:58
a to jest normalne

16-10-2017, 13:15
Bar&Restauracja Bubbles na Placu Piłsudskiego niedaleko Teatru Wesołek
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum