Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
które biuro nieruchomości
23-08-2017, 09:07
Mam na sprzedaż mieszkanie i brak czasu by się tym zajmować samodzielnie. tych biur nieruchomości w warszawie wyrosło tyle co grzybów po deszczu - polećcie mi proszę coś sprawdzonego, jakiegoś agenta który umie szybko sprzedać. dzięki!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2017, 13:45
Chyba najlepiej będzie zgłosić się do Eugeniusza Jaworskiego, ma talent do sprzedawania nieruchomości i negocjowania cen tak, że zadowolony jest zarówno sprzedający, jak i kupujący - ma do tego smykałkę. Brat też musiał na szybko sprzedać mieszkanie, bo przeprowadzał się zagranicę i w ciągu bodajże 3 miesięcy dostał dwie naprawdę dobre oferty. Najlepiej z Jaworskim się skontaktować jeśli chcesz na serio znaleźć nabywcę, bo wielu agentów często sprawę olewa - wstawia zdjęcia do internetu i kończy się na tym ich rola. No nie na tym polega sprzedaż
26-08-2017, 18:49
Ja wiem, czy najlepiej? Lepiej chyba paru porównać. Ze sprawdzonych kontaktów mogę polecić Rafała Bieleckiego z Remax, tu masz namiary http://www.remax-polska.pl/rafal_bielecki. Myślę, że będzie mógł pomóc, bo to dobrze zorientowany facet i zawsze jest na bieżąco. Wesołek
03-10-2017, 19:03
Super Wesołek Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym Wesołek Z całą pewnością mi się one przydadzą Wesołek
11-06-2018, 13:21
Ale czy naprawdę potrzebny jest pośrednik? Nie latwiej ruszyć się do biura sprzedaży albo odwiedzić dewelopera podczas dni otwartych?
14-06-2018, 18:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2018 18:54 przez pela.)
hej. tak, z perspektywy czasu stwierdzam że lepiej z pośrednikiem niż bez. skorzystałam z pomocy pana Jaworskiego o kttórym @Ernestek wspomniał. Współpraca bardzo dobrze nam się ułożyła, mieliśmy podpisaną umowę na wyłączność przez co agent mógł działać na własną rękę nie bojąc się że ktoś inny sprzeda to mieszkanie (jakaś inna agencja na przykład) się napracuje i na nic. a tak to zawsze jest jakaś motywacja Oczko prowizja 3% ale warto bo w pół roku mieszkanko poszło po wyjściowej cenie. zostawię Wam jeszcze namiar telefoniczny w razie czego 603 195 624
27-08-2018, 21:33
Mnie w zakupie mieszkania pomogła firma per modum. Na codzień zajmują się zarządzaniem warszawskimi osiedlami, ale świetnie wiedzą kto chce sprzedać, kupić lub wynająć.
21-09-2018, 14:05
Ja się zwróciłam do biura nieruchomości przy Lekkiej i pani Joanna Lebiedź pomogła mi znaleźć mieszkanie które mieściło się w moim skromnym budżecie, jestem bardzo zadowolona bo sama szukałam długo i na nic atrakcyjnego nie trafiałam, po prostu trzeba umieć szukać albo się na tym dobrze znać
03-10-2018, 08:42
Możesz się wybrać na targi mieszkaniowe https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszk.../warszawa/ można się samemu zapoznać z ofertą dużej liczby deweloperów, bo wystawców ma być ponad 100 i też planowane są różne ciekawe seminaria np. o aranżacji wnętrz czy wynajmie
28-11-2018, 09:46
Może warto też zapoznać się z firmą https://grb-nieruchomosci.pl/skup-mieszkan-warszawa/ ? Jeżeli wybierzesz ich usługi to nie będziesz musiał pokrywać prowizji za biuro, a ta na pewno troszkę was będzie kosztować. Skupują oni praktycznie wszystkie nieruchomości i dają do 80% ceny rynkowej. W 24 godziny dostaniecie gotówkę za wasze mieszkanie Wesołek
02-12-2018, 13:37
Ja zdecydowanie polecam https://riverfront.pl
Odpowiedz