Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kuchnie - jak urządzić?
09-01-2015, 16:52
kupiłam sobie tu mieszkanie i nie mam pojęcia jak urządzić swoją kuchnię? kuchnia jest dla mnie bardzo ważna
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2015, 16:08
Kuchnia jest miejscem, w którym spędzamy wększość czasu. Wspólnie z bliskimi przygotowujemy posiłki, rozmawiamy, spędzamy wolny czas z bliskimi. Niezależnie od rozmiarów kuchni należy odczuwać w niej komfort, a także musi być praktyczna. Nasi specjaliści spełnią Twoje oczekiwania. Dostosujemy kuchnie do Twoich potrzeb. Tworzymy unikalne projekty, montujemy szafki. Nasze meble są bardzo wytrzymałe, dajemy na nie również 5-letnią gwarancję. Chcesz się wyróżniać? Stworzymy dla Ciebie meble, które będą wyróżniać się spośród innych, dzięki wykorzystywanej przez nas innowacyjnej technice. Nasze salony są w wielu miastach w całej Polsce. Wejdź na naszą stroną i sprawdź naszą ofertę.
17-05-2015, 19:16
Do kuchni polecam dębowe blaty http://www.castorama.pl/produkty/urzadza...henne.html Bardzo mi się takie podobają. I w ogóle jak najwięcej drewna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-11-2018, 16:47
Moim zdaniem to na pewno warto zadbac o jakis fajny zlew. Przede wszystkim zeby byl duzy i praktyczny, moze tez fajnie wygladac ale musi byc przede wszystkim praktyczny to jest wg mnie najwazniejsze. zlewozmywaki z baterią na Ceneo.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum