Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
małe mieszkanie
08-05-2017, 19:05
macie pomysły na aranżację malych mieszkań? jak na 35m2 przeżyć we troje? bo ja już nie mam pomysłów...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 13:56
moje rozwiązanie to akustyczna ściana składana Sowan Wesołek lekka, ładna, zajmuje mało miejsca a.. daje dodatkowe pomieszczenie. w tych naszych mikro mieszkaniach to mega ratunek...
12-05-2017, 19:36
A jak wygląda układ pomieszczeń w tym Twoim mieszkaniu? 35 metrów to wcale nie tak mało i da się to fajnie zaaranżować.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-05-2017, 15:24
Małe mieszkanie też można ładnie wyposażyć. Warto przeglądnąć internet i różne katalogi, żeby się zainspirować i zaczerpnąć świeżych, unikalnych pomysłów. Ja nie mam też dużego mieszkania w szczególności mam malutką łazienkę, dlatego mogę zapomnieć o wannie. Szukając jakiego fajnego wyposażenia trafiłam na umywalkę nablatową tu. Bardzo mi się spodobała i nie zajmie dużo miejsca w mojej łazience. Zamierzam zakupić ten produkt ponieważ jest solidnie wykonany i nowoczesny, a cena na nią jest niezwykle korzystna.
30-05-2017, 19:59
Faktycznie urządzenie takiego mniejszego mieszkania może być nieco problematyczne. Sama lubię bardzo przestronne wnętrza, bo takie znacznie łatwiej zaaranżować no i lepiej się w nich czuję. Widziałam ostatnio w Warszawie bardzo fajne mieszkania na Ochocie: https://www.facebook.com/GrupoLarPolska/. Są naprawdę przestronne i łatwe w aranżacji. Do tego inwestycja firmy Grupo Lar, więc wysoka jakość gwarantowana. A sama Ochota jest naprawdę fajna, bo jest tam wszystko co potrzeba plus piękny park.
24-06-2017, 07:43
myślicie że lepiej kupić mieszknaie od dewelopera np w http://www.zielonapolana.pl czy coś z rynku wtórnego? cenowo tu nie chcę porównywać bo możne być różnie, ale czy np z rynku wtórnego nie jest łatwiej bo widać od razu wady?
27-06-2017, 13:53
Żeby kupić mieszkanie trzeba przeanalizować swoje możliwości. Na ile, gdzie możemy sobie pozwolić na inwestycje. Czy lokalizacja nam odpowiada, czy jesteśmy blisko miejsc, na których nam zależy. Potem podstawą do negocjacji jest zdolność kredytowa, oszacować ją można na własną rękę np. dzięki https://hipoteki.net/test-zdolnosci-kredytowej/ potem dopiero deweloper, negocjacje i bank kredytujący.
05-07-2017, 12:19
Szukacie ładnego mieszkania na sprzedaż w stolicy naszego kraju, Warszawie ? Jeśli tak koniecznie zaglądnijcie na ofertę dewelopera Ronson, jednego z najlepszych deweloperów i nas na rynku, mieszkania rynek pierwotny warszawa to ich oferta, jest niesamowicie dobra jeśli chodzi o cenę !
12-08-2017, 17:43
Wiesz, taka koleżeńska rada. Zastanów się, czy warto jest iść w zakup mieszkania. Za podobne pieniądze możesz mieć dom w zabudowie bliźniaczej. Wiadomo, że nie jest to to samo co dom wolno stojący, jednakże masz ogródek, garaż i przestrzeń tylko dla siebie. Ja jestem w trakcie zakupu na Osiedlu Stoczniowców II – jak się postarasz to będziemy sąsiadami. Dlaczego właśnie tam? Przekonała mnie lokalizacja, możliwość szybkiego dotarcia do każdego miejsca w Warszawie. No i najważniejsza rzecz – cena. Dom w cenie mieszkania jest jednym z czynników, dzięki którym decyduję się te osiedle.
22-08-2017, 07:18
Jeśli masz taką możliwość, to polecam zrobić kuchnię z aneksem. Jest bardzo fukcjonalna i przestrzeń od razu wydaje się większa.
26-08-2017, 20:36
W małych pomieszczeniach warto stosować triki, które będą optycznie powiększać przestrzeń. Świetnie w tym celu sprawdzają się dodatki sprawiające wrażenie głębi, np. fototapety przestrzenne. Coś takiego http://sklep.foteks.pl/fototapety-81-D-P...zenne.html powiększy każdy pokój. Tapety są ta różnorodne, że nadają się praktycznie wszędzie zarówno do salonu, jak i sypialni.
28-08-2017, 10:05
żeby funkcjonalnie urządzić małe mieszkanie, trzeba zastosować sprytne rozwiązania zwiększające przestrzeń jak łóżka piętrowe, ale też lustra, które optycznie te przestrzeń powiększą.
08-09-2017, 22:44
Widzę, że nie tylko ja korzystam ze ściany swg 120 od Sowan Wesołek Taka ścianka to naprawdę świetne rozwiązanie, w prosty sposób z jednego pokoju robisz dwa Wesołek
10-09-2017, 12:20
Lustra zwiększają optycznie przestrzeń, ale trzeba też o nie dbać.
27-09-2017, 07:15
Zgadza się, lustro potrafi dać efekt dużo większego pomieszczenia.
Miejsce zamieszczenia lustra nie może być przypadkowe.
Dobrą opcją są również lustra z podświetlenie. Takie jak te: http://www.lustrowramie.pl/lustra-podswietlane/
07-10-2017, 19:27
To może jedno z mieszkania rzeszów na sprzedaż które zostały wystawione przez dewelopera Wikana. To jedna z lepszych okazji na nabycie nowego mieszkania.
Odpowiedz