Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
małe mieszkanie
19-12-2018, 16:12
Czeka mnie wyprowadzka do Poznania i szukam jakiegoś miejsca dla siebie. W samym centrum jest dużo mieszkań, ale chciałabym teraz zamieszkać w spokojnej okolicy. Od razu rzuciło mi się na myśl to miejsce http://www.koninko.com.pl/ bo znajoma wspominała, że widziała ofertę w internecie. Co o tym myślicie?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2018, 21:08
w jednym z wcześniejszych wpisów @perła pisała, że w mieszkaniu z rynku wtórnego od razu widać wady; z rynkiem pierwotnym jest podobnie; u mnie plus był taki, że przezornie przy odbiorze mieszkania od developera w Warszawie skorzystaliśmy z pomocy przedstawiciela http://www.per-modum.pl/ ; chodziło o sprawdzenie czy wszystko jest jak powinno; wyszły jakieś drobne niedoróbki, ale od razu zgłoszone i szybko usunięte; sami nie wiem czy byśmy je od razu dojrzeli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-12-2018, 12:28
Tak, dokładnie ale można zlecić szukanie mieszkania dobrej warszawskiej agencji nieruchomości Lebiedź i oni pd razu będą Ci pokazywać oferty które spełniają Twoje oczekiwania, oszczędzasz w ten sposób masę czasu
15-02-2019, 07:54
To jest dobry pomysł ale jeśli zależy Ci na nowym mieszkaniu proponuję przejrzeć oferty deweloperów w okolicy w której chcesz zamieszkać, mi na przykład zależy na mieszkaniu na Mokotowie i znalazłam ofertę MOKO Concept przy Woronicza, mogłabym tam mieć mieszkanie z ogródkiem czyli takie o jakim marzyłam
Odpowiedz