Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
meble do biura
11-03-2015, 12:30
znacie jakieś firmy produkujące meble do biura? zalezy mi na firmach o produktach dobrej jakości, a nie jakieś sieciówki, które mają meble i do biura i do domu. Coś typowo biznesowego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2015, 14:40
classic meble Oczko polecam, znam, korzystam i jestem zadowolona
20-06-2017, 13:47
Ja u siebie w gabinecie mam meble z Agaty. Szczególnie podobają mi się szafy - mam fioła na punkcie różnego rodzaju przegródek i szafeczek. Meble prezentują się super
07-08-2017, 09:42
Meble do biura powinny być przede wszystkim praktyczne
14-08-2017, 16:39
a ja się nie pochwalę żadna marką meblową, a pracą własną. Mam własnoręcznie zrobione biurko z palet! Potrzebowałam dużego biurka, a że ceny takich mebli na wymiar sa wyjątkowo duże, to stwierdziłam że dlaczego nie? Przeciez teraz chyba wszystko da się zrobić z palet, zwłaszcza że miałam już taką przygodę przy dekorowaniu ogrodu, więc zostało trochę palet z Pakobud i wspólnie z partnerem zrobiliśmy świetne biurko - duże, wygodne i praktyczne!
23-08-2017, 19:45
Może sprawdź ofertę http://www.mjdesign.com.pl/
Znajdziesz u nich typowe do biur krzesła i fotele.Pasują do każdego wnętrza,do każdego stylu.Jest to polski producent,ma atrakcyjne ceny i szeroki wybór asortymentu.Ich krzesła są bardzo wygodne,dzięki nim nasz kręgosłup nie odczuje nawet wielogodzinnego siedzenia.
25-10-2017, 13:30
Meble do biura, czy ogólnie do firmy powinny być praktyczne, ale i wytrzymałe, w miarę eleganckie. Przy niewielkim budżecie warto rozważyć używane. Takie do firm można trafić na https://aukcje.efl.com.pl zarówno do biur, jak i sklepów, czy różnych lokali - stan jest na ogół bez zarzutu.
02-11-2017, 13:50
Jeśli biuro urządzone jest w nowoczesnej stylistyce, to najbardziej odpowiednie będą meble z elementami szklanymi i stalowymi, o designerskich kształtach. Natomiast do klasycznego biura proponuję drewniane meble. Jeśli planujecie postawienie w biurze jakichś mebli wypoczynkowych, to te http://mak-line.com od MAKstudio, będą w sam raz - są solidne i dość eleganckie.
04-12-2017, 10:34
ja w Ikea dużo kupiłam do domu i powiem Wam, niskim kosztem fajnie urządziłam mieszkanie. Na allegro też lubie zamawiać, choć tu nigdy pewnosci nie ma co przyjdzie ;D
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.