Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
najsmaczniejsze lunche w wawrszawie
07-05-2014, 13:59
jakie znacie najlepsze miejsca na lunch w stolicy. ja ostatnio zakochałem się w bistro smakułyk. Tanio, dużo i smacznie.

A wy co polecacie?
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 17:21
Sprawdź sobie na gastronauci tam masz pełno lokali z podanymi cenami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-05-2016, 20:09
Jeżeli lunch, to polecam restaurację Paul. Jest w samym centrum, przy Emilii Plater czyli rzut beretem od Złotych i Metra. Często zaglądam tam jak jestem w okolicy i zawsze mogę liczyć na coś lekkiego i smacznego jednocześnie. Wesołek Ktoś był?
02-06-2016, 13:00
Na lunch moim zdaniem najlepiej jest wybrać coś lekkiego i zdrowego, w związku z tym mój wybór najczęściej pada na sushi, ewentualnie jakąś sałatkę. Nie zawsze mam czas, żeby w trakcie pracy wyskoczyć gdzieś na miasto, często biorę dowóz. Czasami dołączają się do mnie znajomi z pracy i zamawiamy razem Wesołek Ostatnio nasz wybór padł na Sushiberry i byliśmy zachwyceni. Nie dość, że dostaliśmy świeże, porządnie zapakowane rolki to na dodatek w dość szybkim tempie. Na dniach na sto procent znów zamówimy coś stamtąd, bo już dotarły nas słuchy, że mają jakąś urodzinową promocję, także trzeba skorzystać Wesołek
03-06-2016, 21:21
(27-05-2016 20:09 )Koza napisał(a):  Jeżeli lunch, to polecam restaurację Paul. Jest w samym centrum, przy Emilii Plater czyli rzut beretem od Złotych i Metra. Często zaglądam tam jak jestem w okolicy i zawsze mogę liczyć na coś lekkiego i smacznego jednocześnie. Wesołek Ktoś był?

Bywam często, mam blisko z pracy i bardzo lubię francuską kuchnię, więc jest to miejsce idealne. Zwłaszcza teraz, pogoda cudna, a oni mają ogródek Wesołek
15-06-2016, 21:21
Polecam sałatkę z wątróbką i malinami albo z buraka i koziego sera - obie świetne i lekkie, akurat na lato. Wesołek Nie wiem czy wiesz, ale Paul ma też stoisko na lotnisku. Odprowadzałam ostatnio siostrę na samolot i wzięła sobie małe co nieco u nich, przed lotem. Wesołek
16-06-2016, 19:49
Dzięki za info, pewnie niedługo też skorzystamy, bo urlop coraz bliżej Wesołek Dzisiaj też u nich byłam, wpadłam szybko na śniadanie, jogurt z granolą. Pyszny, polecam:
[Obrazek: IMG_0893.JPG]
06-07-2016, 21:12
Też uwielbiam ich kanapki, zwłaszcza te grillowane, karmelizowaną cebulą, pomidorem i emmentalerem, pyycha Wesołek
Jeśli chodzi o sushi to nie miałam okazji jeść, ale też nie szukałam, bo mam niestety uczulenie na ryby i owoce morza Oczko
11-07-2016, 16:52
To żałuj, bo jadłam ostatnio świetną solę na szpinaku właśnie w Paul'u. Grzechu warta - tyle Ci powiem. Wesołek
16-10-2017, 13:33
Heja na weekend wybieramy się do Warszawy i szukamy dobrych miejscówek Wesołek Widzę, że propozycji tu sporo Wesołek
Ostatnim razem zaciekawił mnie Bar&Restauracja Bubbles Wesołek

Póki co na mojej liście jest właśnie Bubbles i muszę wybrac któreś z tych polecacnych od Was.
12-11-2017, 15:22
Ja uwielbiam chodzic do Salto an wilczej. Serwują tam dania kuchni południowoamerykanskiej, którą uwielbiam Duży Uśmiech
16-04-2019, 10:23
W wolnej chwili możecie wyskoczyć do Erbil Kebab: https://erbilkebab.pl/. Oni mają bardzo dobre jedzenie, taki trochę fast food ale świeży i dobrze doprawiony. Szczerze polecam Wesołek
22-05-2019, 07:39
A ja ostatnio nie mam czasu na wyjście do lokalu ale zdarza mi się zamawiać jedzenie do pracy, najlepiej lubię catering figaro bo mają duże porcje, smaczne domowe dania i nie płacisz za opakowania a obiady dowożą szybko i gorące
12-06-2019, 13:28
Ja bym tu dodała jeszcze Gastro Team na ul. Parowcowej. Mają najlepsze jedzenie - my zamawiamy do biura Wesołek
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum