Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
opiekunka osób starszych w Niemczech
16-05-2018, 17:23
Czy ktoś z Was pracuje w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech ? Coraz częściej zastanawiam się nad podjęciem takiej pracy. Nie wiem czy szukać zleceń samodzielnie czy może jednak współpracować z jakąś agencją ? Możecie polecić jakąś konkretną firmę ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2018, 12:43
Tak ja pracowałam w tym zawodzie przez kilka dobrych lat, obecnie wróciłam do kraju i załozyłam własną działalność ( w innej branży ). Na pewno doradzę Ci jedno - poszukaj dobrej agencji, nie szukaj zleceń na własną rękę. Uważam, ze to zbyt niebezpieczne. Taka agencja da Ci umowę o pracę i zapewni sprawdzone miejsce pracy.
27-05-2018, 19:55
evelajna ja od 3 lat pracuję w tym zawodzie więc jestem na bieżąco. Zgadzam się z kikiki absoluetnie nie wyjeżdzaj na własną rękę. Ja współpracuję z agencją Dolce Vita i szczerze ich polecam. Wypłacalni, oferują dobre stawki i dbają o swoich pracowników.
29-05-2018, 12:58
ok dzięki za informacje Wesołek już wiem, że pomysł z wyjazdem na własną rękę to kiepski pomysł Wesołek altika na pewno zerkne sobie na strone tej agencji Dolce Vita Wesołek Ciekawe czy szukają teraz jakiś pracowników, wiesz coś może na ten temat ?
08-06-2018, 09:51
zapotrzebowanie na nowych pracowników na pewno jest także warto do nich zadzwonić, zapytać i ewentualnie umówić się na spotkanie Wesołek ludzie tam pracujący są naprawdę bardzo sympatyczni, wszystko Ci wyjaśnią Wesołek Ja trafiłam tez na super koordynatorkę, jak jestem na wyjezdzie i mam jakiś problem czy pytanie to zawsze można zadzwonić i zapytać Wesołek
07-07-2018, 11:18
jeszcze raz dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi Wesołek Altika jestem już umówiona na spotkanie po moim urlopie i mam nadzieję, że w miarę szybko uda się wyjechać po raz pierwszy bo chęci do pracy mam ogromne Wesołek
16-07-2018, 19:01
ciekawe info, przyda mi sie Wesołek
07-08-2018, 12:47
evelajna koniecznie daj znać jak uda się wybrać na spotkanie Wesołek Jestem ciekawa Twoich wrażeń. No i ciebie wiśnia123 też zapraszamy do zespołu Wesołek
Wczoraj, 18:21
Tylko tutaj w grę wchodzi już wyjazd.... Kochana - moim zdaniem bezpieczniej byłoby chyba jednak zgłosic sie do agencji. Teraz cuda sie dzieja na świecie i trzeba byc czujnym. My w firmie ludzi zatrudniamy przez te agencję http://workroom.com.pl/ Zobacz sobie dokladnie co i jak robia i na jaka skale. Zalatwiali nam tez ludzi na wyjazdy - ekipa do Holandii, belgii do pracy w naszych magazynach
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum