Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przeprowadzka
18-03-2013, 22:32
Czy może ktoś polecić firmę do przeprowadzki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2013, 15:03
(18-03-2013 22:32 )digi napisał(a):  Czy może ktoś polecić firmę do przeprowadzki?

888 605 163 polecam, sprawdzona firma
01-05-2013, 17:33
Jak się nazywa ta firma?

(01-05-2013 15:03 )akorpa napisał(a):  
(18-03-2013 22:32 )digi napisał(a):  Czy może ktoś polecić firmę do przeprowadzki?

888 605 163 polecam, sprawdzona firma
01-05-2013, 20:51
Od kilku tygodni mieszkam już tutaj - na Akropolu. Korzystałam z 'przeprowadzki japa'. Polecam.
15-05-2013, 09:49
Digi też ich umówiłam. Dam znać po przeprowadzce jak u nas się sprawdzili.
04-06-2013, 08:23
Przeprowadziłam się tydzień temu. Japa może być, ale szału nie ma Smutny
Oceniam na 7/10, bo nie dbają należycie o meble i nowe podłogi. Po za tym mieli za mały samochód i musieli rozkręcić szafę na częśći pierwsze.
04-06-2013, 10:47
(04-06-2013 08:23 )Jerry napisał(a):  Przeprowadziłam się tydzień temu. Japa może być, ale szału nie ma Smutny
Oceniam na 7/10, bo nie dbają należycie o meble i nowe podłogi. Po za tym mieli za mały samochód i musieli rozkręcić szafę na częśći pierwsze.

To u mnie było inaczej. Po wstępnym dogadaniu, przyjechał Pan, który ocenił ilość rzeczy. Przyjechał ogromny samochód. Meble i inne sprzęty zabezpieczyli. Zależało mi aby meble do jednego pokoju zostały dostarczone jako ostatnie bo trwały tam jeszcze prace - i tak zrobili. A na koniec wszystkie meble popodklejali filcem (moje podlepki).
29-10-2013, 08:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-10-2013 18:55 przez paproti.)
Tak na przyszłość to zainteresowanym przeprowadzką polecam kontakt z fracht.pl. Ja sama korzystałam z ich usług i mogę firmę ocenić na 10/10. Na pewno będę z nimi współpracować jakbym jeszcze potrzebowała takiego transportu.
19-11-2014, 19:20
Japa moim zdaniem jest w porządku. Bardzo przydatny jest ten poradnik, który można znaleźć na ich stronie internetowej. Jeżeli ktoś się przeprowadza pierwszy raz, to naprawdę może tam krok po kroku dowiedzieć się, co zrobić, żeby nie zwariować Oczko
01-01-2015, 14:52
a ja dla zainteresowanych przeprowadzką i szukających alternatywy polecam opcję w stylu http:// kangu24.com Oczko
16-01-2015, 20:18
Alternatywa to się przyda przy poszukiwaniach firmy bo pytanie na forach dla mnie jest bez sensu. I tak trzeba obdzwaniać firmy i nie każda podaje konkretną cenę od razu. I czas się tylko traci
Polecam poszukać firmy przez Clicktrans http://clicktrans.pl/
Rewelacja
Kolega mi polecił bo miał to sprawdzone i faktycznie na drugi dzień jak tam dodałam informacje o poszukiwaniu firmy do przeprowadzki dostałam kilka odpowiedzi z cenami od razu i wybrałam najtańszą firmę ale z pozytywnymi opiniami - sprawdziła sie świetnie. Wygoda ogromna bo za to nic nie płaci sie - Clicktrans jest za darmo a tak szybko bez straty czasu sie dostaje konkretne korzystne oferty
16-01-2015, 20:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2015 20:28 przez frq.)
OczkoOczkoOczkoOczkoOczkoOczkoOczko
19-12-2015, 12:14
Najlepszą firmą zajmującą się przeprowadzkami jest Japa. Tutaj masz ich stronę internetową: htttp://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Przeprowadzali TVP i Polskie Radio, także z Twoją przeprowadzką na pewno też sobie poradzą.
14-03-2016, 10:06
Ja na razie przeprowadzałam się tylko dwa razy. Za pierwszym razem od rodziców do wynajmowanego mieszkania więc miałam dosyć mało rzeczy i zmieściliśmy się w jednej osobówce. Za drugim razem musiałam się wesprzeć firmą przeprowadzkową http://lewandowski.waw.pl ponieważ miałam więcej mebli, artykułów i sprzętów kuchennych oraz mnóstwo książek. Nie policzyli mnie dużo bo był to jeden kurs tylko dużym samochodem. Pomogli mi też wnieść meble do mieszkania. A był to niezły wyczyn przewieźć wszystko na 15piętro w bloku Oczko
29-12-2016, 10:02
Niedawno porównywałam ceny firm przeprowadzkowych bo na początku stycznie też mnie to czeka i wyszło mi najtaniej w http://www.taxi-bagaz.com/ ale lepiej też porównaj sobie kilka firm.
01-08-2017, 04:55
Natomiast jeśli potrzebowałbyś firmy, która wywiezie Ci z mieszkania stare graty i ogólne przygotuje je dla nowych lokatorów to polecam Opróżnianie.pl. Szybko i skutecznie sprawią, że mieszkanie będzie jak nowe, pod klucz Oczko A oprócz tego posprzątają Ci piwnicę. Więcej na http://oproznianie.pl/sprzatanie-piwnic/ Oczko
07-10-2017, 22:46
Ja przy przeprowadzce z Lublina korzystałam z firmy poleconej przez znajomą. Dobrze, że się na nich zdecydowałam, bo przeprowadzka poszła bardzo szybko i sprawnie. Nie było żadnych problemów.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum