Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rodzinne wakacje nad Bałtykiem
23-05-2018, 16:38
Witajcie Wesołek Planujemy wybrać się w tym roku na rodzinne wakacje nad polskie morze ( zazwyczaj jezdziliśmy na mazuty ). Czy możecie polecic jakieś sprawdzone kwatery, które są przystosowane do przyjęcia rodzin z dziećmi ? Chodzi mi to przede wszystkim o jakiekolwiek atrakcje dla maluchów. Z góry dzięki Wesołek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2018, 17:55
ja zostaje wierny mazurom jednak Wesołek Nie ma to jak jeziorko, żaglówka i ten wiatr we włosach Wesołek Nad morze zaglądamy bardzo okazjonalnie ale z reguły korzystamy z kwater prywatnych.
25-05-2018, 12:47
Ciekawe oferty noclegów znajdziesz na nocowanie.pl. Poza tym pozostają fora internetowe. Jak wpiszesz nazwę miejscowości+ nocleg to na pewno coś znajdziesz.
28-05-2018, 12:20
ja polecam Chałupy i hotel Meridian. Położony nad samą zatoką, blisko do stacji PKP ( jeśli będziecie podróżować pociągiem to ma to spore znaczenie ). Ogólnie byliśmy tam już 2 razy i gdyby nie wyjazd zagranicę w tym roku to też byśmy tam pojechali.
30-05-2018, 12:57
My byliśmy w hotelu Merdian w tamtym roku podczas wakacji. Jak dla mnie miejsce rzeczywiście godne polecenia. Na miejscu basen, spa, sala zabaw dla dzieci czy pokój z bilardem i pikarzykami. Można wynająć kijki do nordic walking czy rowery. Przestronne pokoje, kuchnia też ok Wesołek
04-06-2018, 09:24
dzięki za polecenie Wesołek sprawdziłam sobie już ich pełną ofertę na stronie internetowej i faktycznie wygląda bardzo fajnie Wesołek Zadzwonie tam w tym tygodniu, mam nadzieje, że znajdzie sie jeszcze jakiś wolny pokój w okresie urlopowym Wesołek
19-06-2018, 17:53
udało się słuchajcie zarezerwować pokój na drugą połowę sierpnia Wesołek Meeeega się cieszę bo miejsce naprawdę mi się spodobało Wesołek jeszcze raz dzięki za namiar
18-07-2018, 10:03
Rodzinne wakacje nad polskim morzem to świetny pomysł. Oby tylko pogoda dopisała Wesołek Najlepsza zabawa z dziećmi jest na plaży. Jeśli będziesz miała fajne zdjęcia z wakacji, to lepiej nie przechowuj ich na dysku swojego komputera. Świetną alternatywą jest zaprojektowanie fotoksiążki, jeśli podoba Ci się mój pomysł, zapraszam do Printu, https://printu.pl/fotoksiazka/ Mamy wakacyjne szablony Wesołek
07-08-2018, 13:10
oo to super kikiki, że się udało Wesołek daj znać p powrocie jak tam wrażenia. Mi się marzy wypad tam na jesień w okolicach pazdziernika/listopada. Mam nadzieje, że to wypali Wesołek
Odpowiedz