Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
studia a szkoła policealna
13-01-2017, 21:14
Jeżeli jesteś studentem i zależy Ci na optymalnym wykorzystaniu czasu przeznaczonego na naukę - Cosinus jest idealną szkołą dla Ciebie! Już w rok możesz zdobyć dodatkowe uprawnienia całkowicie bezpłatnie! Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, więc nie kolidują z zajęciami na uczelni.
Sprawdź na cosinus.pl/Oferta-edukacyjna
Aby ułatwić Ci życie, zapraszamy do zapisów internetowych na stronie rejestracja.cosinus.pl, a w ciągu paru dni na pewno oddzwonimy !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2017, 20:41
Dla mnie studia magisterskie były na tyle absorbujące, że raczej trudno byłoby mi podjąć dodatkową naukę, no chyba, że byłaby związana z kierunkiem studiów.
10-02-2017, 16:25
ja chodze do Cosinusa i u mnie w grupie jest parę osób po studiach albo w trakcie i mówią że spokojnie dają radę ogarnać studia i policealkę, bo mówią że na na ostatnim roku magisterki zajęć już prawie nie mają, wiec pewnie wiele zależy od kierunku i uczelni.
17-03-2017, 21:58
jasne że da się wszystko pogodzić , trzeba wszystko dobrze rozplanować. Ja od kwietnia zapisałam się na roczne studium wizażu i stylizacji w Międzynarodowym Studium Dziewulskich , teraz akurat prowadzą rekrutację na to studium i od kwietnia ruszają także bez problemu ogarnę wszystko i pogodzę to Wesołek jeśli ktoś byłby zainteresowany to tu jest stronka ich http://www.dziewulscy.pl/ tam mają wszystkie informacje . Nie bójcie się godzić 2 kierunków , spokojnie dacie radę jeśli macie zapał i chęci wszystko jest do zrealizowaniaWesołek
19-03-2017, 19:19
to nic trudnego pogodzić to i to. zajęcia na uczelni są na ogół w tygodniu i nie oszukujmy się, że jest ich tak bardzo dużo. masa studentów uczy się i pracuje i godzi to bez problemu.
to można w takim razie pogodzić studia i szkołę policealną dla ambitnych.
a cosinus? moim zdaniem spoko szkoła. no i darmowa co w tym przypadku ma chyba bardzo duże znaczenie bo studenci często nie mają zbyt dużo hajsu.
01-04-2017, 19:11
no cosinus jest spoko. też tu chodze i jak do tej pory nie narzekam.
mysle że w takiej szkole czasem można się więcej nauczyć niż na studiach bo jest bardzo dużo praktyki, czego na studiach właśnie nie ma...
10-04-2017, 20:28
Wypowiem się ogólnie odnośnie wątku, że gdybym miała wybierać jakieś policeum a studia- wybieram zawsze studia. Tutaj można uzyskać pełne kompetencję, ogromną wiedzę praktyczną i teoretyczną. Ja teraz zdecydowałam się na studia eksternistyczne. Po nich mam nadzieję, że zyskam awans i lepsze wynagrodzenie w mojej aktualnej pracy, a może zmienię ją na jeszcze lepszą. Zobaczymy co osiągnę dzięki nimi.
14-04-2017, 14:17
Dużo osób tak robi, ja na roku na studiach mam co najmniej 7 takch osob
15-04-2017, 11:30
studia moim zdaniem w większości przypadków nie dają człowiekowi konkretnej wiedzy, tylko ogólną. No i nie mam tu na myśli oczywiście medycyny, prawa czy informatyki. Szkoła policealna to fach w ręku, a to się w dzisiejszych czasach bardzo liczy.
20-04-2017, 08:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2017 08:15 przez aggyy.)
Ja po maturze zrobiłam sobie rok przerwy, ale już od października chciałabym iść na studia. Sporo o tym myślałam i zastanawiam się nad psychoterroryzmem (studia licencjackie) - http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/lic...oterroryzm To nowość na tej uczelni, także jestem ciekawa Oczko Mam kilku znajomych na studiach na UTH stąd pomysł o tej uczelni Oczko
20-04-2017, 08:24
w dzisiejszych czasach studia niewiele dają, większość pracodawców patrzy na doświadczenie niż na odbyte studia
21-04-2017, 09:23
no u mnie w cosinusie w grupie też jest pare studentów. mówią że tu uczą się więcej, bo na studiach to tylko sama teoria i nuda, a tu przynajmniej można załapać praktykę i coś z tych zajęć wynieść
27-04-2017, 17:09
Fakt studiowanie nie zawsze jest proste Wesołek Ja mam to już za sobą ale moja siostra, która za kilka dni będzie pisać maturę zdecydowała się na przykład na studiowanie zagranicą a dokładniej w Anglii. Podesłała mi ostatnio stronę z informacjami na ten temat https://studiujwanglii.pl/. Generalnie sporo przydatnych informacji na temat uczelni, kierunków. Może komuś się przyda Wesołek
05-05-2017, 10:09
Ukończyłeś szkołę średnią i obecnie zdajesz maturę? Zastanawiasz się co dalej?
W COSINUSIE zdobędziesz zawód ZA DARMO!
Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, a nauka przez cały okres trwania jest całkowicie bezpłatna.
Zero opłat i brak wpisowego.
Dowiedz się więcej odwiedzając Nasz sekretariat w ponad 40 miastach w Polsce lub wchodząc na cosinus.pl
Zapisz się już dziś i zarezerwuje sobie miejsce na stronie rekrutacja.cosinus.pl.
Zapraszamy!
14-07-2017, 16:00
No, w szkołach policealnych tak jest, że jednak nie tylko ta sucha wiedza teoretyczna jest na zajęciach. Więcej praktyki na pewno się przydaje, ja w szkole też tak miałem jak chodziłem do policealnej.
26-07-2017, 15:11
jak dla mnie połączenie studiów i policealki jest super, bo zawsze ma się lepsze wykształcenie. ja niestety na studia nie mogłam sobie pozwolić i chodze tylko do Cosinusa..... ale i tak jest spoko Wesołek
07-08-2017, 09:33
Studia a szkoła policealna to jednak coś zupełnie innego, więc nie porównywałabym ich ze sobą. Ja skończyłam studia, a potem dodatkowo jeszcze robiłam dwa kierunki policealne.
30-08-2017, 20:42
Dokładnie. Nie ma co porównywać. Są zawody, w których żeby pracować studia są po prostu niezbędne, a są i takie gdzie studium policealne w zupełności wystarczą. Ja tak jak pisałam jestem w Cosinusie i nie żałuje. Są plusy i minusy, ale nie wiem czy gdziekolwiek miałabym tyle praktyki co tu.
03-09-2017, 21:32
Ważny jest też kierunek studiów. Ale wszystko zależy od zawodu w którym chcemy pracować.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2017, 09:27
Kierunki są różne - wszystko zależy od tego. Nie wyobrażam sobie iść np na florystykę lub archiwistę na studia xD byłaby to totalna strata czasu.
Ale ogólnie jestem zwolenniczą policealnych szkół bo zapewniają dużo zajęć praktycznych... przynajmniej w cosinusie, bo nie wiem jak jest w innych szkołach. Wszystko jest dla ludzi Wesołek
Odpowiedz