Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
studia a szkoła policealna
13-01-2017, 21:14
Jeżeli jesteś studentem i zależy Ci na optymalnym wykorzystaniu czasu przeznaczonego na naukę - Cosinus jest idealną szkołą dla Ciebie! Już w rok możesz zdobyć dodatkowe uprawnienia całkowicie bezpłatnie! Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, więc nie kolidują z zajęciami na uczelni.
Sprawdź na cosinus.pl/Oferta-edukacyjna
Aby ułatwić Ci życie, zapraszamy do zapisów internetowych na stronie rejestracja.cosinus.pl, a w ciągu paru dni na pewno oddzwonimy !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2017, 20:41
Dla mnie studia magisterskie były na tyle absorbujące, że raczej trudno byłoby mi podjąć dodatkową naukę, no chyba, że byłaby związana z kierunkiem studiów.
10-02-2017, 16:25
ja chodze do Cosinusa i u mnie w grupie jest parę osób po studiach albo w trakcie i mówią że spokojnie dają radę ogarnać studia i policealkę, bo mówią że na na ostatnim roku magisterki zajęć już prawie nie mają, wiec pewnie wiele zależy od kierunku i uczelni.
17-03-2017, 21:58
jasne że da się wszystko pogodzić , trzeba wszystko dobrze rozplanować. Ja od kwietnia zapisałam się na roczne studium wizażu i stylizacji w Międzynarodowym Studium Dziewulskich , teraz akurat prowadzą rekrutację na to studium i od kwietnia ruszają także bez problemu ogarnę wszystko i pogodzę to Wesołek jeśli ktoś byłby zainteresowany to tu jest stronka ich http://www.dziewulscy.pl/ tam mają wszystkie informacje . Nie bójcie się godzić 2 kierunków , spokojnie dacie radę jeśli macie zapał i chęci wszystko jest do zrealizowaniaWesołek
19-03-2017, 19:19
to nic trudnego pogodzić to i to. zajęcia na uczelni są na ogół w tygodniu i nie oszukujmy się, że jest ich tak bardzo dużo. masa studentów uczy się i pracuje i godzi to bez problemu.
to można w takim razie pogodzić studia i szkołę policealną dla ambitnych.
a cosinus? moim zdaniem spoko szkoła. no i darmowa co w tym przypadku ma chyba bardzo duże znaczenie bo studenci często nie mają zbyt dużo hajsu.
01-04-2017, 19:11
no cosinus jest spoko. też tu chodze i jak do tej pory nie narzekam.
mysle że w takiej szkole czasem można się więcej nauczyć niż na studiach bo jest bardzo dużo praktyki, czego na studiach właśnie nie ma...
10-04-2017, 20:28
Wypowiem się ogólnie odnośnie wątku, że gdybym miała wybierać jakieś policeum a studia- wybieram zawsze studia. Tutaj można uzyskać pełne kompetencję, ogromną wiedzę praktyczną i teoretyczną. Ja teraz zdecydowałam się na studia eksternistyczne. Po nich mam nadzieję, że zyskam awans i lepsze wynagrodzenie w mojej aktualnej pracy, a może zmienię ją na jeszcze lepszą. Zobaczymy co osiągnę dzięki nimi.
14-04-2017, 14:17
Dużo osób tak robi, ja na roku na studiach mam co najmniej 7 takch osob
15-04-2017, 11:30
studia moim zdaniem w większości przypadków nie dają człowiekowi konkretnej wiedzy, tylko ogólną. No i nie mam tu na myśli oczywiście medycyny, prawa czy informatyki. Szkoła policealna to fach w ręku, a to się w dzisiejszych czasach bardzo liczy.
20-04-2017, 08:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2017 08:15 przez aggyy.)
Ja po maturze zrobiłam sobie rok przerwy, ale już od października chciałabym iść na studia. Sporo o tym myślałam i zastanawiam się nad psychoterroryzmem (studia licencjackie) - http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/lic...oterroryzm To nowość na tej uczelni, także jestem ciekawa Oczko Mam kilku znajomych na studiach na UTH stąd pomysł o tej uczelni Oczko
20-04-2017, 08:24
w dzisiejszych czasach studia niewiele dają, większość pracodawców patrzy na doświadczenie niż na odbyte studia
21-04-2017, 09:23
no u mnie w cosinusie w grupie też jest pare studentów. mówią że tu uczą się więcej, bo na studiach to tylko sama teoria i nuda, a tu przynajmniej można załapać praktykę i coś z tych zajęć wynieść
27-04-2017, 17:09
Fakt studiowanie nie zawsze jest proste Wesołek Ja mam to już za sobą ale moja siostra, która za kilka dni będzie pisać maturę zdecydowała się na przykład na studiowanie zagranicą a dokładniej w Anglii. Podesłała mi ostatnio stronę z informacjami na ten temat https://studiujwanglii.pl/. Generalnie sporo przydatnych informacji na temat uczelni, kierunków. Może komuś się przyda Wesołek
05-05-2017, 10:09
Ukończyłeś szkołę średnią i obecnie zdajesz maturę? Zastanawiasz się co dalej?
W COSINUSIE zdobędziesz zawód ZA DARMO!
Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, a nauka przez cały okres trwania jest całkowicie bezpłatna.
Zero opłat i brak wpisowego.
Dowiedz się więcej odwiedzając Nasz sekretariat w ponad 40 miastach w Polsce lub wchodząc na cosinus.pl
Zapisz się już dziś i zarezerwuje sobie miejsce na stronie rekrutacja.cosinus.pl.
Zapraszamy!
Odpowiedz