Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szybka pożyczka do 10 tyś zł
12-12-2016, 09:59
Pożyczki,chwilówki przez internet online minimum formalności
szybka decyzja w 15 min wejdz na

kredyt66.pl

wypełnij krótki
wniosek po czym oddzwoni do ciebie konsultant
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2016, 12:15
Polecam przeczytać czy umowa pożyczkowa, jest dobrze napisana. Warto podobną umowę znaleźć tutaj http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/pobierz/umowy i zobaczyć czy się pokrywa. Najlepiej brać pożyczkę z całkowicie sprawdzonego banku.
16-03-2017, 19:26
Słyszeliście o takiej opcji kredytowej jak pożyczka wypłacana czekiem Giro ? Bodajże jeśli ktoś ma problemy z finansami, komornika to taka pożyczka jest idealną opcją nie do wykrycia przez komornika. Teraz w pożyczkach ratalnych w firmie Aasa otrzymacie pożyczki w 15 minut wypłacany takim czekiem, niezła opcja. Zapłaciłem dzięki temu za leczenie mojej mamy, super firma kredytowa, dużo jej zawdzięczam !
19-03-2017, 20:49
Może https://pl.getbucks.com/ ? zależy jaką kwotę i na jak długo chcesz pożyczyć. Moja siostra korzysta z Getbucks i jest bardzo zadowolona, szczególnie gdy zdażą jej się większe wydatki na początku miesiąca i nie może cekać z nimi do wypłąty.

Duży Uśmiech
29-03-2017, 10:50
idzcie do diabła z tymi pożyczkami
19-04-2017, 16:09
A na co chciałbyś przeznaczyć ten kredyt ? Ja mogę Ci polecić dobrą i przede wszystkim sprawdzoną przeze mnie i moich znajomych ofertę na kredyt samochodowy https://kredyt123.pl/kredyt-samochodowy. Firma cieszy się pozytywną opinią wśród klientów, można je poczytać na ich stronie internetowej.
25-04-2017, 00:52
A ja polecam credy.pl/pozyczka-na-dowod/ - moim zdaniem najlepszą porównywarkę ofert w sieci. Nie wydaje mi się, żeby na ten moment było coś, co chociażby zbliża się jakościowo. Brałem jakiś czas temu pieniądze na samochód - 15 minut, kilka tygodni temu na naprawę samochodu - 5 minut. Żyć nie umierać.
25-04-2017, 13:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2017 13:18 przez perła.)
Akurat moja znajoma decydowała się na szybki kredyt. Byłą jej potrzebna pożyczka na remont i skorzystała z chwilówki. To naprawdę bardzo wygodna i szybka forma uzyskania gotówki, i co najważniejsze – bez zbędnych formalności i dostarczania miliona dokumentów… Nie obawiajcie się skorzystać z takiego rozwiązania, gdy zajdzie potrzeba.
19-05-2017, 12:47
Ja szczerze mówiąc właśnie zastanawiam się nad taką pożyczką. Własnie znalazłam ofertę z credy24, gdzie można wziąć fajną pożyczkę, bez zbędnych papierków, na sam dowód. Nawet jeżeli otwieracie firmę i na ten czas jesteście bezrobotni, to spokojnie można również takie zobowiazanie finansowe pobrać.
Odpowiedz