Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wesele czerwiec 2013
06-09-2012, 16:14
Szukam dobrego fotografa i kamerzystę na czerwiec 2013
Kogo polecacie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2012, 13:34
przy moim ślubie pracowałem z pawłem tabor z marko-video. naprawdę fajnie się to wszystko prezentowało, żona była zachwycona i mówiła, że jak będę miał okazję to mam faceta polecać, a jako dobry mąż-pantoflarz wypełniam jej polecenia
najpierw przeglądaliśmy zdjęcia z poprzednich jego sesji, powiedzileiśmy jak sami chcielibyśmy, żeby to wyglądało (czy nowocześnie, tradycyjnie, w stylu retro, itp.) i dopiero później zabraliśmy się za plener. fajna sprawa, bo można też go wynająć jako kamerzystę na wesele.
22-10-2012, 09:36
U mnie zdjęcia robił Wojtek Łagocki. Wszystkie bardzo ładne. Trochę długo trzeba czekać na obróbkę, ale na efekt końcowy warto czekać. Myślę że łatwo znaleźć jego stronę w internecie. Polecam.
03-12-2012, 21:21
ja polecam p.Mariusza Przybysza z Warszawy. Potrafi nakręcić i zmontować taki film że łza się kręci od wzruszeń i śmiechu. W całym regionie nie ma tak profesjonalnego kamerzysty. Film,który będzie Wam towarzyszył do końca życia potrafi nakręcić i zmontować tylko on. Na spotkaniu pokazał nam tyle przepięknych filmów, że od razu stwierdziliśmy TAK, to on będzie z nami w tym jedynym dniu :-) POLECAM!!!

ART-FILM
art-film.pl/
info@art-film.pl
697-800-807
22-665-40-19
22-01-2013, 13:31
Witam,
ja polecam mgcinema.pl

przykładowy film :

youtube.com/watch?v=Dpt3MmGcDfU&list=UUOCG9LW2f4V0dweiZwG-fQg&index=2

Bardzo ciekawe ujęcia, przyjemnie się ogląda efekt końcowy, bezstresowa współpraca, cena relatywna do jakości, genialnie dobrana muzyka, aż dech zapiera ...
03-04-2013, 07:59
Polecam firmę artMOVIE,www.artmovie.pl
23-04-2013, 23:09
nnphoto.pl

Bardzo dobry i tani fotograf... Polecam!
Odpowiedz